Skocz do zawartości

Spotkanie zweryfikowane


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, czy mogę prosić kogoś o wyciągnięcie kart dla mnie na jedno pytanie. Jak przebiegnie spotkanie z panią z centrali i jak ja na nim wypadnę spotkanie jest w te środę. Spotkanie w języku angielskim. Podsyłam dane. Marta 27 07 87. Z góry dziękuję. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minuty temu, panna.marta napisał:

Kochani, czy mogę prosić kogoś o wyciągnięcie kart dla mnie na jedno pytanie. Jak przebiegnie spotkanie z panią z centrali i jak ja na nim wypadnę spotkanie jest w te środę. Spotkanie w języku angielskim. Podsyłam dane. Marta 27 07 87. Z góry dziękuję. 

Siedzę z kawą i koło kart to zaraz Ci wrzucę jak to u mnie widać :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Wylosowałam karty dla Ciebie na pytanie: „Jak przebiegnie środowe spotkanie z panią z Centrali?”

 

7 Mieczy As Kielichów Król Mieczy -z sumy Papież


 

Nie powinno być źle. Nie wiem na jaki temat masz to spotkanie - Król Mieczy może być i kobietą. Taka zdecydowana, logiczna babka o wysokich kwalifikacjach. Dość rzeczowa. 
As Kielichów daje nadzieję na porozumienie i nić sympatii po obu stronach. Zastanawia mnie ta 7 Mieczy - tak jakby któraś z Was nie do końca była szczera z tą drugą. Tak aby jak najwiecej „ugrać” dla siebie. 
Stawiam, że jest szansa na coś nowego skoro wyskoczył tu ten As Kielichów. 

 

 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gringe napisał:

Wylosowałam karty dla Ciebie na pytanie: „Jak przebiegnie środowe spotkanie z panią z Centrali?”

 

7 Mieczy As Kielichów Król Mieczy -z sumy Papież


 

Nie powinno być źle. Nie wiem na jaki temat masz to spotkanie - Król Mieczy może być i kobietą. Taka zdecydowana, logiczna babka o wysokich kwalifikacjach. Dość rzeczowa. 
As Kielichów daje nadzieję na porozumienie i nić sympatii po obu stronach. Zastanawia mnie ta 7 Mieczy - tak jakby któraś z Was nie do końca była szczera z tą drugą. Tak aby jak najwiecej „ugrać” dla siebie. 
Stawiam, że jest szansa na coś nowego skoro wyskoczył tu ten As Kielichów. 

 

 

Kochana dziękuję!!! Martwi mnie ta 7 mieczy :( tak to kobieta z centrali pogadać co się u nas dzieje i jak poprawić sytuacje. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 minut temu, panna.marta napisał:

Kochana dziękuję!!! Martwi mnie ta 7 mieczy :( tak to kobieta z centrali pogadać co się u nas dzieje i jak poprawić sytuacje. 

Z sumy jest Papież - tragedii tu nie ma. Stawiam, że ona nie wywali całej kawy na stół ani jakie ma plany, ona lub centrala co do Twojego działu. Stawiam, że chodzi o wybadanie sytuacji na żywo przez nią - możesz tez mieć odczucie, że ona nie o wszystkim Ci mówi. 
Papież jest autorytetem, kieruje się zasadami więc spotkanie będzie trzymać swoje standardy plus nutka serdeczności. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gringe napisał:

Z sumy jest Papież - tragedii tu nie ma. Stawiam, że ona nie wywali całej kawy na stół ani jakie ma plany, ona lub centrala co do Twojego działu. Stawiam, że chodzi o wybadanie sytuacji na żywo przez nią - możesz tez mieć odczucie, że ona nie o wszystkim Ci mówi. 
Papież jest autorytetem, kieruje się zasadami więc spotkanie będzie trzymać swoje standardy plus nutka serdeczności. 

A może te 7 mieczy to dwie dziewczyny, które miały też mieć to spotkanie, ale wzięły na ten tydzień L4. Taka  jakby ich ucieczka lub kombinowanie hmm. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 godzinę temu, panna.marta napisał:

A może te 7 mieczy to dwie dziewczyny, które miały też mieć to spotkanie, ale wzięły na ten tydzień L4. Taka  jakby ich ucieczka lub kombinowanie hmm. 

Też tak może być. Czyjeś kombinowanie w skutek czego Ty lądujesz na spotkaniu. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2021 o 19:00, panna.marta napisał:

Kochana dziękuję!!! Martwi mnie ta 7 mieczy :( tak to kobieta z centrali pogadać co się u nas dzieje i jak poprawić sytuacje. 

Krótko rzeczowo, jak na korporacyjny klimat  i zasady  przystało.... 

7 mieczy generalnie jeśli chodzi o sprawy zatrudnienia, czy rozmów kwalifikacyjnych raczej mega wylewne nie są - znaczy szczere do końca, strona wyżej chce ugrać tudzież zachowac coś dla siebie, ot taka sprytna kurtuazja.... 

 

Także spokojnie... będzie tak jak góra - Papież  grać będzie, a 7 mieczy to intelektualne uniki...- standard

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

7 mieczy w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej mówi o tym, że nie wszystko będzie wprost mówione, bo energia tej karty to kombinowanie, a czasem wręcz złodziejstwo;  to trochę takie grabie co grabią pod siebie. Zatem któraś że stron albo obie będą się posługiwać czy to półsłówkami, czy to aluzjami, czy to bedzies prowokowana do jakiś wypowiedzi, ciągnięta za język. Rada przy tej karcie by ważyć słowa. 

Zwłaszcza, że masz otoczenie Króla mieczy a więc osobę co potrafi dotąd obracać kota ogonem, dokąd nie pogubisz się w zeznaniach. A wszystko to pod pozorami sympatycznej pogawędki.

Zwróć uwagę na asa pucharów, on niby zapowiada bardzo dobra atmosferę, ale jajo że poprzedzony jest 7 mieczy, to ta atmosfera będzie udawana, a w ogóle to ten as pucharów rozdziela 7 mieczy i króla mieczy czyli udawana uprzejmość żeby Cie zagadać 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. Szefowa powiedziała, że poszło mi bardzo dobrze. Ta kobieta była mną zachwycona wiedzą i dobrym angielskim. Ja też czułam się na tym spotkaniu dobrze. Stres szybko opadł i poszłam na żywioł. Wydaje mi się, że miecze są bardzo intelektualne dobre na rozmowy i języki obce. Dziękuję za pomoc kochani! 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Spotkanie zweryfikowane

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...