Skocz do zawartości

Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą.

 

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Widać spełnienie, jakies sukcesy, ale z drugiej strony samotność, skupienie się na swoim wnętrzu

 

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Na początku dużo będzie się działo, sporo obowiązków, które później skończą się i może jakaś dodatkowa praca się pojawi

 

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

Widać tutaj, ze dobrze mi będzie samej z sobą, będę czuć się atrakcyjna i spełniona oraz skupiona na swoim wnętrzu. Nikt się nie pojawi, ale dobrze mi będzie z tym

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

Jakby ktoś oszukał kogoś bliskiego, z rodziny i będzie mi z tego powodu smutno

 

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Nie czuć się samotnie, zostawić to co było i nie martwić się na zapas

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Spokojna, stabilna. Możesz być bardziej stanowcza, wycofana. Możesz rozmyslac o tym czego Ci brakuje, za czym tęsknisz. Możliwe, że dostaniesz ofertę pracy, ale nie będzie satysfakcjonująca finansowo

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Dużo będzie się działo, czasami będziesz miała dosyć i zastanawiać się nad tym czy rzeczywiście ta praca jest warta takich poświęceń. Może pojawi się okazja do dorobienia sobie dodatkowo :)

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

Sama, ale nie samotna :) A przynajmniej nie będzie Ci to wcale przeszkadzać, może nawet docenisz i spojrzysz na to z innej strony 

 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

Dowiesz się o powaznej chorobie kogoś ze swojego grona znajomych 

Godzinę temu, Mala_83 napisał:

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Pozbyć się kompleksów, nie skupiać się na tym czego Ci brakuje, zapomnieć i nie myśleć o tym 

 

P.S 2x wyszła 5 Denarów? 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria za interpretacje. 

Tak dwa razy wyszło 5 denarów, bo za każdym razem było kładzione z całej talii :)

Trochę mnie ta choroba zmartwiła. Bardziej podeszłam do tych kart że ktoś może oszukać

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2021 o 11:45, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę czerwca. Jestem singielką ze stabilną pracą.

 

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Widać spełnienie, jakies sukcesy, ale z drugiej strony samotność, skupienie się na swoim wnętrzu

 

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Na początku dużo będzie się działo, sporo obowiązków, które później skończą się i może jakaś dodatkowa praca się pojawi

 

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

Widać tutaj, ze dobrze mi będzie samej z sobą, będę czuć się atrakcyjna i spełniona oraz skupiona na swoim wnętrzu. Nikt się nie pojawi, ale dobrze mi będzie z tym

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

Jakby ktoś oszukał kogoś bliskiego, z rodziny i będzie mi z tego powodu smutno

 

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Nie czuć się samotnie, zostawić to co było i nie martwić się na zapas

 

Może ktoś spojrzy i doda swoją interpretację :) Będę bardzo wdzięczna :)

 

 Praca 

Dużo aktywności zabiegania na dwa fronty 

 

Uczucia  

 

Zadbasz o siebie, dobrze czujac się ze sobą,  

 

Najważniejsze wydarzenie 

 

Unikniesz jakiegoś spięcia lub nie bedziesz chciała w nim uczestniczyć, choć mimo to będziesz czuła niesmak, może też ktoś celowo chcieć Cię zranić 

 

Rada   

 

Rada tyczy aury i najważniejszego wydarzenia  - czyli zadbaj o zdrowie psychiczne, gdyż to wydarzenie spowoduje  jakiegos dołka psychicznego, za wiele nie analizuj, co może Cię tylko zubożyć.. 

 

Trzymaj sie dzielnie:bukiet3i:

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Ktoś tu postawi na swoim. Niekoniecznie to będziesz Ty. W związku z tym, że nie dostosujesz się do sytuacji może pojawić się poczucie braku i niespełnienia. Zabieganie o coś. Poczucie braku podkreśla jeszcze bardziej 5 Denarów.

W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Zgadzam się z Tobą. Zwłaszcza 2 Monet mówi o dwóch zajęciach, środkach płynących z dwóch źródeł. 
 

 

W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

9 Denarów to karta szczęśliwego singla( ktoś to stwierdzenie już użył na forum i to bardzo trafnie). Człowiek w tej karcie jest zadowolony i przede wszystkim samowystarczalny. Cesarzowa może mówić, że to od Ciebie zależy czy wykonasz ruch w czyimś kierunku czy nie. Z kolei Wisielec zapowiada, że na ten moment na efekty trzeba będzie poczekać. Ważny jest ten czas dla Ciebie - masz chwilę by przemyśleć czego oczekujesz w relacji. 
 

 

W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

To mogą być faktycznie wiadomości odnośnie domu, spraw związanych z domem. Albo Ty będziesz przekazywać niepełne informacje albo ktoś z Twojego otoczenia. Możesz być rozczarowana. 
 

 

W dniu 9.06.2021 o 10:45, Mala_83 napisał:

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Mam takie wrażenie, że chodzi tutaj by nie skupiać się na porażce bo to prowadzi do nikąd. Nie myśleć pesymistycznie- zakończyć to, co już jest martwe i wejść w kolejny cykl. 
10 Mieczy jest dla mnie zdecydowanie odcinająca, kończąca coś z kolei w 9 Mieczy po prostu za dużo myślimy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie @adamandium i @Gringe za interpretacje. Karty chyba pokazują tą walką samej ze sobą i tym, że po tym ciężkim czasie przychodzą dobre chwilę, ale czasem łatwo je zepsuć. Ogrom pracy wykonałam nad sobą ale chyba to jeszcze czas dla mnie i dokończenia tej pracy nad sobą:) mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej :)

  • O.K 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA !!!

 

 

Aura
cesarz + kapłanka + 5 denarów

Zmiany w pracy i nowe obowiązki z których udało się wywiązać dodały mi pewności siebie , nauczyłam się też nowych rzeczy, ale był to też trochę taki czas pustki jakiegoś skupienia się na myślach, swoim wnętrzu

 

Praca
8 buław + śmierć + 2 denary

Sporo się działo nowych rzeczy, nowych obowiązków. Niestety nie pojawiła się żadna szansa dodatkowego zarobienia, ale była szansa zmiany samochodu firmowego na inny ale nie chciałam z racji, że był tylko o dwa lata młodszy, ale miał słabszy silnik, więc może te 2 denary pokazało ten wybór

 

Uczucia
9 denarów + cesarzowa + wisielec

Czuję się dobrze sama z sobą, pracuję nad swoją atrakcyjnością i pewnością siebie. Zastanawiałam się czy nie odezwać się do jednego Pana, ale stwierdziłam, że nie odezwę się i nie wykonałam kroku

 

Najważniejsze wydarzenie
4 buławy + 7 mieczy + 5 pucharów

Tutaj chyba unikałam spięcia z siostrą i stwierdziłam, że to co robi to jej sprawa i nie wtrącam się, bo kończy się to jej fochami i nerwami. Trochę czuję pustkę, że przez to się odsunęłam, ale chyba tak będzie dla mnie lepiej

 

Rada
5 denarów + 10 mieczy + 9 mieczy

Ostatnio jakoś za dużo myślę co nie jest dobre więc chyba czas odciąć się od tych myśli, pustki i ruszyć przed siebie. Zacząć wszystko od nowa :)

 

Dzięki wszystkim za interpretację :) pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...