Skocz do zawartości

Czy jest szansa,że porozmawiamy ze sobą?


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Czy jest szansa,że porozmawiamy ze sobą?Cesarzowa,Papieżyca,Mag

Karty wiadomo do kilku miesięcy rezonują.

Powiem,że kompletnie nie wiem.Wyszły 3 karty osobowe i do tego AW.Papieżca kojarzy mi się z tajemnicą jakąś.Cesarzowa może pokazywać mnie.Mag to raczej jest kartą komunikacji.Więc rozmowa będzie,ale nic się z tej rozmowy nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kaliaa napisał:

Czy jest szansa,że porozmawiamy ze sobą?Cesarzowa,Papieżyca,Mag

Karty wiadomo do kilku miesięcy rezonują.

Powiem,że kompletnie nie wiem.Wyszły 3 karty osobowe i do tego AW.Papieżca kojarzy mi się z tajemnicą jakąś.Cesarzowa może pokazywać mnie.Mag to raczej jest kartą komunikacji.Więc rozmowa będzie,ale nic się z tej rozmowy nie dowiem.

Szansa jest w zależności które z was wyjdzie z inicjatywą  - co wyjdzie z ew. rozmowy  - niewiadomo, ciężko jednoznacznie określić, gdyż ja strictce trzymam się zadanego pytania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
3 minuty temu, adamandium napisał:

Szansa jest w zależności które z was wyjdzie z inicjatywą  - co wyjdzie z ew. rozmowy  - niewiadomo, ciężko jednoznacznie określić, gdyż ja strictce trzymam się zadanego pytania. 

A kto wg kart Twoim zdaniem powinien wyjść z inicjatywą?

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Może ja to trochę źle ubrałam w słowa.Czy widać w kartach naszą rozmowę?Bo wiadomo,że można kogoś zaczepić,a ktoś cię spławi,ale wtedy to nie jest rozmowa.Ja bez kart wiem,że aby doszło do rozmowy któraś ze stron musi wyjść z inicjatywą,ale przecież nie o to pytam.Pytanie brzmi jakby czy jest szansa,że dojdzie do rozmowy między nami?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystko zależy  od Ciebie. Zdecydowanie widać energię kobieca. Odczytuje te karty w ten sposób, ze dajesz bodziec do rozmowy po czym wycofujesz się czekając na jego reakcje. 

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 6/10/2021 at 4:17 PM, Kaliaa said:

Cesarzowa,Papieżyca,Mag

Karty wiadomo do kilku miesięcy rezonują.

Powiem,że kompletnie nie wiem.Wyszły 3 karty osobowe i do tego AW.Papieżca kojarzy mi się z tajemnicą jakąś.Cesarzowa może pokazywać mnie.Mag to raczej jest kartą komunikacji.Więc rozmowa będzie,ale nic się z tej rozmowy nie dowiem.

Uważam że tak. Jeśli już coś to Ty powinnaś wykonać ruch bo kaplanka bardzo bierna ale może być tak że spotkacie się gdzieś na chodniku i sobie pogadacie. Kaplanka to mądra kobieta ale jej wiedza różni się od tej cesarzowej, to niekoniecznie musi być od razu tajemnica, po prostu inna mądra wiedza. 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...