Skocz do zawartości

Rany które nie krwawią


kaffka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam całego snu, pamiętam tylko że byłam bardzo raniona, na ciele, na głowie powstawały my głębokie rany od czegoś ostrego/ktoś mnie uporczywie, głęboko ranił czymś ostrym. Spodziewałam się że z tych ran będzie bardzo dużo krwi, jednak jej prawie nie było. Rany podczas "cięcia" wyglądały na bardzo poważne, a ten niemal kompletny brak krwi przekonywał mnie we śnie, że tak naprawdę nic się specjalnego nie stało.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

A w życiu ktoś Cię rani? Może jakaś osoba zadaje Ci ból,ale Ty chowasz to pod dywan.Jakby próbujesz udawać,że nic się nie stało,ale boli jak chol..a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Generalnie rana we śnie jest symbolem uczuć,emocji.Czyli,jak się śni o ranach to może to wynikać ze stresu,zmartwień,nieprzyjemnych lub przykrych sytuacji w życiu,bólu emocjonalnego,cierpienia itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu teraz fajnie nie mam, ale sobie niby radzę. Może to właśnie to udawanie, że rany nie są tak głębokie bo jednak mało krwawią, nie wiem...

A co myslisz o tym że się spodziewałam większych zmartwień, ale jak na razie wychodzę z nich obronną ręką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 11.06.2021 o 17:57, kaffka napisał:

W życiu teraz fajnie nie mam, ale sobie niby radzę. Może to właśnie to udawanie, że rany nie są tak głębokie bo jednak mało krwawią, nie wiem...

A co myslisz o tym że się spodziewałam większych zmartwień, ale jak na razie wychodzę z nich obronną ręką?

Myślę podobnie jak @Kaliaa możesz z różnymi problemami, bolesnymi doświadczeniami radzić sobie tak, jakby nic się nie stało, trochę bagatelizując ból, zaprzeczając krzywdzie. Może to się odnosić do wcześniejszych, przykrych, raniących doświadczeń, które uznajesz za niebyłe, a które jednak odcisnęły na tobie swoje piętno. Nie sądzę, aby sen był zwiastunem nadchodzących zmartwień, interpretuję sny raczej w oparciu o obecne/minione sytuacje. Zastanowiłabym się nad tym, jak opiekujesz się sobą, jak dbasz o siebie, kiedy coś Cię dotknie, skrzywdzi, zaboli. Czy dajesz sobie prawo do bycia wobec siebie czułą i wyrozumiałą, czy raczej starasz się być silna i udajesz, że nic się nie stało. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to prawda, ja ogólnie nie jestem dla siebie dobra, dużo przeszłam i staram się jakoś sobie radzić. Mam zdecydowanie więcej wyrozumiałości dla innych niż siebie. Radzę sobie zazwyczaj tak, że skupiam się na problemach innych żeby odciąć się od moich;  nie poświęcam za dużo uwagi moim zmartwieniom i ich naprawie. To bardzo akuratne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...