Skocz do zawartości

Czy odpowie i udzieli mi dobrej porady? ZWERYFIKOWANE


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Czy Kobieta,do której dzisiaj napisałam odpisze mi na wiadomość i czy będzie umiała mi udzielić właściwej porady?Tutaj za tą poradę trzeba zapłacić.Porada dotyczy sfery emocjonalnej.

Eremita, Sprawiedliwość, Powściągliwość

I wyszło mi,że chyba mi nie pomoże,a może nawet nie odpisze.Pustelnik to nie jest kartą kontaktu.Sprawiedliwość odcina.Umiarkowanie to olanie.No chyba,że ja zbyt pesymistycznie czytam ten rozkład.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ja zadałam jeszcze raz pytanie trochę inaczej.Czy ta osoba pomoże mi rozwiązać mój problem?Rycerz denarów,Królowa denarów,Giermek denarów Wg mnie jednak pomóc może,ale koszty mogą być zbyt duże.

Druga interpretacja jest taka,że wszystko dobrze wyjaśni,bo denary to karty realizmu i konkretów.Będę wiedziała na czym stoję i będę zadowolona z porady.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
18 hours ago, Kaliaa said:

czy będzie umiała mi udzielić właściwej porady?Tutaj za tą poradę trzeba zapłacić.Porada dotyczy sfery emocjonalnej.

Eremita, Sprawiedliwość, Powściągliwość

Osoba w eremicie się odsuwa by coś przemyśleć, Sprawiedliwość- może chce byś najpierw zapłaciła, jeśli jeszcze tego nie uczyniłaś a jeśli już tak uczyniłaś karta pokazuje zwyczajnie sprawiedliwość, umiar jest pozytywny w moim odczuciu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
1 hour ago, Kaliaa said:

Rycerz denarów,Królowa denarów,Giermek denarów

Na początek znowu karta powolności, komuś nie spieszno. Paz denarow to konkretne wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kaliaa

Na razie nie ma żadnego kontaktu tej Pani.Nie wiem,czy się odezwie.Teraz to już nie wiem czy jest sens czekać.Jakby się odezwała to sama już nie wiem,czy chcę korzystać z jej usług.Jednak to są duże koszty,a Ona olewa ludzi.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Wiesz co... zadałaś dwa pytania do jednego rozkładu czyli:

1. czy odpowie

2. czy będzie umiała pomóc (czy udzieli dobrej porady)

odpowiedzi na te pytania mogą się wzajemnie wykluczać, to karty też tak odpowiedziały

bo Pustelnik niby kontaktowy nie jest, ale z drugiej strony Sprawiedliwość mówi, że odpowie... no i masz babo placek... :P

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
36 minut temu, Arbogast napisał:

Wiesz co... zadałaś dwa pytania do jednego rozkładu czyli:

1. czy odpowie

2. czy będzie umiała pomóc (czy udzieli dobrej porady)

odpowiedzi na te pytania mogą się wzajemnie wykluczać, to karty też tak odpowiedziały

bo Pustelnik niby kontaktowy nie jest, ale z drugiej strony Sprawiedliwość mówi, że odpowie... no i masz babo placek... :P

 

Wyjątkowo widzę tu odpowiedź na oba pytania. Tak, będzie umiała doradzić, bo ma do tego wiedzę (Eremita), ale postanowi nie brać tego zlecenia (Powściągliwość) ;p

 

Ale ogółem to zgadzam się, że zadawanie dwóch pytań strasznie miesza w kartach. Nawet jeśli wypadną karty na oba, to ciężko stwierdzić co i na co było odpowiedzią. To jak z tymi dowcipami o nieogarniętych klientach w sklepie:

 

- Musztada czy keczup?

- Tak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy odpowie i udzieli mi dobrej porady? ZWERYFIKOWANE
  • Lunaria zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...