Skocz do zawartości

Wyniki w pracy ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno dostałam nową pracę. Jestem dwa dni po szkoleniu i na razie radzę sobie beznadziejnie. Zadałam kartom pytania:

 

1) Czy poprawię swoje wyniki w pracy?

 

XX Sąd, XII Śmierć, 3 monet

 

Będę musiała zmienić podejście i solidnie na to zapracować. Doszkolić się.

Zastanawiam się, czy nie widać czasem zwolnienia w tych kartach albo przejścia na inne stanowisko.

 

2) Czy będę zadowolona ze swoich wyników?

 

XVIII Księżyc

 

Niestety nie :(

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ja w kartach widzę,że będziesz musiała zmienić pracę lub stanowisko.W księżycu to tak jakby to wszystko będzie zbyt stresujące.Możesz przez to nie spać.Sama będziesz chciała zmiany.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
43 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Czy poprawię swoje wyniki w pracy?

 

XX Sąd, XII Śmierć, 3 monet

Uważam, że karty są obiecujące. Sąd mówi o odrodzeniu, ponownym wchodzeniu w coś ale już w lepszej formie. Śmierć mówi o definitywnej zmianie która Vi się szykuje - jeśli jesteś na okresie próbnym to ja bym stawiała, że przedłużą Ci umowę, zwłaszcza, że dalej masz 3 Monet a to jest wejście na wyższy level - zdecydowanie dobrze wróży pracy. 
Z sumy masz Kapłankę - poczucie „braku” które mówi o konieczności doszkolenia. Może tez symbolizować pracę w której w jakiś sposób jesteś odizolowana od otoczenia. 
Księżyc na pytanie czy będziesz zadowolona Żr swoich wyników mówi, że nie oceniasz realnie sytuacji. Nie widzisz wszystkiego, vos co Ty oceniasz negatywnie niekoniecznie takie jest. Nie dostrzegasz swoich zalet. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
17 hours ago, Anastazja979 said:

 

XX Sąd, XII Śmierć, 3 monet

Ja bym się sklaniała bardziej ze przeniosą Cię na inne stanowisko. 

 

17 hours ago, Anastazja979 said:

2) Czy będę zadowolona ze swoich wyników?

 

XVIII Księżyc

Widzę rozczarowanie same sobą ale nie będziesz chciała nawet dopuszczać tego do siebie, do swojej świadomości i nawet nie będziesz rozumiała dlaczego. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że coś zmienisz i to definitywnie. Może jakieś nowe stanowisko albo dodatkowe szkolenia. 

 

Co do wyników nie bardzo. Dużo nieścisłości, trochę ciągnięcie i oszukiwanie rzeczywistości, że jest dobrze a nie jest. 

 

Trzymam kciuki za pomyślny obrót sprawy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Może za wcześnie na weryfikację, ale coś się zmieniło, więc napiszę.

 

Postawiłam sobie karty po dwóch dniach od rozpoczęcia pracy i miałam naprawdę czarne myśli, totalnie mi nie szło i już na przerwach w pracy zaczęłam przeglądać ogłoszenia o pracę. Obecnie jest znacznie lepiej i wręcz wymiatam :D Mam nadzieję, że tendencja się utrzyma. Jak na razie interpretacja Gringe jest najbardziej w punkt, chyba że coś się zmieni i znowu będzie słabo.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Wyniki w pracy ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...