Skocz do zawartości

Czy podejmę pracę do końca 2021? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Powiem szczerze, że zaczynam łapać lekkiego dola albo panikuję. To znaczy na zmianę, raz jedno a raz drugie. 
Mimo różnych ogłoszeń, różnych typów prac, niestety nie udaje mi się na nic załapać. Dziś byłam jako wolontariusz w polskiej szkole i znów wszystko rozbija się o dojazd - 3h w tygodniu gdzie połowa zarobku idzie mi na dojazd. No nie opłaca mi się. Plus, praca jest dość absorbująca a stawka minimalna :/ 

Tak wieć zadałam dziś pytanie jartom czy uda mi się podjąć pracę zarobkową co końca roku 2021 i takie oto karty otrzymałam: 

 

As Buław Wieża Król Buław 

 

Z sumy jeśli dobrze liczę wychodzi Księżyc.

 

Patrząc pod katem interpretacji to As Buław jest szansą na podjęcie pracy przy czym Wieża jedt tutaj gwałtowną zmianą. Tylko czy jest to zmiana z obecnego stanu i dostanę pracę czy może chodzi o to, że gwałtownie zrezygnuję z tej szansy. Król Buław mógłby być pracodawcą który odpowie na moje CV.

Z kolei Księżyc - znów nie mam realnego rozeznania w sytuacji.  
Buławy dobre są na komunikację, ruch ale niekoniecznie mówią o zarobkach i pracy. 
 

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Tak trochę na luzie, ale ja sobie pomyślałam, że jakiś Twój (nieco narwany) znajomy powie Ci, żebyś rzuciła to wszystko w cholerę i będzie Cię na coś namawiał - da Ci kompletnie niespodziewaną propozycję, albo będzie ciągnął na nagły wyjazd. W każdym razie będzie to kompletna reorganizacja życia, zmiana planów zawodowych czy kompetencji (przebranżowienie) i to na zasadzie skoku na głęboką wodę - i stąd Wieża, która totalnie zburzy Twoje obecne życie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Z kart wychodzi,że dostaniesz pracę.W Asie buław jest szansa.Być może nawet w lecie,bo to karta ognia.Wieża to gwałtowna i szybka zmiana.W Twoim przypadku i przy tych kartach to zmiana na lepsze.Po wieży masz króla buław to,jak możesz nie dostać pracy?Król buław by nie miał roboty?Król buław cieszy się życiem.To najfajniejszy z królów.Ogień i power.Ja bym króla czytała,jako energię,a nie jako faceta.Wieża to też budowanie od początku.Teraz jesteś na dole,bo nie masz roboty.A zaraz pójdziesz do góry i po cegiełce będziesz budować wieżyczkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam podobnie, dostaniesz pracę. Coś się bardzo zaskoczy, może w branży, w której się absolutnie nie spodziewasz. Wieża może pokazywać totalną demolkę w Twoim życiu, że wszystko będziesz sobie musiała na nowo zbudować. Może to będzie jakaś praca związana z ruchem/podróżowaniem? Król Buław na końcu dobrze wróży. To spora energia, charyzma. Druga możliwość jest taka, że jakiś facet na stanowisku pomoże Ci w znalezieniu pracy.

Trzymam kciuki :koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Trudne te karty, ale wydaje mi się, że za jakiś czas diametralnie zmienisz swoje podejście gwałtowna wieża pokazuje zmiany a król jest aktywbt, więc szukać na pewno będziesz bardziej niż teraz i z większym optymizmem. Czy na stałe obstawiam, że jeszcze będą to prace dorywcze. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert

Weryfikacja. Jutro zaczynam pracę w swoim ostatnim miejscu zatrudnienia. Hotel znów potrzebuje osób a mi udało się wskoczyć na stanowisko pokojówki. Wcześniej pracowałam  na innym stanowisku i ze stałą liczbą godzin tygodniowo. Teraz Księżyc mógł pokazać mój kontrakt 0 godzin- czyli pracodawca nie gwarantuje mi liczby przepracowanych godzin. Mogę mieć i 13h a mogę mieć i 0h jeśli nie będzie ruchu w hotelu. 
Nie do końca wiem jak ugryźć te karty - faktycznie As Buław mógł pokazać mój ruch, wysłanie zapytania do koleżanki z hotelu w odpowiedzi na jej ogłoszenie( As Buław wg mnie jest bardzo komunikacyjny). Wieża- nie spodziewałam się, że się dostanę bo koleżanka zapowiedziała, że potrzebują kogoś z większa dyspozycyjnością niż ja. 
Króla Buław obsadzałabym jako mojego dyrektora - znów będzie moim zwierzchnikiem( wcześniej pokojówki podlegały pod firmę zewnętrzną a teraz wszyscy pracują bezpośrednio dla hotelu).  
Finalnie po pół rocznej przerwie( pomijając płatne zwolnienie z powodu COVID) wracam do starej pracy. I co mnie bardzo cieszy. 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy podejmę pracę do końca 2021? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...