Skocz do zawartości

Inspiracja Gringe ZWERYFIKOWANE


NadziejaZoja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dostanę do końca roku pracę? 

 

As byłaś 5 buław As kielichów

 

Dużo emocji szczególnie ta 5 byłaś to szaleństwo emocjonalne. Ten as byłaś też działanie. Poczułam mnóstwo emocji..  

Też jestem w podobnej sytuacji do Gringe już mam też dosyć siedzenia w domu.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Wildwood napisał:

Sa szanse ale musisz powalczyc potrudzic sie, poszukac w roznych miejscach. Ale nie ma tu kart umowy czy cos. Praca tez sama Cie nie znajdzie wiec sama zaczac aktywnie dzialac.

Tak wiem wysyłam CV... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ja w tej 5 buław widzę walkę i konkurencję.W Asie buław szansę i działanie.Masz na końcu Asa kielichów,czyli początek jakiegoś nowego projektu.Teoretycznie masz szansę na pracę.Teraz jest czas walki,czyli 5 buław.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kaliaa napisał:

Ja w tej 5 buław widzę walkę i konkurencję.W Asie buław szansę i działanie.Masz na końcu Asa kielichów,czyli początek jakiegoś nowego projektu.Teoretycznie masz szansę na pracę.Teraz jest czas walki,czyli 5 buław.

Jest walka u mnie z emocjami duzo emocji i zastanawiania się co moge lepiej zrobić.. Ja ze sobą ma jazde

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
4 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

Jest walka u mnie z emocjami duzo emocji i zastanawiania się co moge lepiej zrobić.. Ja ze sobą ma jazde

As kielichów jest też kartą emocji.Po prostu wyluzuj.Wycisz się.Nie ma sensu przeżywać tego.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Kaliaa napisał:

As kielichów jest też kartą emocji.Po prostu wyluzuj.Wycisz się.Nie ma sensu przeżywać tego.

Trafiłaś trudno jest się wyluzować jak masz presję ale tez za wszelka cenę chcesz znalezc swoje miejsce.. No cóż zobaczymy... Dziękuję za Twoja interpretację...

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 godziny temu, NadziejaZoja napisał:

Czy dostanę do końca roku pracę? 

 

As byłaś 5 buław As kielichów

As Buław daje szanse, tak samo As Kielichów. Potrzeba przy tym też trochę własnej inicjatywy. 5 Buław zapowiada, że mogą być oferty tylko niekoniecznie będą Ci pasować - stad to „ciskanie się”. 
Ja bym się trzymała jednak tych Asów i po prostu wysyłała CV. Karty pokazują to, co masz przed sobą do przeżycia, niekoniecznie wynik końcowy :) 

Nie jest źle. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Oba asy wskazują na poszukiwania i na możliwość podjęcia nowej pracy, o ile będziesz aktywna w tym temacie i będziesz wychodzić z inicjatywą, włożysz w to dużo energii i dużo wysiłku, o czym mówi 5 buław. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze te bulawy to pokazuja tez zeby ruszyc tylek i pochodzic po miescie moze, sprawdzic w gazecie ogloszenia a nie tylko ten internet. Czasem jest jakas wywieszka na drzwiach ze kogos szukaja albo mozna sie dowiedziec u fryzjerki. ewentualnie popytac znajomych.

U mnie na karcie 5 bulaw jest grupa osob na polanie obok lasu. Chodza rozgladaja sie, szukaja czegos. To karta z potencjalem duzej energii. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Inspiracja Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...