Skocz do zawartości

Tort urodzinowy ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tytułem wstępu: pracuję, mam męża, kota i psa :)

Urodziny za niecały miesiąc, więc wykonałam rozkład urodzinowy, aby przekonać się co w trawie piszczy, będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Zwłaszcza, że zdaję sobie sprawę, że rozkład jest mocno rozbudowany

 

-----15--------

----13--14------

--10--11--12----

-6---7---8---9--

1---2---3---4--5

 

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

Rycerz Kielichów

Myślę, że przestanę być kapryśna i rozmarzona. Nie będę gnuśnieć bezczynnie w marzeniach. Może też sprawy uczuć nie będą tak mocno zaprzątać mojej głowy, przestanę skupiać się na fantazjach.

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Cesarzowa

Rozkwitłam jako kobieta, czuję się spełniona, wiem jak osiągać swoje cele. Cieszę się z tego co mam

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku

7 Denarów

Karta wskazuję, że pozostało mi oczekiwać na wyniki włożonej pracy. Nauka cierpliwości i tego, że niczego nie można przyspieszyć

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

4 Buław

Otoczona harmonią i spokojem. Mam swoje miejsce w świecie, w którym są ludzie i zwierzęta, które są dla mnie wszystkim i czuję się dzięki nim szczęśliwa

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

4 Mieczy

To samo jak przy 7 Denarów, ten rok to czas na wyciszenie. Zaakceptowanie tego, że czasem to, że nic się nie dzieje jest lepsze niż nawał nowych spraw, z którymi ciężko sobie poradzić. Nauczyć się bycia sam na sam ze sobą.

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz

6 Kielichów

Pojawią się jakieś melancholijne nastroje, ktoś z przeszłości może stanąć na mojej drodze. Możliwe, że będzie ciężko wyjść z emocjonalnego bagienka jakim jest 6 Kielichów :)

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku

5 Denarów

Żadne :p optymistycznie, nie powiem :) a tak na serio, może uda mi się zaspokoić moją wewnętrzną tęsknotę za tym co ostatnio bezustannie pochłania moje myśli.

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku

Słońce

Będę biedna, ale chociaż psychika będzie pod kontrolą xD jak to mówią najważniejsze to być szczęśliwym, nieważne jaką diagnozę postawił psychiatra :) Radośnie będę podchodzić do życia, psychicznie powinnam być wolna od zmartwień

 

9. Zdrowie

Królowa Mieczy

Może będę pod opieką jakiegoś specjalisty, mogą być jakieś nawracające bóle lub pojawią się problemy z gardłem, nerkami (kamienie), problem z układem nerwowym lub nerwobóle

 

10. Miłość

Rycerz Buław

W uczuciach mąż będzie grał pierwsze skrzypce lub pojawi się ktoś zainteresowany romansem. Chyba sporo będzie się działo i będzie to gorący rok

 

11. Przyjaciele i rodzina

Arcykapłan

Będę skupiona na najbliższej rodzinie. Karta pokazuje, że mąż mi jest najbliższym przyjacielem. Ewentualnie będę w dobrych relacjach z moim sporo starszym ode mnie przyjacielem.

 

12. Finanse

10 Kielichów

Wszystkie będą szły na sprawy rodzinne, ale jednocześnie będzie mi się żyło dostatnio

 

13. Praca

As Buław

Może pojawić się bodziec do zmiany pracy lub okazja do uzyskania awansu w  aktualnym miejscu

 

14. Niespodzianki

6 Denarów

Uzyskam pomoc od kogoś, od kogo się nie spodziewam. Będę mogła liczyć zarówno na finansowe jak i psychiczne wsparcie od znajomych

 

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok

5 Mieczy

Sympatycznie, nie ma co... :D  czekają mnie jakieś bolesne doświadczenia, na które będę musiała nauczyć się odpowiednio reagować. Przyjdzie mi się zmierzyć z frustracją, rozżaleniem i poczuciem krzywdy. No cóż... całe życie nie może być bez przerwy usłane różami, musi być gorzej, żeby mogło być lepiej...

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator

WERYFIKACJA!!!

domowy przychówek uszczuplił się o kota :(

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

Rycerz Kielichów

Myślę, że przestanę być kapryśna i rozmarzona. Nie będę gnuśnieć bezczynnie w marzeniach. Może też sprawy uczuć nie będą tak mocno zaprzątać mojej głowy, przestanę skupiać się na fantazjach.

Zdecydowanie mniej skupiania się na górnolotnych marzeniach.

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku (zadania ukończone)

Cesarzowa

Rozkwitłam jako kobieta, czuję się spełniona, wiem jak osiągać swoje cele. Cieszę się z tego co mam

Tutaj nic innego do głowy mi nie przychodzi jak to co napisałam

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku

7 Denarów

Karta wskazuję, że pozostało mi oczekiwać na wyniki włożonej pracy. Nauka cierpliwości i tego, że niczego nie można przyspieszyć

Ogólnie nudny rok i wszystkie plany brały w łeb.

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

4 Buław

Otoczona harmonią i spokojem. Mam swoje miejsce w świecie, w którym są ludzie i zwierzęta, które są dla mnie wszystkim i czuję się dzięki nim szczęśliwa

też nic więcej nie mam do dodania

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku

4 Mieczy

To samo jak przy 7 Denarów, ten rok to czas na wyciszenie. Zaakceptowanie tego, że czasem to, że nic się nie dzieje jest lepsze niż nawał nowych spraw, z którymi ciężko sobie poradzić. Nauczyć się bycia sam na sam ze sobą.

dokładnie tak jak przy 7 denarów trzeba zaakceptować fakt, że nie na wszystko mamy wpływ

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz

6 Kielichów

Pojawią się jakieś melancholijne nastroje, ktoś z przeszłości może stanąć na mojej drodze. Możliwe, że będzie ciężko wyjść z emocjonalnego bagienka jakim jest 6 Kielichów :)

tu było sporo napiętej atmosfery między mną a rodzicami. na razie względny spokój.

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku

5 Denarów

Żadne :p optymistycznie, nie powiem :) a tak na serio, może uda mi się zaspokoić moją wewnętrzną tęsknotę za tym co ostatnio bezustannie pochłania moje myśli.

tak, udało się minusy przekształcić w plusy

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku

Słońce

Będę biedna, ale chociaż psychika będzie pod kontrolą xD jak to mówią najważniejsze to być szczęśliwym, nieważne jaką diagnozę postawił psychiatra :) Radośnie będę podchodzić do życia, psychicznie powinnam być wolna od zmartwień

psychicznie ok :P

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

9. Zdrowie

Królowa Mieczy

Może będę pod opieką jakiegoś specjalisty, mogą być jakieś nawracające bóle lub pojawią się problemy z gardłem, nerkami (kamienie), problem z układem nerwowym lub nerwobóle

walczyłam ze sprawami kobiecymi, co jakiś czas nawracały bóle żołądka i jakoś ostatnio zawiało mnie od klimy.

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

10. Miłość

Rycerz Buław

W uczuciach mąż będzie grał pierwsze skrzypce lub pojawi się ktoś zainteresowany romansem. Chyba sporo będzie się działo i będzie to gorący rok

żaden amant się nie pojawił, za to z mężem baardzo miło :)

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

11. Przyjaciele i rodzina

Arcykapłan

Będę skupiona na najbliższej rodzinie. Karta pokazuje, że mąż mi jest najbliższym przyjacielem. Ewentualnie będę w dobrych relacjach z moim sporo starszym ode mnie przyjacielem.

tu zgodnie z przypuszczeniami

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

12. Finanse

10 Kielichów

Wszystkie będą szły na sprawy rodzinne, ale jednocześnie będzie mi się żyło dostatnio

pierwsze pół roku nawet ok, drugie coraz gorzej

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

13. Praca

As Buław

Może pojawić się bodziec do zmiany pracy lub okazja do uzyskania awansu w  aktualnym miejscu

 

a tu nie trafiłam, As Buław jednak coś nowego wskazuje, natomiast dotyczy to dodatkowego zajęcia, a nie głównego

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

14. Niespodzianki

6 Denarów

Uzyskam pomoc od kogoś, od kogo się nie spodziewam. Będę mogła liczyć zarówno na finansowe jak i psychiczne wsparcie od znajomych

racja, plus jestem szczęśliwa, że nie zakopałam się jakimś dużym kredytem, bo odsetki by mnie zjadły...

 

W dniu 13.06.2021 o 09:57, Lunaria napisał:

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok

5 Mieczy

Sympatycznie, nie ma co... :D  czekają mnie jakieś bolesne doświadczenia, na które będę musiała nauczyć się odpowiednio reagować. Przyjdzie mi się zmierzyć z frustracją, rozżaleniem i poczuciem krzywdy. No cóż... całe życie nie może być bez przerwy usłane różami, musi być gorzej, żeby mogło być lepiej...

No i tu też w punkt, parę spraw w pracy, gdzie odezwałam się za uciśnionymi, ale finalnie nic nie wywalczyłam :/

  • Lubię to! 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Tort urodzinowy ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...