Skocz do zawartości

Weekendowy wyjazd WERYFIKACJA


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam. Rozłożyłam dziś karty na pytanie: „Jak przebiegnie wyjazd w ten weekend z mojej perspektywy?”

Wybieramy się z siostrą i naszymi dziećmi do mojej koleżanki która mieszka 2h od nas. Nie widziałam się z nią od 2017 roku, jesteśmy jednak w stałym kontakcie. Na pierwszą noc zostaniemy u niej a na drugą, z soboty na niedzielę zarezerwowałyśmy hotel. Pogoda ma podobno dopisywać i liczymy na przyjemny czas na plaży :) 

Z perspektywy kart tak to wygląda:

 

As Monet As Kielichów 8 Monet 

 

Pierwsze, co znalazłam w mojej mądrej tarotowej książce to, że dwa Asy oznaczają „ważne partnerstwo, znajomość”. W sumie fakt, jedziemy na 3 dni i docelowo by odwiedzić Olgę. W jakiś sposób to spotkanie będzie ważne dla mnie i może zapoczątkować coś nowego. Jest to zwiastun dużej szansy i szczęścia na które człowiek zasłużył :D

Ogólnie karta materialna i  przynosząca zysk lub zapowiedź zysku w przyszłości. 
Drugi As, Kielichów mówi o emocjonalnym wsparciu i opiece. Karta dobrze wróży kontaktom towarzyskim, zapowiada wspólną radość i docenienie dobrego momentu( „Chwilo trwaj, jesteś piękna”).

8 Monet to karta rzemieślnika który doskonali swoje umiejętności. W odniesieniu do pracy może mówić o nabywaniu nowych umiejętności, stawiam, że w odniesieniu do wyjazdu po prostu nauczę się czegoś nowego, co może przydać mi się w przyszłości. 
Miłe karty - sama jestem ciekawa jak się zrealizują :) 

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze mozesz sporo wydac na przyjemnosci. Ogolnie wyjad tez bedzie tez mily i przyjemny. Tylko ta 8monet jets jakas od czapy i kojarzy sie z praca i rytuna a przeciez ten wyjazd bedzie wyjatkiem od rutyny.   Moze troche nudno bedzie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
26 minut temu, Wildwood napisał:

Wydaje mi sie ze mozesz sporo wydac na przyjemnosci. Ogolnie wyjad tez bedzie tez mily i przyjemny. Tylko ta 8monet jets jakas od czapy i kojarzy sie z praca i rytuna a przeciez ten wyjazd bedzie wyjatkiem od rutyny.   Moze troche nudno bedzie?

Może dlatego, że poznaliśmy się w pracy stad karty tak krążą koło tego tematu. 
Na pewno zweryfikuję po weekendzie :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Bardzo ładne karty :)

 

Miło spędzicie czas, atmosfera będzie ciepła i sielankowa. Będziecie się super czuć. As Denarów może pokazywać wszelkie wydatki, np.ten hotel. 8 Denarów z kolei może wskazywać, że nie będziecie siedzieć bezczynnie. Aktywne będziecie po prostu :)

Miłego wyjazdu ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Będzie się działo między pozytywnymi energiami dobrych emocji - wzajemnej sympatii - gawożenia o planach życiu - może w toastach będziecie wino lać... na dobre zakończenie.   

 

 

Udanego spotkania... życzę, choć i tak będzie...:serce1:

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 14.06.2021 o 11:52, Gringe napisał:

Z perspektywy kart tak to wygląda:

 

As Monet As Kielichów 8 Monet 

W miłej i przyjacielskiej atmosferze, myślę że będziecie pracować nad swoją znajomością, bliżej się poznacie. Może podczas tego weekendu będziesz miała czas, aby skupić się na swoim hobby :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 minut temu, Lunaria napisał:

W miłej i przyjacielskiej atmosferze, myślę że będziecie pracować nad swoją znajomością, bliżej się poznacie. Może podczas tego weekendu będziesz miała czas, aby skupić się na swoim hobby :)

Też o tym pomyślałam, że moje horoskopy i Tarot gdzieś wypłynął w rozmowie. Z resztą Olga już parę razy radziła się mnie a na żywo to już zupełnie inaczej i milej. Stąd ta 8 Monet jako szlifowanie warsztatu astrologa ;) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Gringe napisał:

Też o tym pomyślałam, że moje horoskopy i Tarot gdzieś wypłynął w rozmowie. Z resztą Olga już parę razy radziła się mnie a na żywo to już zupełnie inaczej i miłej. Stąd ta 8 Monet jako szlifowanie warsztatu astrologa ;) 

Dokładnie tak zwlaszcza, że 8 Monet kojarzy mi się z taką dłubaninką i dogłębnym wgryzaniem się w temat :)

udanego wyjazdu :kwiatek: 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minuty temu, mezza napisał:

Ja także obstawiam praca nad nową relacja. Tutaj może być początek długotrwałej przyjaźni o solidnych fundamentach. Baw się dobrze i korzystaj ze słońca :)

Relacja w sumie trwa od 2016 roku kiedy poznalysmy się w pracy. Niestety Olga wróciła do miasta gdzie ma dom a w między czasie dużo się u nas obu działo i nie było czasu by na spokojnie się spotkać( i zorganizować dojazd). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Poczujesz, ze taki wypad był Ci potrzebny i będziesz chciała częściej sobie na tego typu spędzanie czasu pozwalać. Również docenisz znajomość z koleżanka i będziesz chciała częściej się z nią widywać. Bardzo ładne karty. Udanego weekendu :)

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

A wiec weryfikacja :) 

 

Weekend był bardzo udany i intensywny. Do tej pory w głowie mi się kręci bo dopiero był piątek i wysiadałam do auta a jest już poniedziałek i muszę rozpakować walizki. 
Udalo nam się dużo zobaczyć podczas wyjazdu, byłam w sumie i w kawiarni i restauracji, co nieczęsto mi się zdarza mając pod opieką dziecko. 
As kielichów mógł oznaczać, że poszłam sama z Olgą na lody i kawę a As Monet - ona zapłaciła za nas w ramach postawionych przeze mnie kart. 8 Monet jak najbardziej może nawiązywać do stawianych przeze mnie kart i horoskopu jak również mam wrażenie, że chodziło o post na fb w którym zamieściłam nasze wspólne zdjęcia. Finalnie Olga była niezadowolona z dwóch wiec edytowałam i usuwałam pewne jego części. Takie typowe dłubanie( siostra jeszcze pokazała mi jak mogę ułożyć sobie zdjęcia w aplikacji) - douczyłam się jak mogę wstawiać zdjęcia na fb w inny sposób( pasuje bardzo do 8 Monet i doszlifowywania umiejętności). 

  • Lubię to! 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Weekendowy wyjazd WERYFIKACJA

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...