Skocz do zawartości

Rewolucja w pracy ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej pracy zachodzą obecnie duże zmiany. Czy jest to dla mnie szansa czy zagrożeniem ? 
 

Giermek monet Cesarzowa as buław 4 buławy 

 

Będę mogła nauczyć się czegoś nowego, co ugruntuje jeszcze bardziej moja pozycje. Widać tez dużo inwencji w działaniu, można powiedzieć z lekkością. Karty odczytuje jako szanse na lepsza pozycje i nowe obszary działania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie to dla Ciebie dobre szkolenie, masz duży potencjał i kreatywność w tej dziedzinie, i tak ,umocni to twoją pozycję zawodową i jednocześnie będzie szansą na podjęcie nowych wyzwań lub nowej pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 18.06.2021 o 08:34, zakretka23 napisał:

W mojej pracy zachodzą obecnie duże zmiany. Czy jest to dla mnie szansa czy zagrożeniem ? 
 

Giermek monet Cesarzowa as buław 4 buławy 

Giermek Denarowy wskazuje, że jest to dla Ciebie okazja, która pozwoli podnieść kwalifikacje, pomoże Ci uzyskać bardziej decydujące stanowisko (samodzielne). As Buław mówi o szansie na poprawę relacji lub dobór pracowników, będziesz mogła współpracować z tymi osobami, które doceniasz i tworzą dobrą atmosferę w zespole 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 18.06.2021 o 08:34, zakretka23 napisał:

Giermek monet Cesarzowa as buław 4 buławy 

Raczej szansa na naukę, rozwój (giermek monet), nowe możliwości (as buław). W Cesarzowej widać, że będzie to środowisko sprzyjające kobietom, propagujące zdrową politykę wewnętrzną, może nawet dostaniesz podwyżkę lub zostaniesz doceniona w inny sposób. Twoja sytuacja tam jest stabilna i bezpieczna (4 buław). 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Ja tak z innej beczki: dzisiaj na Youtube znalazłam info, że Cesarzowa to często kobietka z nadwagą, lubiąca siedzący, wygodnicki tryb życia, w którym nie trzeba się przemęczać, ale można sobie podogadzać.

 

I teraz mam pytanie, bo chcę sprawdzić tę teorię: czy jest to praca siedząca? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ragna napisał:

Ja tak z innej beczki: dzisiaj na Youtube znalazłam info, że Cesarzowa to często kobietka z nadwagą, lubiąca siedzący, wygodnicki tryb życia, w którym nie trzeba się przemęczać, ale można sobie podogadzać.

 

I teraz mam pytanie, bo chcę sprawdzić tę teorię: czy jest to praca siedząca? :biggrin:

Nie mam nadwagi :D owszem praca jest siedząca, ale karta Cesarzowa ma więcej znaczeń. Opisałaś negatywna stronę tej karty, a karty występujące obok wskazują na aktywność as buław . Jestem osoba, która w całym zespole pracuje najszybciej, wiec mogę mieć więcej czasu :czarodziej: ale tez mam więcej obowiązków 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ragna napisał:

@zakretka23 przytoczyłam wszystko, ale byłam ciekawa tylko tego krzesełkowego aspektu pracy. Dzięki :biggrin:

Hehe rozumiem w biurze ciężko inaczej pracować niż na fotelu. Obecnie przy pracy zdalnej naprawdę jest po Cesarsku na bogato - mega wygodnie, eliminacja dojazdów i teraz siedzę jedynie w lekkiej koszulce :D bez bielizny bo za gorąco. Plus możliwość pracy z każdego miejsca, gdzie jest internet. Mogę mieszkać miesiąc nad morze, a później w górach czy na jakiejś wyspie. Wiec jest komfort Cesarzowej. 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Raczej szansa. Giermek monet może tu pokazywać szansę do dokształcenie się i poszerzenie umiejętności. Być może będziesz miała nowe stanowisko, bardziej samodzielne o czym mówi Cesarzowa. Wydaje mi się, że odniesiesz dzięki temu jakieś sukcesy

powodzenia 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 18.06.2021 o 08:34, zakretka23 napisał:

W mojej pracy zachodzą obecnie duże zmiany. Czy jest to dla mnie szansa czy zagrożeniem ? 
 

Giermek monet Cesarzowa as buław 4 buławy

Też bym to widział jako szansę, bo Pazie generalnie są szansami, chęciami, paź monet wskazuje na Twoją ciekawość i chęć zdobywania wiedzy oraz doświadczenia.

Cesarzowa jest dość elastyczna, potrafi się zaklimatyzować, zaakceptować zmiany jeśli są one korzystne z jej punktu widzenia, w asie buław widać wręcz Twoje aktywne działanie w tym procesie zmian, a 4 buław to układ mówiący o tym, że te zmiany idą w dobrym kierunku i prowadzą generalnie do polepszenia warunków.

Zagrożeń tutaj nie widać.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Rewolucja w pracy ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...