Skocz do zawartości

Rada na relacje ze siostrą


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaliaa

Jaka jest rada kart tarota na relacją z jedną z moich sióstr?7 mieczy,4 denary,6 mieczy

Karty radzą nie ufać jej.Przechytrzyć ją intelektualnie.7 mieczy

Być skrytym,uważać.4 denary

6 mieczy- odciąć się od niej emocjonalnie

PS.Kocham dziecko mojej siostry i mam dobry z nim kontakt.Mojej siostry nie kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazywac swoich prawdziwych mysli i dzialan.  Nie wiem czy mieszkacie razem czy macie jakas wspolna wlasnosc. Macie jakies spory o to co moje co twoje? Byc moze wziac to co Twoje i odejsc?  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
14 minut temu, Wildwood napisał:

Nie pokazywac swoich prawdziwych mysli i dzialan.  Nie wiem czy mieszkacie razem czy macie jakas wspolna wlasnosc. Macie jakies spory o to co moje co twoje? Byc moze wziac to co Twoje i odejsc?  

Nie,nie mieszkam z nią.Chyba bym popełniła harakiri,gdybym musiała z nią mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

@Kaliaa Ogółem zgadzam się z Wildwood, ale co do Twojej interpretacji to wcale nie próbowałabym przechytrzyć siostry. Z tą 6 Mieczy liczyłabym siły na zamiary. Jeśli masz na tyle dużo energii i siły przebicia, to możesz podjąć radykalne kroki, ale jeśli Ci tego brak, to jak najbardziej karty wskazują na wycofanie się. 7 Mieczy: nie rozpowiadaj o swoich planach, zachowaj dyskrecję i nie wchodź w nią w otwarty konflikt. 4 Denary mi się kojarzą mi się z dbaniem o swój dobrostan i trzymaniem wszystkiego blisko siebie (postać na karcie trzyma swoje skarby kurczowo przy sobie) i tak jak Wildwood mówi, po prostu pilnuj swoich własnych biznesów.

 

Jednym słowem: im mniej informacji ma Twoja siostra, tym większy spokój będziesz mieć. Pozabieraj to, co należy do Ciebie i ulotnij się.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kaliaa napisał:

Jaka jest rada kart tarota na relacją z jedną z moich sióstr?7 mieczy,4 denary,6 mieczy

7 Mieczy czasem cofa nas do przeszłości - i tu może ta karta mówić o niefajnych rzeczach, które zadziały się między Wami. Jako rada może podpowiadać, żeby zmienić nastawienie.

4 Monet może nas "uwięzić" w starych schematach myślenia, działania - ogranicza nas w zrobieniu kroku naprzód (4 jako ograniczenia), przy 6 Mieczy, która podpowiada, żeby iść dalej. Połączenie tych kart jako rada może podpowiadać, żeby odpuścić i zostawić w tyle to, co się wydarzyło. Jako rada dla Ciebie, może mówić wprost: odpuść, żeby się uwolnić.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

 

17 hours ago, Kaliaa said:

Jaka jest rada kart tarota na relacją z jedną z moich sióstr?

7 mieczy,4 denary,6 mieczy

 Wychodzi Gwiazda z podsumowania a dla mnie to karta przebaczenia ale również oddalenia, więc ja tak bardziej z nadzieją odpowiem, by nie wracać do waśni z przeszłości, nic nie wspominać, nie uzewnętrzniać i objąć nową drogę relacji, już na innych zasadach, niekoniecznie tych piękno siostrzenych ale również nie na wojennych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 18.06.2021 o 17:21, Kaliaa napisał:

7 mieczy,4 denary,6 mieczy

Być wycofaną, raczej skrytą, nie ujawniać swoich prawdziwych przekonań, myśli, trzymać się na dystans i zachować dużą ostrożność. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 18.06.2021 o 17:21, Kaliaa napisał:

Jaka jest rada kart tarota na relacją z jedną z moich sióstr?7 mieczy,4 denary,6 mieczy

Ograniczyc do niej zaufanie (7 mieczy) badz po prostu ja unikac (7 mieczu), skoro zle sie czujesz w jej towarzystwie.

4 monet - trzymaj sie swoich racji i badz konsekwentna.

6 mieczy - zrob oddech od niej, odleglosc.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...