Skocz do zawartości

Karty na lipiec ZWERYFIKOWANY


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: V papież, 7 kielichów, Rycerz buław

 

Doszkalanie się w jakiejś dziedzinie. Duchowe rozważania (V Papież). Przy tym bujanie w obłokach (7 kielichów), ale też dużo nowej energii (rycerz buław)


praca: 8 buław, XX Sąd, XVI Wieża 

 

Mam obecnie dwie prace. Z jednej z tych prac chcę w lipcu zrezygnować, więc karty pokazały koniec i chyba uwolnienie się.


finanse: as mieczy, I Mag, XVII Gwiazda

 

W finansach chyba w końcu dobrze. Dostanę dwie wypłaty z dwóch prac.


uczucia: VI Kochankowie, 8 monet, 2 monet

 

Dziwne karty. Z jednej strony romansowi kochankowie, z drugiej karty pracy. Może romans w pracy i jakieś dylematy z tym związane? Ale to mało prawdopodobne. Może wahanie czy jakąś relację rozwijać, czy nie.


najważniejsze wydarzenie: As kielichów, 2 mieczy, król monet

 

Jakieś silne emocje, które zostaną zablokowane.


rada: rycerz mieczy, 10 monet, 7 buław

 

Mam wrażenie, że karty radzą walczyć o swoje/bronić swojego.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :) 

 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

aura: V papież, 7 kielichów, Rycerz buław

 

Moze bedzie doszkalanie i tez bedziesz wybierac pomiedzy roznymi opcjami w sprawie jakiegos krotkiego wakacyjnego wyjazdu?

Tez mam takie skojarzenie prawdy moralne vs pozadanie skierowane w strone pewnego rycerza.


praca: 8 buław, XX Sąd, XVI Wieża 

 

Moze tak byc. Widac ze w  8 bulaw duzo sie dzialo w pracy a teraz ta energia zmieza ku koncowi.

 

finanse: as mieczy, I Mag, XVII Gwiazda

 

Tu sie zdaje na Ciebie. Nie wiem co moze as mieczy oznaczac we finansach. Moze jak wczesneij bylo kiepsko to teraz nastepuje odciecie od tego. Mag umie zarobic ale tez wydac na przyjemnosci -Gwiazda. Ale nie ma denarow a mi zawsze one pokauzja dobra sytuacje finansowa. 


uczucia: VI Kochankowie, 8 monet, 2 monet

Moze bedziesz bedziesz musiala jakos balansowac miedzy praca a  randkami?


najważniejsze wydarzenie: As kielichów, 2 mieczy, król monet

 

Mysle ze bedziesz chciala zrobic cos co da Ci przyjemnosc. Ale moze bedziesz sie zastanawiac czy warto ruszac finanse .


rada: rycerz mieczy, 10 monet, 7 buław

Dzialac szybko, logicznie i skutecznie w sprawach zwiazanych z rodzina? Bronic racji?

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :) 

 

Ten czerwiec taki nijaki moze ja tez juz postawie?

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Wildwood napisał:

Ten czerwiec taki nijaki moze ja tez juz postawie?

Dzięki Wildwood! Stawiaj :D

 

P.S. tak, pomyliłam nicki :redface: Sorki

Edytowane przez Anastazja979
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

aura: V papież, 7 kielichów, Rycerz buław

Miesiąc upłynie na rozkminie egzystencjonalnej :) może dokona się w tym miesiącu Twoja przemiana duchowa, może zapragniesz wprowadzić zmiany w swoje uporządkowane życie lub wprowadzisz w czyny coś o czym długo rozmyślałaś.

 

W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

praca: 8 buław, XX Sąd, XVI Wieża 

Będziesz bardzo zajęta, sporo spraw będzie pochłaniało Twoją uwagę, co doprowadzi do tego; że trzeba będzie podjąć decyzję (dokonać bilansu) i z czegoś trzeba będzie zrezygnować 

 

W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

finanse: as mieczy, I Mag, XVII Gwiazda

Rozważne planowanie budżetu, uważaj żeby ktoś nie oszukał Cię. Coś na pewno wydasz na swoje marzenia lub kupisz jakieś akcesoria ezoteryczne. 

Nie będziesz do końca zadowolona ze swoich finansów.

 

W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

uczucia: VI Kochankowie, 8 monet, 2 monet

Wewnętrzne rozdarcie, które będziesz próbowała przepracować, a będzie się to udawać z różnym skutkiem. Może być tak, że będziesz bardzo niezdecydowana raz skłonna do umawiania się na spotkania a innym razem skupiona na pracy i nauce.

 

W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: As kielichów, 2 mieczy, król monet

 

Ktoś wpadnie Ci w oko, ale nie wykonasz żadnego ruchu

 

W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

rada: rycerz mieczy, 10 monet, 7 buław

Zawalcz o swoją pozycję czy to w firmie czy w rodzinie (gdzieś gdzie jest hierarchia) nawet jeśli to będzie postawa Ty vs. reszta świata :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

aura: V papież, 7 kielichów, Rycerz buław

 

Taka trochę aura marzycielska o mężczyźnie, który mógłby z jednej strony przewrócić twoje życie do góry nogami, a z drugiej byłby gotowy na stałą relację. Ewentualnie rozważasz jakieś opcje urlopowe.


praca: 8 buław, XX Sąd, XVI Wieża 

 

Tak kojarzy mi się z jakąś nagłą decyzją, wiadomością, która zburzy stary ład w pracy albo tak jak powiedziałaś nagły koniec jednej z prac.


finanse: as mieczy, I Mag, XVII Gwiazda

 

Tak, kasa nawet może pójść na jakieś zabiegu upiększające, gadżety.


uczucia: VI Kochankowie, 8 monet, 2 monet

 

Ja myślę, że w tym miesiącu praca będzie dominować, a życie uczuciowe zejdzie na boczny tor, przez co czas różnie będziesz się z tym faktem czuła.


najważniejsze wydarzenie: As kielichów, 2 mieczy, król monet

 

Jakaś nowa oferta, co do której będziesz miała pewne wątpliwości.


rada: rycerz mieczy, 10 monet, 7 buław

 

Iść jak burza i sięgać po swoje. Ewentualnie stonować emocje i nie być zbyt defensywnym w kontaktach z członkami rodziny.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :) 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.06.2021 o 19:02, Anastazja979 napisał:

WERYFIKACJA

 

 

aura: V papież, 7 kielichów, Rycerz buław

 

Miałam plany na doszkalanie i praktyki, ale nic z tego nie wyszło. Uznałam, że lepiej zrobić to po wakacjach.


praca: 8 buław, XX Sąd, XVI Wieża 

 

Rzuciłam jedną ze swoich prac. Szefowa próbowała mnie zatrzymać, ale byłam asertywna. Dało mi to ulgę.


finanse: as mieczy, I Mag, XVII Gwiazda

Wydawanie pieniędzy. Wypłata niewielka. Nie dostałam pieniędzy, na które liczyłam.


uczucia: VI Kochankowie, 8 monet, 2 monet

 

Weszłam w związek z chłopakiem, którego poznałam w czerwcu. Czuję się z nim dobrze. To dopiero początki związku. Trochę mam złych wspomnień z poprzednich relacji i jestem pełna wątpliwości, o czym pewnie mówi 2 monet.


najważniejsze wydarzenie: As kielichów, 2 mieczy, król monet

Początek relacji z partnerem. Przyblokowanie emocjonalne z mojej strony, nad którym pracuję.


rada: rycerz mieczy, 10 monet, 7 buław

Myślę, że karty radziły zaznaczanie swojej indywidualności w relacji. Nie zlewanie się z partnerem w całość.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :) 

Dziękuję serdecznie za pomoc :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na lipiec ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...