Skocz do zawartości

Karty na miesiąc lipiec ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam. Wiem, że napisałam, że w najbliższym czasie mogę mniej się udzielać z uwagi na chorobę( dziś test już wyszedł pozytywny), gdyby jednak komuś się chciało dodać swój komentarz do mojego rozkładu to będzie mi miło :) 

A więc:

 

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

 

Lipiec według mnie kręcić się będzie wkoło spraw materialnych. Zasobów rodzinnych, rodzinnego majątku. Jakieś zdarzenia losowe będą musiały się wydarzyć. 
 

2. Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

 

Tak jakby jeszcze jakaś inna praca miała pojawić mi się na horyzoncie. Obecnie zatrudniłam się w hotelu - godzin mogę nie mieć za wiele bo to kontrakt gdzie nie gwarantują mi godzin( może być i tydzień kiedy nic nie przepracuje). 
Składałam do szkoły CV ale spóźniłam się z aplikacją i przepadło. 
W 7 Kielichów zwykle wychodzi mi rozważanie różnych opcji/scenariuszy. 
 

3. Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

 

7 Mieczy na początku dobrze nie wróży, zwłaszcza w finansach. Ktoś będzie próbował mnie oszukać( mam przepracowane kilka godzin w czerwcu w nowej pracy i niby maja mi to wypłacić na koniec lipca ale cis czuję, że będę musiała się upominać o swoje). W 10 Buław znów ciężar wydatków a jedynie As Monet daje nadzieję na zastrzyk gotówki( alimenty powinny się rozstrzygnąć do 5 lipca, kwestia jak agencja podejdzie do ściągania długu). 
 

4. Uczucia 

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

 

Wszystko by się zgadzało, nie pasuje mi tylko 4 Buław - bo by mnie miało ucieszyć? 3 i 9 Mieczy mówią ogólnie o rozczarowaniu i biciu się z myślami. Ogólna aura w tej sferze - nic tu nowego się nie pojawi. 
 

5. Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

 

Chyba najprzyjemniejsza sfera w tym miesiącu :) Stawiam na kontakty, może sama będę je inicjować, dyplomatyczne podejście, zgoda. 
 

6. Niespodzianka

5 Mieczy Paź Buław Rydwan

 

W 5 Mieczy stawiam, że wyszła mi obecna choroba.  Paź może mówić o jakimś zaproszeniu( w podróż? -Rydwan).

Mamy w planach na koniec lipca wakacyjny wypad więc może to to. 
 

7. Co robić? 
7 Buław Diabeł Mag 

 

Dosyć specyficzne karty - na pewno mam się trzymać swojego, swoich granic. Trwać uparcie przy swoim. Bronić się. 
Dopinac celów wszelkimi sposobami, za każda cenę. Myśleć o sobie - egoistycznie. 

 

8. Czego nie robić? 
Rycerz Kielichów, Sąd, Rycerz Monet

 

Hmm…nie podchodzić emocjonalnie ani tez przyjacielsko. Nie dawać drugiej szansy na coś co już dawno umarło, odeszło( akurat przed sekundą zadzwonił ex i go „sprawiłam”). 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gringe napisał:

Witam. Wiem, że napisałam, że w najbliższym czasie mogę mniej się udzielać z uwagi na chorobę( dziś test już wyszedł pozytywny), gdyby jednak komuś się chciało dodać swój komentarz do mojego rozkładu to będzie mi miło :) 

A więc:

 

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

Tez mi sie wydaje ze moze chodzic o dobytek i jakas umowe i nieoczekiwane zdarzenia. 10 monet Tez mi ske kojazy z tym hotelem. Moze przejdziesz level up?  Cos moze sie wydarzy ciekawego.

 

2. Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

 

pierwsza karta moze mowic o tym ze dostaniesz an co zapracowalas(chodzilas na kursy doszlajace ). Mysle ze da to profity w postaci umowy? Slonce moze mowic o  tym ze jest to korzystna umowa lub zwiazana z dzieckiem. 7 kielichow z kolei oprocz wyboru pokazuje mi niedogadanie sie lub nierealne marzenia o czyms. 

3. Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

Moze nie oszuka a 7 mieczy moze zwiastowac wydatki a 10 bulaw ze pieniadze szybko sie skoncza. As monet szanse na poprawe sytuacji finansowej.

 

4. Uczucia 

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

Ciezko mi to cos wymyslic.Z podsumy wychodzi wieza. Moze zawrzesz jakies nowe znajomosci ale problemy w Twojej glowie nie ozwola im sie  rozwijac?
 

5. Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

Mysle ze bedziesz calkiem aktywna w relacjach z otoczeniem. Byc moze bedzies z chciala poznac nowych ludzi, bedzie miec to zwiazek z wyjazdem. Ogolnie relacje pozytywne.

 

6. Niespodzianka

5 Mieczy Paź bul Rydwan

Tak 5 mieczy moze to byc ta choroba.

Ostatnio chyba tez mialas Rydwan na podroz co? a paz bulaw Twoj entuzjazjm zwiazany z wyjazdem.

 

Godzinę temu, Gringe napisał:

Co do rad sie zgadzam wiec juz nie bede pisac.

 

 

 

 

Edytowane przez Wildwood
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gringe napisał:

Witam. Wiem, że napisałam, że w najbliższym czasie mogę mniej się udzielać z uwagi na chorobę( dziś test już wyszedł pozytywny), gdyby jednak komuś się chciało dodać swój komentarz do mojego rozkładu to będzie mi miło :) 

A więc:

 

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

 

W lipcu zaznacza się jakaś praca wokół domu, koncentracja na rodzinie. Nie wiem, czy planujesz jakiś remont lub zakup nowej nieruchomości, ale jakby było Ci to pisane.
 

2. Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

 

Jak dla mnie będziesz musiała wziąć pod uwagę wszystkie opcje za i przeciw, aby pozostać dłużej w obecnej pracy. Aczkolwiek Słońce może wskazywać, że w lipcu będziesz miała zapewnianą satysfakcjonująca ilość godzin, a może nawet pojawią się jakieś nowe opcje na zarobek.
 

3. Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

 

Możliwe, że pracodawca podejdzie trochę nieuczciwie, co do rozliczenia Cię z przepracowanych godzin. Chociaż przy tej 10 buław ta 7 mieczy może oznaczać, że sytuacja Cię zmusi do schowania/ odłożenia jakichś pieniędzy na wypadek sytuacji podbramkowej. Będzie sporo wydatków, ale czeka Cię jakiś zastrzyk gotówki.
 

4. Uczucia 

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

 

4 buław to dom, a więc może odczuwasz ból i rozczarowanie, że nie ma przy tobie partnera, z którym mogłabyś tworzyć ognisko rodzinne. Sporo tutaj smutku, bólu, a wręcz zadręczania się, że na tym polu obecnie się nie układa. 
 

5. Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

 

Oj zdecydowanie widać dużo kontaktów i nieoglądanie się na sprawy, ludzi z przeszłości. Jak dla mnie to nawet miesiąc, gdzie sama będziesz decydować, z kim chcesz, a z kim nie chcesz mieć kontaktu.
 

6. Niespodzianka

5 Mieczy Paź Buław Rydwan

 

5 mieczy w pozytywie może oznaczać naukę na przyszłość, wyciągnięcie z jakiejś niezbyt komfortowej sytuacji jakichś wniosków. Możliwe, że ktoś będzie chciał zrobić Ci z czymś na złość, a w rezultacie przysłuży się do tego, że ruszysz bardziej do przodu.
 

7. Co robić? 
7 Buław Diabeł Mag 

 

Ja także odczytywałabym jako asertywność, dbanie o swoje granice, a w szczególności kiedy ktoś będzie chciał Cię na coś namówić, przedstawiając coś w samych superlatywach. Ogólnie miej się na baczności na wszelkie próby manipulacji.
 

8. Czego nie robić? 
Rycerz Kielichów, Sąd, Rycerz Monet

Możliwe, ze nie oczekiwać na jakieś przyjacielskie propozycje od ludzi z przeszłości. Może mieć to związek ze wcześniejszym rozkładem.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
20 godzin temu, Gringe napisał:

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

 

Według mnie skupisz się na sferze domowej i finansowej, potem jakaś zmiana, może zmiana pracy, albo stanowiska tam.

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

2. Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

 

Wygląda mi na podpisanie umowy, korzystniejszej dla Ciebie. Może bardziej ta praca czy stanowiska Ci będzie pasować ;).

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

3. Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

 

Ja bym odczytała, że raczej będziesz kombinować, żeby mimo trudności wyciągnąć dodatkową kasę.

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

 

A mnie się wydaje, że trochę lepiej będzie, bo łagodzi 4 Buław nieco. Uspokoją się te negatywne emocje i rozczarowanie.

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

5. Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

 

Bardzo fajnie, widać spotkania, może wyjazd, doda Ci to energii :) Kochankowie to miłe towarzystwo ;)

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

6. Niespodzianka

5 Mieczy Paź Buław Rydwan

 

Też uważam, że mimo choroby uda się wyjazd ;)

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

7. Co robić? 
7 Buław Diabeł Mag 

 

Walczyć o swoje, nie dać się, pokombinować, być może nie do końca uczciwie :P

 

20 godzin temu, Gringe napisał:

8. Czego nie robić? 
Rycerz Kielichów, Sąd, Rycerz Monet

 

 

Tak, widzę te karty podobnie. Nie dać czułym słówkom, nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki.

 

Kochana, zdrówka przede wszystkim ! I udanego lipca ! :koniczynka::1s_c:

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2021 o 17:31, Gringe napisał:

Witam. Wiem, że napisałam, że w najbliższym czasie mogę mniej się udzielać z uwagi na chorobę( dziś test już wyszedł pozytywny), gdyby jednak komuś się chciało dodać swój komentarz do mojego rozkładu to będzie mi miło :) 

A więc:

 

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

 

To powinien być dobry miesiąc. Los się do Ciebie uśmiechnie :) Możliwy jakiś zastrzyk gotówki. Poszerzanie kwalifikacji (3 monet). 
 

2. Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

 

Chyba będziesz musiała poczekać na coś konkretnego. Może trzeba będzie zmienić sposób działania, poszukać w innych miejscach, doszkolić się z czegoś. 
 

3. Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

 

Będzie jakiś problem finansowy, ale wyjdziesz z niego.
 

4. Uczucia 

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

 

4 buław to siedzenie w domu z rodziną (brak perspektyw na poznanie kogoś). W 3 mieczach możesz bać się zostać przez kogoś skrzywdzona. To samo w 9 mieczy -> zmartwienia :(
 

5. Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

 

Będzie dynamicznie. Może jakiś wyjazd albo impreza?
 

6. Niespodzianka

5 Mieczy Paź Buław Rydwan

 

W 5 Mieczy stawiam, że wyszła mi obecna choroba.  Paź może mówić o jakimś zaproszeniu( w podróż? -Rydwan).

Mamy w planach na koniec lipca wakacyjny wypad więc może to to. zgadzam się z Twoją interpretacją
 

7. Co robić? 
7 Buław Diabeł Mag 

 

Nie dać się komuś omamić.
 

8. Czego nie robić? 
Rycerz Kielichów, Sąd, Rycerz Monet

 

Hmm…nie podchodzić emocjonalnie ani tez przyjacielsko. Nie dawać drugiej szansy na coś co już dawno umarło, odeszło( akurat przed sekundą zadzwonił ex i go „sprawiłam”). tak, to może być to

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

1. Aura miesiąca 

10 Monet 3 Monet Koło Fortuny

W aurze zaznacza się mój zasiłek za izolację( Koło). 

W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

Praca

Sprawiedliwość Słońce 7 Kielichów 

Dostałam na piśmie kontrakt.

W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

Finanse

7 Mieczy 10 Buław As Monet 

Trochę kombinowania, ale ogólnie mocno napiety budżet. As Monet - szansa z której skorzystałam- zgłosiłam się po zasilek( trzeba było wykonać pewien „wysiłek” i wysłać odpowiednie dokumenty). 
 

 

W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

Uczucia 

4 Buław 3 Miecze 9 Mieczy 

W uczuciach nic się nie działo. 4 Buław zupełnie tutaj nie tozumiem - chyba, że karty odnoszą uczucia do sytuacji w domu i ogólnie  radość wśród domowników i celebracja. Tu jeszcze się zgodzę. 
Dwie pozostałe - zupełna klapa i tak się do teraz czuję. 
 

 

W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem 

As Buław 3 Buław Kochankowie 

W Asie Buław szansa na nawiązanie nowej znajomosci - i tutaj wzbogaciłaś się o nową znajomą która zgłosiła się do mnie na karty Tarota. Mamy w planach wspólne wyjścia( 3 Buław). Kochankowie to porozumienie - ja słucham a ona gada… ;) :obled:

W dniu 3.07.2021 o 16:31, Gringe napisał:

Niespodzianka

5 Mieczy Paź Buław Rydwan

5 Mieczy - od razu wiedziałam, ze zachoruję. Złapałam nie wiadomo kiedy i gdzie Covid. Do tej pory nie czuję smaku i zapachu tak na 100%. 
Paź Buław i Rydwan - wakacje na koniec miesiąca w Kornwalii. 
 

Do rad Tarota trudno mi się ustosunkować - No może w tym Magu dopięłam swego by dostać zasiłek( a musiałam zgłaszać zaginiony test który gdzieś posiali w laboratorium, bez niego nie miałam dowodu, że mam Covid. Potem trochę dokumentów i aplikacja- wiec się pogimnasttkowakam by zgłosić o zasiłek -dobrze, że szybko wpłynął ;) 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Karty na miesiąc lipiec ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...