Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji ZWERYFIKOWANE


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno stawiałam karty kuzynce na nią i jej partnera, z którym jest już prawie 10 lat. Nie układa im się dobrze, już raz się kiedyś rozstali, ale wrócili do siebie. Kuzynki partner w przeszłości miał poważne problemy z wiernością, aż nawet zaczął jakiś czas temu chodzić na terapię, która ma mu pomóc rozwiązać ten problem. W kartach wyszło mi:

Odwrócona Sprawiedliwość Kochankowie Odwrócony Papież 

Pomóżcie: czy te karty świadczą o bliskim rozstaniu? Dla mnie to tak wygląda, bo obie karty odwrócone mówią zazwyczaj o rozwodzie/separacji/rozstaniu. Oraz: czy z tych kart może wynikać, że ona też go zdradza (zdradzała)? Czy się mylę i -miejmy nadzieję- możliwa jest jeszcze inna interpretacja? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ja bym to przeczytała tak.W przeszłości było rozstanie i oszustwo,czyli odwrócona sprawiedliwość.Teraz są kochankowie,czyli romans kwitnie.Jednak stoją na rozstaju drogi.Sąxna etapie decyzji.Ale w przyszłości w odwróconym papieżu on ja znowu oszuka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gringe napisał:

@Kamkapamka - Jakie było pytanie na które były te karty? Niestety lub stety bardzo ważna jest tu precyzja i o co dokładnie pytamy. 
 

Pytanie dokładnie brzmiało: co jest między nimi w chwili obecnej? I, jak już mówiłam, wydaje mi się, że z kart wynika, że są bliscy rozstania z uwagi na niewierność jego (na pewno) i jej (być może). A jak Wy uważacie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kaliaa napisał:

Ja bym to przeczytała tak.W przeszłości było rozstanie i oszustwo,czyli odwrócona sprawiedliwość.Teraz są kochankowie,czyli romans kwitnie.Jednak stoją na rozstaju drogi.Sąxna etapie decyzji.Ale w przyszłości w odwróconym papieżu on ja znowu oszuka.

Ale uważasz, że znowu dojdzie do zdrady czy do rozstania?

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
10 minut temu, Kamkapamka napisał:

Ale uważasz, że znowu dojdzie do zdrady czy do rozstania?

 

Pytałaś o czas teraźniejszy, więc nie ma tutaj zapowiedzi przyszłych wydarzeń.

 

Na pewno widać tutaj kompletną degenerację między nimi i kłamstwa.

 

Kochankowie mogą oznaczać w tym układzie ukrytego partnera. Odwrócona Sprawiedliwość i Papież bardzo źle wróżą, mówią o totalnym braku zahamowań, braku moralności, niskich pobudkach, kłamstwach, urazach i być może nawet o nielegalnych działaniach. Odwrócony Papież może też oznaczać jakiegoś rodzaju fanatyzm, co dla mnie zbliża go odrobinę w tym znaczeniu do karty Diabła.

 

Jest tu uzależnienie od zdradzania i kłamania, i inne zachowania socjopatyczne. Może być ukrywana trzecia osoba.  Ogółem: nie jest to zdrowy związek.

 

Jeżeli to jest chwila obecna, to z czy z kuzynką na pewno wszystko jest wszystko dobrze?

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ragna napisał:

 

Pytałaś o czas teraźniejszy, więc nie ma tutaj zapowiedzi przyszłych wydarzeń.

 

Na pewno widać tutaj kompletną degenerację między nimi i kłamstwa.

 

Kochankowie mogą oznaczać w tym układzie ukrytego partnera. Odwrócona Sprawiedliwość i Papież bardzo źle wróżą, mówią o totalnym braku zahamowań, braku moralności, niskich pobudkach, kłamstwach, urazach i być może nawet o nielegalnych działaniach. Odwrócony Papież może też oznaczać jakiegoś rodzaju fanatyzm, co dla mnie zbliża go odrobinę w tym znaczeniu do karty Diabła.

 

Być może facet jest uzależniony od zdradzania i kłamania, albo wykazuje inne zachowania socjopatyczne.

 

Jeżeli to jest chwila obecna, to z czy z kuzynką na pewno wszystko jest wszystko dobrze?

Dzięki za interpretację. Z kuzynką jest wszystko dobrze, dzięki :) Z nimi jest taki problem, że moim zdaniem już dawno powinni byli się rozstać - bo w tej chwili to wygląda tak, że on chodzi na terapię tak jakby po to, żeby jej nie zdradzać, ale nie z powodu, że cierpi na uzależnienie od seksu tylko bo szuka(ł) partnerki na boku, bo jej po prostu nie kocha. Jak stawiałam im karty wcześniej wypadło mi parę razy Umiarkowanie, co oznacza w sumie brak uczuć.

Tak, pytanie było, co jest w chwili obecnej. Tylko zastanawiałam się czy można z tego wywnioskować o rychłym zakończeniu związku. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Kamkapamka - ja osobiście nie odwracam kart( może dlatego, że wciąż się uczę i za duży galimatias to dla mnie jest) ale Papież w negatywie( patrzę i pod tym katem na kartę w pozycji prostej), to są pozory, ktoś kto pod maską autorytetu i zasad kryje twarz clown’a i robi sobie ze wszystkiego żarty - ma w głębokim poważaniu morale. Jak najbardziej ma to dla mnie sens, co napisała @Ragna- degenerację w relacji na ten moment. Karta Kochankowie jest różnie przedstawiana - owszem czasem jest to wybór pomiędzy dwoma osobami ale też fakt dokonany - ktoś już zdecydował, wybrał i jest pewny swoich decyzji. 
Do takich trudnych sytuacji w związku sprawdza się Krzyż Celtycki gdzie można przeanalizować całą sytuację wraz z określeniem przyszłości danej relacji. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
10 minut temu, Kamkapamka napisał:

Co jest między nimi w chwili obecnej.

 

10 minut temu, Kamkapamka napisał:

Co jest między nimi w chwili obecnej.

To  jeśli to ma być chwilą obecna.To prawdopodobnie Ona jest w relacji z Osobą o osobowości narcystycznej.Jakby tak te karty połączyć to nieuczciwość, on ją źle traktuje(odwr.sprawiedliwość),niezdecydowanie( kochankowie),niedojrzałość emocjonalna,manipulacje,fałsz( odwrócony papież)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Kaliaa napisał:

Ja bym to przeczytała tak.W przeszłości było rozstanie i oszustwo,czyli odwrócona sprawiedliwość.Teraz są kochankowie,czyli romans kwitnie.Jednak stoją na rozstaju drogi.Sąxna etapie decyzji.Ale w przyszłości w odwróconym papieżu on ja znowu oszuka.

No właśnie ten "romans" mi się tu nie zgadza, bo oni są ze sobą tak jakby "na siłę", z rozsądku, bo są już wiele lat i tak jakby szkoda im to zaprzepaścić. A wczesniej wypadało mi na nich Umiarkowanie, karta mówiąca jak dla mnie o braku uczuć między partnerami. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Bez kart ci powiem,że jak zdecydował się facet na terapię to mu zależy.Przyznać się do błędu i iść do terapeuty nie jest łatwo.Po prostu jest " zaburzony"

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
4 minuty temu, Kamkapamka napisał:

No właśnie ten "romans" mi się tu nie zgadza, bo oni są ze sobą tak jakby "na siłę", z rozsądku, bo są już wiele lat i tak jakby szkoda im to zaprzepaścić. A wczesniej wypadało mi na nich Umiarkowanie, karta mówiąca jak dla mnie o braku uczuć między partnerami. 

Za dużo było stawiane.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kaliaa napisał:

Za dużo było stawiane.

Co masz na myśli? że za często? to były tylko dwa rozkłady, teraz niedawno a wcześniej jakoś w styczniu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Kochankowie też mogą pokazywać takie jakby negocjacje między kobietą a mężczyzną.On chodzi na terapię.Próbują się jakby dogadać.Tylko właśnie on w idwr papieżu jest trudny.

Odnośnik do komentarza

Ja widziałabym tutaj raczej próby ratowania związku. Co prawda nie stawiam odwróconych kart, ale widać próbę ratowania, przetrwania kryzysu. Niewątpliwie gdzieś mogą się przebijać myśli o rozwodzie, ale Papież raczej będzie się trzymał tego, co jest już mu znane, chociażby dlatego, że mógł takie nauki wynieść z domu i kręgosłup moralny nie pozwoli mu na dokonanie ostatecznego kroku.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, mezza napisał:

Ja widziałabym tutaj raczej próby ratowania związku. Co prawda nie stawiam odwróconych kart, ale widać próbę ratowania, przetrwania kryzysu. Niewątpliwie gdzieś mogą się przebijać myśli o rozwodzie, ale Papież raczej będzie się trzymał tego, co jest już mu znane, chociażby dlatego, że mógł takie nauki wynieść z domu i kręgosłup moralny nie pozwoli mu na dokonanie ostatecznego kroku.

Gdyby był w pozycji prostej, to bym się zgodziła, ale martwi mnie to, że jest właśnie odwrócony i że jest też odwrócona Sprawiedliwość... 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam, że Papież ma rzeczywiście niezbyt dobrą opinię i często jest określany jako manipulator, osobę, która pod płaszczykiem religii, zasad moralnych potrafi oszukiwać ludzi, wywierać na nich zły wpływ dla swoich własnych celów. Jednak Papież to także mąż i w moich rozkładach często pokazuje osoby, które może i tkwią w niesatysfakcjonujących związkach, to jednak nie odejdą, bo nie chcą krzywdzić dzieci, nie chcą zawieść rodziny, a w szczególności, kiedy wpajano im "małżeństwo to świętość". 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
59 minut temu, Kamkapamka napisał:

Co jest między nimi w chwili obecnej.

Przede wszystkim zadając w ten sposób pytanie nie dowiesz się czy związek przetrwa.Sztuka jest zadać konkretne i właściwe pytanie.Tu by były potrzebne karty na przyszłość relacji,a nie chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
9 hours ago, Kamkapamka said:

Odwrócona Sprawiedliwość Kochankowie Odwrócony Papież

Wg mnie oni się kochają i tylko jedna że stron chce rozwodu. Papież to też terapeuta. Więc może być tak że on nie będzie chodził na terapię.  Więc dobry terapeuta dla niego by chciał chodzić i będzie mu pomagał. Dodam że uważam że oni walczą o zwiazek ale są już wycienczeni, już nie dają siły, szczególnie kobieta ale jej zależy. Więc to zależy od dalszej terapii faceta, by chodził regularnie i ważne by było widać u niego rezultaty a z czasem może się między nimi ustabilizować i by nie zapomnieli okazywać sobie milosci na codzień, to wzmocni ich związek. 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

U kuzynki bez zmian, nadal jest z tym facetem. Nie wiem czy ją aktualnie zdradza, nic mi nie mówiła o swoich aktualnych podejrzeniach, ale ich związek wygląda tak samo drętwo jak wcześniej :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prośba o pomoc w interpretacji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...