Skocz do zawartości

Pokój do wynajęcia ZWEYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Szukam pokoju do wynajęcia by wykonywać prywatną pracę.

Czy do 3 miesięcy znajdę pokój? 

 

4 mieczy Sprawka Pustelnik

( As pucharów Rydwan- obie karty dociągnięte) .

 

Może się opóźnić wszystko, jakieś papiery się tu pokazują więc może jednak podpisze jakiś kontrakt, pokój ma być w celach terapii słownej więc może ten pustelnik tak pokazał..chociaż dociągnięte karty wychodzą dużo lepiej . 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, HopeNot napisał:

Szukam pokoju do wynajęcia by wykonywać prywatną pracę.

Czy do 3 miesięcy znajdę pokój? 

 

4 mieczy Sprawka Pustelnik

( As pucharów Rydwan- obie karty dociągnięte) .

 

Może się opóźnić wszystko, jakieś papiery się tu pokazują więc może jednak podpisze jakiś kontrakt, pokój ma być w celach terapii słownej więc może ten pustelnik tak pokazał..chociaż dociągnięte karty wychodzą dużo lepiej . 

ja nie jestem dobra w okreslaniu czasu.

Ale 4 miecze to jest pomieszczenie.zamkniete i kojarzy sie z pokojem. Sprawka to formalnosci ale tez znalezienie tego co szuka. no i Pustelnik jak napisalas. wyglada jakby karty pokazaly doslownie sytuacje. Wiec ja bym czytala jako tak.

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 hours ago, Wildwood said:

ja nie jestem dobra w okreslaniu czasu.

Ale 4 miecze to jest pomieszczenie.zamkniete i kojarzy sie z pokojem. Sprawka to formalnosci ale tez znalezienie tego co szuka. no i Pustelnik jak napisalas. wyglada jakby karty pokazaly doslownie sytuacje. Wiec ja bym czytala jako tak.

 

Byłoby super :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 hours ago, Kamkapamka said:

Powinnaś znaleźć, choć może to trwać dłużej niż się zapowiada. Mi Pustelnik na końcu zawsze pokazuje oczekiwanie

No wlasnie , tak jak Wildwood powiedziała karty mogły pokazać dosłownie ale można by też czytać opóźnienie. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
14 godzin temu, HopeNot napisał:

Czy do 3 miesięcy znajdę pokój? 

 

4 mieczy Sprawka Pustelnik

( As pucharów Rydwan- obie karty dociągnięte) .

Po mojemu... nie znajdziesz. Wszystkie karty wskazują na bezruch i stagnacje, więc nawet wątpię czy zaczniesz szukać. Odwiesisz to, a karty dociagniete wskazują, że w tym czasie albo pochłoną Cię inne sprawy albo będziesz rozważała przerzucanie się na indywidualne dojazdy do klienta

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Klinika do której pisałam odpowiedziała że mogę jeśli pokaże im kwalifikacje i ubezpieczenie. Będę chciała szukać kilku naraz by szybciej się odbić. Więc szansa jest. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Pokój do wynajęcia ZWEYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...