Skocz do zawartości

Kurs ZWERYFIKOWANE


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Jestem zainteresowana pewnym kursem ale musiałabym do niego dojechać tak z 2h, ma on zwiazek z energia seksualną. 

 

Czy byłabym zadowolona z kursu. 

 

Śmierć, Król mieczy, Magik 

 

Zaszła by napewno jakaś transformacja we mnie, czegoś bym się nauczyła a może i później wykorzystała do własnych celów. Magik może mnie czymś zaskoczyć, dołożony  Cesarz i 9 pucharów, ale raczej pozytywnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Proszę na mnie nie zwracać uwagi, przybywam ze swoimi dzikimi eksperymentami z Tarotem Marsylskim. Wczoraj się naczytałam książki Yoava Ben-Dova, który z kart robi story telling i byłam ciekawa co zobaczę, jeśli Twój rozkład ułożę z Marsyla. Pewnie nie będzie miała moja bajka nic wspólnego z rzeczywistością, ale dajcie mi się pobawić ;p

 

IMG-20210709-094029.jpg

 

Zwróciłam uwagę, jak Mieczowy stawia wyraźną granicę tej śmierci wyciągniętym mieczem. Niby się ku niej przychyla (układ ciała), ale tak naprawdę to myśli na zupełnie inny temat. Patrzy ma maga, który w marsylu jest po prostu kupczykiem-sprzedawczykiem i przedstawicielem klasy miejskiej (w RW jest za to często odczytywany jako guru, i ktoś kto mówi). Widać wyraźnie jak bardzo nie na miejscu jest między Królem a Cesarzem, którzy by na niego najchętniej naskoczyli :biggrin:Ich miecz i berło w ogóle mu odgradzają drogę i nie może podejść ani do Śmierci po lewej ani do Pucharów po prawej, których broni Cesarz. Jak dla mnie to wykładowca może wzbudzić Twoje wątpliwości i włączy Ci się krytyczne myślenie. Jest tu też dużo energii męskiej, no i nie mogę, ale jak patrzę na wzrok Mieczowego i Maga, to zobaczyłam tego mema ;p:sark:

 

meme.png

 

Jak dla mnie to zarówno Twoja logika jak i zwykła chęć samostanowienia o sobie nie pozwoli wykładowcy zmienić za wiele u Ciebie. A może po prostu jesteś tylko jedną z tych kart, a drugą jest drugi uczestnik, z którym wymienisz się opiniami o prowadzącym. Chodzi mi też po głowie coś tak prozaicznego jak kilku panów, którzy odkryją energię seksualną, ale między sobą i dojdzie do konfliktu :sark: Zwłaszcza, że ta 9 Kielichów mi się osobiście tutaj skojarzyła z zazdrością, albo chodzeniem po trupach. Z kielicha niżej wyrosła w pełni ukształtowana roślina, ale nie może rosnąć wyżej, bo z buciorami wlazł kielich wyżej, który go zastawił. Ale to tylko moja wyobraźnia i bardzo roboczy pomysł na ewentualne znaczenie, niezwiązane ze znaczeniami RW.

 

Ps. Po francusku "mała śmierć" to orgazm. Tak mi się przypomniało. Bez związku z wróżbą ;)

 

Oddaję głos do studia.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Dziekuje Ci serdecznie za tak kreatywną interpretację :D .

Wahalam się czy jechać bo chyba nie jestem gotowa jeszcze na coś tak intensywnego..to miałoby by być tylko z kobietami, żadnych facetów. No i zamiast tego kursu kupiłam 2 inne :D  i postanowiłam że będę robić kundalini jogę oraz medytację. 

Dzięki :)

 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
2 minuty temu, HopeNot napisał:

Dziekuje Ci serdecznie za tak kreatywną interpretację :D .

Wahalam się czy jechać bo chyba nie jestem gotowa jeszcze na coś tak intensywnego..to miałoby by być tylko z kobietami, żadnych facetów. No i zamiast tego kursu kupiłam 2 inne :D .

Dzięki :)

 

 

Hmmm. Czyli zrezygnowałaś na razie?  A z ciekawości, to z jakiej talii osobiście korzystałaś? Jestem ciekawa na ile same obrazki mogły mieć sens :mysli:

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
Just now, Ragna said:

 

Hmmm. Czyli zrezygnowałaś na razie?  A z ciekawości, to z jakiej talii osobiście korzystałaś? Jestem ciekawa na ile same obrazki mogły mieć sens :mysli:

The Light Seer's

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Kurczę.

 

No to teraz nie robiąc sobie jaj (bo sobie wcześniej pozwoliłam na eksperymentowanie na Twoim rozkładzie, przeżywam teraz fascynację marsylem i chcę doświadczyć różnych metod interpretacji i sprawdzam co ma sens) to Śmierć + Król Mieczy mogły wskazywać na pewne wyzwolenie i oczyszczenie na poziomie intelektualnym. Na Twojej talii to w ogóle super wygląda, jakby Król Mieczy zaglądał w swoje albo czyjeś wnętrze, a nie na śmierć :) Mag mówi o zdobyciu pewności siebie. Pokazuje możliwości i narzędzia, które masz, aby działać w życiu. Mówi też o zdobywaniu doświadczenia albo szlifowaniu zdolności.

 

Cesarz to jeszcze bardziej podkreśla. Mocno wgapia w 9 Kielichów. Jest mocno zainteresowany tym, co może wyciągnąć z tego kursu dla siebie. 

 

Osobiście interpretowałabym to tak: nawet jeśli kurs by Ci się nie podobał, to sporo by zmienił w Twoim myśleniu. Widać tutaj krytyczne myślenie, ale też pookładanie sobie wiele w głowie. Umiałabyś określić czego chcesz i co chcesz zrobić.

 

Jeszcze mi tak przyszło do głowy, że ta 9 Kielichów wygląda jak uwolnienie się, ale też... może wyjście z kursu. Ale tutaj już mocno naciągam po samym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
6 minutes ago, Ragna said:

Kurczę.

 

No to teraz nie robiąc sobie jaj (bo sobie wcześniej pozwoliłam na eksperymentowanie na Twoim rozkładzie, przeżywam teraz fascynację marsylem i chcę doświadczyć różnych metod interpretacji i sprawdzam co ma sens) to Śmierć + Król Mieczy mogły wskazywać na pewne wyzwolenie i oczyszczenie na poziomie intelektualnym. Na Twojej talii to w ogóle super wygląda, jakby Król Mieczy zaglądał w swoje albo czyjeś wnętrze, a nie na śmierć :) Mag mówi o zdobyciu pewności siebie. Pokazuje możliwości i narzędzia, które masz, aby działać w życiu. Mówi też o zdobywaniu doświadczenia albo szlifowaniu zdolności.

 

Cesarz to jeszcze bardziej podkreśla. Mocno wgapia w 9 Kielichów. Jest mocno zainteresowany tym, co może wyciągnąć z tego kursu dla siebie. 

 

Osobiście interpretowałabym to tak: nawet jeśli kurs by Ci się nie podobał, to sporo by zmienił w Twoim myśleniu. Widać tutaj krytyczne myślenie, ale też pookładanie sobie wiele w głowie. Umiałabyś określić czego chcesz i co chcesz zrobić.

 

Jeszcze mi tak przyszło do głowy, że ta 9 Kielichów wygląda jak uwolnienie się, ale też... może wyjście z kursu. Ale tutaj już mocno naciągam po samym obrazku.

Dziękuję Ci za interpretację :). Tak, myślę że masz rację ze zmianą myślenia i z tym czego ja bym się tam nauczyła tak by wykorzystać to w przyszłości ale za dużo analizuje ... rok temu też chciałam robić i nie zrobiłam:obled:.. ale chyba zrobię :tak: , może w przyszłym roku.  

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Król Mieczy dużo analizuje i racjonalizuje :yes: Myślę, że miałabyś swój własny, intelektualny flow i wiele fajnych przemyśleń. Czy kurs by zadziałał jednak na poziomie energetycznym? Myślę, że tak sobie. W tym Magu ewentualnie można się dopatrywać czegoś takiego, ale Mieczowy jak i Cesarz raczej należą do osób twardo stąpających po ziemi.

 

Mam jeszcze taką myśl, że wspomnieniami wróciłabyś do czegoś z przeszłości. Chodzi mi o tego Króla, który patrzy w na Śmierć i w lewo (lewa strona oznacza przeszłość). Coś umarło, ale teraz by Cię wzięło na rozgrzebywanie tego. To nie muszą być złe wspomnienia, bo Śmierć u Ciebie ma wyjątkowo dużo blasku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

I jeszcze mam teraz taką poetycką wizję: fajnie się ułożył Król i Cesarz. Wyglądają jak odbicia lustrzane. Jeden patrzy w światło Śmierci, a drugi wygląda trochę jakby coś wyrzucał. Biorąc pod uwagę znaczenie 9 Kielichów to pewnie byłyby rzeczy, do których ta część Twojej osoby jest przywiązana. Myślę, że miałabyś wybór: podążać za starym albo iść w nowe rzeczy, porzucając dotychczasowe przekonania. Mag by mógł pokazywać, że obie te drogi to jakaś droga rozwoju.

 

Zdecydowanie by to był świadomy proces, świadome rozkminy co zrobić i myśli wyrażone głośno w umyśle.

 

Ale jak mówię, ponosi mnie teraz. Może kwestia talii, bo naprawdę fajna jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
8 hours ago, Ragna said:

. Czy kurs by zadziałał jednak na poziomie energetycznym? Myślę, że tak sobie

No właśnie, tego mi brakowało a warsztat drogi. 

8 hours ago, Ragna said:

Mieczowy jak i Cesarz raczej należą do osób twardo stąpających po ziemi

Tak, mocno stąpam po ziemi. 

8 hours ago, Ragna said:

tym Magu ewentualnie można się dopatrywać

Może pokazywać że miałabym nowe narzędzia do wykorzystania ale i tak wielkich zmian energetycznych nie widzę tutaj. 

9 hours ago, Ragna said:

Mam jeszcze taką myśl, że wspomnieniami wróciłabyś do czegoś z przeszłości. Chodzi mi o tego Króla, który patrzy w na Śmierć i w lewo (lewa strona oznacza przeszłość). Coś umarło, ale teraz by Cię wzięło na rozgrzebywanie tego. To nie muszą być złe wspomnienia, bo Śmierć u Ciebie ma wyjątkowo dużo blasku

Świetnie opisałaś moją aktualną sytuację życiową :_buzki:

8 hours ago, Ragna said:

I jeszcze mam teraz taką poetycką wizję: fajnie się ułożył Król i Cesarz. Wyglądają jak odbicia lustrzane. Jeden patrzy w światło Śmierci, a drugi wygląda trochę jakby coś wyrzucał. Biorąc pod uwagę znaczenie 9 Kielichów to pewnie byłyby rzeczy, do których ta część Twojej osoby jest przywiązana. Myślę, że miałabyś wybór: podążać za starym albo iść w nowe rzeczy, porzucając dotychczasowe przekonania. Mag by mógł pokazywać, że obie te drogi to jakaś droga rozwoju.

 

Zdecydowanie by to był świadomy proces, świadome rozkminy co zrobić i myśli wyrażone głośno w umyśle.

Mój aktualny proces :)

 

8 hours ago, Ragna said:

 

Ale jak mówię, ponosi mnie teraz. Może kwestia talii, bo naprawdę fajna jest 

 

Ja też ją bardzo lubię, ma przyjemna lekką energię i łatwo się z niej czyta, tak jak Ty to teraz pokazałaś. Super, dziękuję Ci jeszcze raz za Twój czas i energię :bukiet::bukiet3i:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Śmierć mówi o totalnym zmianie podejściu do tematu. Popatrzyłabyś na temat bardziej z punktu widzenia naukowego, konkretnego. Nie jakieś tam lanie wody. Mieczowy podchodzi konkretnie i rzeczowo do tematu. Patrząc na karty, myślę że wyciągniesz wiele wiedzy merytorycznej, z której zrobisz sobie potem użytek - Mag. Może zechcesz dalej też uczyć sie tego, zgłębiać temat. Mag to kreator, także na pewno wykorzystasz zdobytą wiedzę w praktyce.

Cesarz to ugruntowanie tej wiedzy, on ma pewność. Rozkład wieńczy 9 Kielichów, także mówi o Twoim finalnym zadowoleniu, przyniesie CI to radość.

Trzymam kciuki ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kurs ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...