Skocz do zawartości

Znajomość ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Hmm ten świat to pewnie wskazuje na zakończenie i że się rozejdzie i poszuka sobie nowego obiektu westchnień. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

A co to za pesymizm się wkradł do @panna.marta?? :z_jezorem:rozumiem, że nie chcesz się sparzyć ....  wygląda bardzo ładnie :) powinniscie dobrze się dogadywać  :) bedziecie się sobie zwierzać i dobrze czuć się we własnym towarzystwie.... w najgorszym przypadku węszę z tego przyjaźń :) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
7 godzin temu, panna.marta napisał:

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 To bardzo sympatyczne karty. Z sumy jest Umiar( jeśli nic nie pokręciłam). Tu nie ma rozczarowania, goryczy, złamanego serca czy zawiedzionych nadziei. Jest spokój. Powolny rozwój sytuacji. W 3 Buław jest nawet zapowiedź romansu :) może sprawy nie potoczą się szybko i „na łeb na szyję” ale pojawią się wspólne plany( i 3 Buław jest dość przyszłościowa i Świat - w tym kontekście bo za nim mamy 2 Kielichów). 
2 Kielichy to obustronne zaangażowanie emocjonalne w związek, w znajomość, w relację. 
Raz jeszcze powtórzę - fajne karty, „just take it slow”.  :koniczynka:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 3
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Świat to spoko karta :) W klasycznym ujęciu jest tam tańcząca postać w wieńcu (pozytywnym symbolu wygranej), otoczona zwierzętami. Ta karta może wskazywać na bywanie wśród ludzi, połączenie sił. Nimb może sprawiać wrażenie, że postać trochę się izoluje, ale jest też bezpieczna.

3 Buław to poza standardowymi znaczeniami także handel i import/eksport (są na karcie statki, które dogląda postać).

 

Łącząc to razem to moim zdaniem nie będzie tu może emocjonalnych uniesień, ale dzięki temu człowiekowi poszerzy Ci się grono znajomych. Możliwe, że będziecie mieli jakiś wspólny cel albo pasję i podacie sobie pomocną dłoń (3 buławy jakk wymiana i 2 pucharów jako ugadanie się na coś). Być może pójdziecie albo pojedziecie na jakąś imprezę między ludzi (taniec z karty Świata).

 

Po za tym Świat to jedna z tych kart, w której niektórzy się dopatrują internetu, i może mówić po prostu o rozwoju internetowej znajomości :)

 

Jak dla mnie karty są rozwojowe, w pierwszej kolejności zyskasz kolegę i fajną osobę do pogadania.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, panna.marta napisał:

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Hmm ten świat to pewnie wskazuje na zakończenie i że się rozejdzie i poszuka sobie nowego obiektu westchnień. 

Widzę związek kochana :) 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że karty pokazują po prostu, że fajnie spędzacie razem czas, miło Wam się gada, czujecie do siebie sympatię ( 2 Kielichy). Świat to Internet, może też pokazuje odległość jaka Was dzieli ( fizycznie). Całkiem ładne karty. Może być z tego fajna przyjaźń :)

Albo nawet coś więcej ;)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Sunrise009 napisał:

Widzę związek kochana :) 

Świat to wspaniała karta na relacje - jest po 3 buław, więc to za czym wyglądasz, zakończy się sukcesem :) a 2 kielichy, to miłość, porozumienie. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mezza napisał:

A czy Pan nie mieszka w innym mieście lub za granicą? Ten Świat władnie może o tym mówić. Ogólnie karty bardzo na miłość. 

Nie, mieszka w tym samym mieście co ja. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, panna.marta napisał:

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Hmm ten świat to pewnie wskazuje na zakończenie i że się rozejdzie i poszuka sobie nowego obiektu westchnień. 


Ze poszuka nowego obiektu - gdybyś zamiast karty Świat miała Kochanków na przykład, wybór.

Nawet 6 monet - wybór, czy inwestować w znajomość z przyszłością (3 buław) czy romans (2 kielich).

W takim otoczeniu, tak jak tu napisano powyżej, to naprawdę dobry rozkład.
 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2021 o 10:36, panna.marta napisał:

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Hmm ten świat to pewnie wskazuje na zakończenie i że się rozejdzie i poszuka sobie nowego obiektu westchnień. 

Ja też widzę te karty pozytywnie. Z tym, że możecie częściowo rozwijać swoją relację na odległość. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 16.07.2021 o 10:36, panna.marta napisał:

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

Wydaje mi się, że znajomość nie wyjdzie poza internet, ale będzie bardzo ciekawa, dużo fascynujących rozmów, zauroczenie. Póki co tylko on-line, ale co czas przyniesie? Niewykluczone, że spotkacie się na żywo, jednak nie prędko. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2021 o 10:36, panna.marta napisał:

Zagaduje do mnie internetowo chłopak. Całkiem sympatyczny i w miarę fajny, ale ja podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Pytanie jak potoczy się znajomość z A. 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Widać, rozmowy przez internet które jeszcze trochę będą trwały, ale spotkacie się wreszcie na żywo, będzie porozumienie, fajny kontakt i pojawi się uczucie. Karty ładne i powinno być dobrze i tego życzę :)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.07.2021 o 10:36, panna.marta napisał:

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

Relacja na odległość zarówno geograficzną jak również emocjonalną. 2 Pucharów  - karta randek jest przyblokowana aż dwiema kartami dystansu  :(

To będzie dalej trwało ale będzie brakowało tu bliskości emocjonalnej.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.07.2021 o 10:36, panna.marta napisał:

 

 

3 buław, świat XXI, 2 kielichy 

 

Obawiam sie ze tylko z tej relacji pozostanie tylko planowanie (3 palek), jakiejs podrozy, ale nie fakt, ze do tego faktycznie dojdzie. Relacja bedzie wciaz internetowa (swiat), a wy bedziecie w odleglosci od siebie (2 kielichow). Beda badz juz sa plany (3 palek) spotkania sie, jednak niekoniecznie do tego dojdzie. Moze byc tak, ze ty twozysz swoj wlasny swiat )karta swiat) w glowie na temat tej relacji. Oraz ze jestescie oboje z zupelnie innych swiatow.

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Znajomość ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...