Skocz do zawartości

czy jutro kurier dostarczy paczkę? ZWERYFIKOWANE


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi

Cesarzowa 4 miecze paz mieczy

Jesli chodzi o dostarczenie paczki to zazwyczaj pokazywaly mi to bulawy ew asy i rycerz mieczy.

Paczka miala przyjsc dzis ale dostalam maila ze "zgodnie z dyspozycja psczka przyjdzi jutro" . Tylko ze ja nie skladalam takiej dyspozycji. Na infolinii powiedzieli ze to prawdopodobnie blad kuriera.

Co mowia karty?

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • alieninside zmienił tytuł na czy jutro kurier dostarczy paczke?szybka weryf
Gość Stilla

Nie mam dzisiaj mocy twórczej w analizie kart, ale tam mi przyszło do głowy, że paczka była uszkodzona (Miecze). Albo był po prostu złośliwy (Paź Mieczy) i mu się nie chciało (4 Mieczy) i rozsiadł swój cesarski tyłek wygodnie (Cesarzowa).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ragna napisał:

Nie mam dzisiaj mocy twórczej w analizie kart, ale tam mi przyszło do głowy, że paczka była uszkodzona (Miecze). Albo był po prostu złośliwy (Paź Mieczy) i mu się nie chciało (4 Mieczy) i rozsiadł swój cesarski tyłek wygodnie (Cesarzowa).

 

 

 

 

Paczka wogole nie byla wzieta z magazynu wg konsultanta i jest przygotowana na jutro.a smsa o 14 dostalama  a paczka miala byc miedzy 13:30 a 15 :30 wic moze za pozno przyjechal i stwierdzil ze nie zdazy albo mial jakies spotkanie stad 3 kiele.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
44 minuty temu, Wildwood napisał:

Cesarzowa 4 miecze paz mieczy

I pytanie jest: „Czy kurier jutro dostarczy paczkę?”.  Tak, Cesarzowa to sprzyjająca karta, nie to co Cesarz. W Cesarzowej ktoś udziela nam opieki, sami jesteśmy spolegliwi wobec otoczenia i roztaczamy matczyną opiekę. Plus, widziałabym w tej karcie „ rozpieszczanie”( porozpieszczasz się zakupionymi rzeczami ;) 

4 Mieczy mówi o przymusowym czekaniu - w domu, jak to czwórkami bywa. 
Paz Mieczy tez dobry na przesyłki- może to jakiś niwy kurier i trochę nieogarniety jeszcze w robocie. 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Dostalam wlasnie paczke i to o wiele szybciej niz bylo napisane w mailu. Nawet nie bylu zgniecione czy cos. Paczka mimo tego ze byla kiepsko zapakowana byla w dobrym stanie. Ksiazki nie sa zagniecione.

Propo kuriera to nie jets nowy ale zauwazylam ze jak on ma przywiezc paczke to jest opoznienie.

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Wildwood napisał:

Cesarzowa 4 miecze paz mieczy

Jesli chodzi o dostarczenie paczki to zazwyczaj pokazywaly mi to bulawy ew asy i rycerz mieczy.

Paczka miala przyjsc dzis ale dostalam maila ze "zgodnie z dyspozycja psczka przyjdzi jutro" . Tylko ze ja nie skladalam takiej dyspozycji. Na infolinii powiedzieli ze to prawdopodobnie blad kuriera.

Co mowia karty?

Tak, jak będziesz odpoczywała. Dostaniesz sms i nie zauważysz.

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Sunrise009 napisał:

Tak, jak będziesz odpoczywała. Dostaniesz sms i nie zauważysz.

Tak to bylo nagle. Nie spodziewalam sie bo myslalam ze bedzie miedzy 15:50 a 17:50 jak w wiadomosci.

Lezalam na lozku i pisalam cos na forum. A po paczke wyszla matka.

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na czy jutro kurier dostarczy paczkę? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...