Skocz do zawartości

Co dobrego w sierpniu ZWERYFIKOWANE


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Co czeka mnie dobrego w sierpniu? :)

 

7 Mieczy 2 Kielichy Mag Papież

 

Może jakieś miłe rozmowy przez neta? 7 mieczy mi tak pokazuje. Jakieś rozmowy się zaznaczają w Magu też. Mag i Papież z kolei mi się kojarzą z nauką. Dalej chyba będę zgłębiać tajniki związane z rozwojem duchowym. Ewentualnie jeszcze mi się kojarzy rozmowa z kimś starszym doświadczonym, mądrym, kimś w rodzaju autorytetu.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 godzin temu, Lianna napisał:

7 Mieczy 2 Kielichy Mag Papież


W 7 Mieczy jest jakieś kombinowanie na swoją korzyść - zaznacza się sfera emocjonalna w 2 Kielichów wiec może uda Ci się „zbałamucić” trochę małża ;) Mag z tym samym mi się kojarzy, co dwie poprzednie karty -wszelkimi sposobami dopniesz swojego celu. Zdecydowanie będziesz miała wszystko by osiągnąć zamierzony sukces plus będziesz przy tym dość pomysłowa :) 

Z kolei Papież związany jest dla mnie z otrzymywaniem wiadomości. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
43 minuty temu, mezza napisał:

A może jakiś ukryty kontakt, który powoduje szybsze bicie serca?

 

haha nie jest to wykluczone, aczkolwiek faktycznie mam wewnętrzne hamulce ( na szczęście).

Odnośnik do komentarza
Gość Sajya

Zawarcie układu na wyższym szczeblu. Porozumienie z kimś kto mówi innym językiem, moze być też nauka języka lub jego zrozumienie z pomocą kogoś wykształconego. Oczywiście może to dotyczyć też  ścieżki duchowej i zawarcie umowy w tej dziedzinie, może to w sumie dotyczyć wszystkiego.

 

Edit: mimo, że pytanie dotyczyło dobra to zachowaj pełną świadomość we wszelkich 'kontraktach', bo mag z kapłanem i 7mieczy kojarzy mi się też z manipulacją..

 

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Ja wjadę z interpretacją pewnie niezgodną ze sztuką, ale zrobię sobie burzę mózgu i rzucę luzem parę pomysłów.

 

Mi się pojawił momentalnie obrazek, że chodzi o dwóch mężczyzn, którzy się na coś umówią niefajnego (7 Mieczy + 2 Pucharów). 

Wietrzę spisek :biggrin:

 

Ostatnio wyczytałam też, że jeśli mamy kartę dworską, to mały arkan leżący obok dookreśla kim jest ta osoba. Tutaj dworskiej nie ma, ale jest 2 Pucharów + Mag.

 

Gdyby tego Maga potraktować jako osobę, to by wskazywał na jakiegoś mediatora, osobę od kontraktów. Albo to po prostu osoba uczuciowa, opiekuńcza, szukająca bliskości. Z Papieżem ten kontrakt to mógłby być ślub, albo osoba, która daje śluby (ksiądz/urzędnik). Albo podpisanie umowy z kimś, kto naucza lub się opiekuje czymś, o czym pisały dziewczyny.

 

Kontakt może jednak nie być całkiem uczciwy. Albo to odmowa opieki, albo nauczania.

 

Jeszcze mi chodzi po głowie taka bzdura jak ktoś, kto sprzedaje dewocjonalia albo jakieś zapisy do parafii czy coś w tym stylu. Jakieś wyciąganie pieniędzy na tacę czy coś w ten deseń.

 

Edytowane przez Ragna
literówka, która zmieniała sens zdania
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
22 minuty temu, Ragna napisał:

Mi się pojawił momentalnie obrazek, że chodzi o dwóch mężczyzn, którzy się na coś umówią niefajnego (7 Mieczy + 2 Pucharów)

 

No ale w pytaniu jest co dobrego mnie czeka :P

Odnośnik do komentarza
Gość Sajya
20 minut temu, Lianna napisał:

 

No ale w pytaniu jest co dobrego mnie czeka :P

Czasem coś niefajnego teraz może okazać się błogosławieństwem później;)

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
18 minut temu, Lianna napisał:

 

No ale w pytaniu jest co dobrego mnie czeka :P

 

Aaaa, fakt. Zakręciłam się. Może układzik będzie na Twoją korzyść? ;) Albo mężu odmówi wplątywania się w coś dziwnego.

 

Czasem szczęściem jest nie to, że coś nam się przytrafia, ale właśnie to, że nie przytrafia :sark:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2021 o 16:08, Lianna napisał:

Co czeka mnie dobrego w sierpniu? :)

 

7 Mieczy 2 Kielichy Mag Papież

 

Może jakieś miłe rozmowy przez neta? 7 mieczy mi tak pokazuje. Jakieś rozmowy się zaznaczają w Magu też. Mag i Papież z kolei mi się kojarzą z nauką. Dalej chyba będę zgłębiać tajniki związane z rozwojem duchowym. Ewentualnie jeszcze mi się kojarzy rozmowa z kimś starszym doświadczonym, mądrym, kimś w rodzaju autorytetu.

 

 

Myślę, że wyjdziesz z jakiegoś stanu nieufności i poczucia, że musisz kombinować, żeby sobie poradzić w jakiejś sytuacji. Zaznaczają się miłe chwile z kimś bliskim. Możliwe jakieś imprezy i rozwój duchowy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja

 

W sierpniu kontakty internetowe dostarczyły mi miłych emocji, stąd zapewne 7 Mieczy obok 2 Kielichów. Dalej sądzę, że pokazują się moje wizyty u bioenergoterapeuty i też rozmowy z nim. Ponadto poprawa samopoczucia. Poza tym - może Mag obok Papieża- sporo przeczytałam różnych książek :)

Dziękuję Wam ! :bukiet3i: Witam po przerwie :1s_z:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2021 o 16:08, Lianna napisał:

Co czeka mnie dobrego w sierpniu? :)

 

7 Mieczy 2 Kielichy Mag Papież

 

Skradniesz (7 mieczy) serce jakiemus facetowi (2 kielichow). Albo bedzie potrafila sprytnie (7 mieczy) wymigac sie od jakiejs relacji badz wspolpracy. Mag (to mieiac na dzialanie, zlapiesz sie wszystkiego, aby cele osiagnac, papiez (nauka), rozwoj.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Co dobrego w sierpniu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...