Skocz do zawartości

Pierwsza połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę sierpnia

 

Aura

Rydwan + Paź mieczy + kapłanka

Na początku sporo wyjazdów i nerwowej atmosfery, ale później jakby spokojniej i skupię się na swoim wnętrzu

 

Praca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

Ktoś zawróci mi w głowie, wręcz owładnie mnie i nie będę w stanie myśleć o pracy tylko będę rozmyślać i marzyc o jakimś Panu, który zaznaczył się też w uczuciach

 

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Zakończy się jakoś moja walka z samą sobą i pojawi się jakiś, Pan który trochę zawróci w głowie.

 

Najważniejsze wydarzenie

8 mieczy + 10 denarów + królowa pucharów

Ktoś bliski z rodziny pozwoli mi się uwolnić od złych scenariuszy jakie mam w głowie i ograniczeń które mam. Pozwoli to pokochać samą siebie

 

Rada

6 mieczy + 2 puchary + kapłanka

Odciąć się od przeszłości i dać się otoczyć miłością, pokochać samą siebie

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura

Rydwan + Paź mieczy + kapłanka

Na początku widać dużo pośpiechu. Wyjazd i jakieś wiadomości które zobaczą światło dzienne. Później faktycznie nastąpi wyćwiczenie. 

 

Praca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

Dużo jakiejś toksyczności, wręcz obsesyjne myśli. Będzie tak jak piszesz ze nie bedzisz w ogóle mogła skupić się na pracy, mogą to tez być jakieś niestworzone plotki w pracy lub młoda osoba która szantażuje emocjonalnie. 

 

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Otworzysz się na uczucie 

 

Najważniejsze wydarzenie

8 mieczy + 10 denarów + królowa pucharów

Wyjdziesz ze swoich ograniczeń i poczujesz się bezpiecznie. 

 

Rada

6 mieczy + 2 puchary + kapłanka

Zgadzam się odciąć się i skupić na sobie. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Usunelo mi wpis. Co jest z tym forum???

 

27 minut temu, Mala_83 napisał:

raca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

Bedziesz diabelskk kogosnalbonczegos pozadac. To Cie zaslepi. Uwazac na pomylki i bledy.

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Walka o zachowae status quo w uczuciiach albo nie wiadomo o co. W kazdym razie ktos Ci sie spodoba albo zaprosi.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura

Rydwan + Paź mieczy + kapłanka

Aura zdominowana przez wyjazdy. Ogólnie w Rydwanie sprawy idą „po maśle”. Możesz dostać jakieś wiadomości które zburzą Twój spokój lub wprawią w lekkie zdenerwowanie. Kapłanka skupia się raczej na nacieszeniu domem i swoim towarzystwem. Ogólnie mniej ludzi w otoczeniu a skupianie na sobie i swoich potrzebach. 
 

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

W pracy należy uważać -tak jak pisała Wildwood możliwe pomyłki. Diabeł to ogólnie obsesyjne myślenie o czymś, uzależnienie od kogoś lub czegoś - bo tak jest po prostu wygodniej. Może utkniesz w swojej sferze komfortu przez to stracisz w tym miesiącu swoją miezaleznosc( w pracy). Niekoniecznie chodzi o myślenie o kimś z pracy czy pożądanie go chociaż i taki scenariusz jest możliwy jeśli masz kogoś na oku. Zwłaszcza przy tej 7 Kielichów - miłość, uczucie platoniczne bez realizacji na planie fizycznym. Paź Pucharów może być jakimś zaproszeniem -ktoś z pracy może zaproponować wspólne wyjście. 
 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Czyli rozumiem, że na każdą sferę losowałaś z całej talii? Znów mamy Pazia kielichów. Przy czym 7 Buław mocno stoi na ziemi i broni swoich granic- nie jest to karta flirtu ani romansu, jeśli już to obserwowanie kogoś z bezpiecznej odległości. Śmierć - coś odejdzie do przeszłości a wraz z Paziem możliwe otrzymanie jakiego zaproszenia lub wiadomości w związku ze sferą emocjonalną. 
 

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie

8 mieczy + 10 denarów + królowa pucharów

Coś Cię przyblokuje, powstrzyma. Poczucie braku wpływu na sytuację, sprawy dziejące się poza Twoją kontrolą. Może wpaść jakość kasa w tej 10 Monet przy czym możesz czuć, że mniej dostałaś niż oczekiwałaś( Królowa Kielichów zawsze ma nastawienie, że wszystkiego jej mało, dojmujące poczucie braku). 
 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada

6 mieczy + 2 puchary + kapłanka

Ruszyć do przodu i nie oglądać się na przeszłość. Zaryzykować coś nowego. Skupić na sobie i swoim rozwoju - poczuć balans i zgodę samej ze sobą. 
 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za interpretacje kilka pierwszych dnia sierpnia to końcówka urlopu więc stąd ten rydwan bo mam kilka wyjazdów i załatwienia spraw. Będzie to też czas dla siebie bo tego potrzebuję. Na początku sierpnia ma być też premia może faktycznie dystane mniej niż się spodziewam. Obecnie co do uczuć nie mam nikogo na oku, siedzę na portalu randkowym ale poza osobami które piszą i znikają bez słowa nic się obecnie nie pojawiło. Ostatnio pojawił się Pan fajnie się rozmawiało ale po 3dniach intensywnych rozmów i jakiś planów wyjazdu zniknął bez słowa :(

@Gringe każda strefa była losowana z całej talli stąd dwa razy ten paź pucharów 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Mala_83 - stąd ten romantyczny Paź Kielichów - pasuje do wiadomości na portalu randkowym. Na sierpień nie widzę w tym rozkładzie jakiś „namacalnych” facetów. Mi osobiście sprawdzają się Rycerze- to zawsze jest ktoś realny z kim nam do czynienia na żywo. Króle są zbyt niedostępne i wg mnie na początek znajomosci Rycerz jest sensowny bo Król to ktoś komu nie dorównujemy rangą( Król to partner, mąż, ktoś definitywnie stały i przy nas). 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie paź to mogą być rozmowy, ale nie namacalny facet. Już właśnie nie raz paź pokazał rozmowy, obiecanki ale nic na żywo :) Rycerz na początek faktycznie jest najlepszy, bo to coś bardziej realnego ze spotkaniem na żywo. Ja trochę też nie będę miała czasu na spotkania, bo jade do rodziców więc może będą to tylko rozmowy albo ten Pan co zniknął będzie mi siedzieć w głowie, bo jakieś zamieszanie duże wprowadził z racji, że ten kontakt był bardzo intensywny :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę sierpnia

 

Aura

Rydwan + Paź mieczy + kapłanka

Na początku sporo wyjazdów i nerwowej atmosfery, ale później jakby spokojniej i skupię się na swoim wnętrzu

Początek może być ciężki. Dużo roboty. Potem odpoczynek.

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

 

Praca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

Ktoś zawróci mi w głowie, wręcz owładnie mnie i nie będę w stanie myśleć o pracy tylko będę rozmyślać i marzyc o jakimś Panu, który zaznaczył się też w uczuciach

Z jednej strony natłok obowiązków, z drugiej myślenie o niebieskich migdałach.

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

 

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Zakończy się jakoś moja walka z samą sobą i pojawi się jakiś, Pan który trochę zawróci w głowie.

Pojawi się okazja do jakiejś randki i flirtu.

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie

8 mieczy + 10 denarów + królowa pucharów

Ktoś bliski z rodziny pozwoli mi się uwolnić od złych scenariuszy jakie mam w głowie i ograniczeń które mam. Pozwoli to pokochać samą siebie

Wrócisz do domu, żeby uporać się z blokadami z przeszłości.

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

 

Rada

6 mieczy + 2 puchary + kapłanka

Odciąć się od przeszłości i dać się otoczyć miłością, pokochać samą siebie

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna

 

Zadbać o bliskie relacje z innymi. Służyć radą.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

Standardowo położyłam karty na pierwszą połowę sierpnia

 

Aura

Rydwan + Paź mieczy + kapłanka

Początek miesiąca to sporo wyjazdów, dużo się działo, przez co też czasem dochodziło do sporów czy kłótni z racji, że byłam zmęczona bliżej połowy miesiąca faktycznie zagłębiłam się w sobie , zadbałam o siebie o swoje wnętrze

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

Praca

Diabeł +7 pucharów + paź pucharów

Jakoś jeden Pan tak mi zrobił mętlik w głowie, że nie mogłam sie kompletnie skupić na pracy, bo ciągle chodził mi po głowie i myślałam o nim a nie pilnie pracowałam :)

 

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

Uczucia

7 buław +  śmierć + paź pucharów

Tak pojawił się Pan na portalu randkowym, który zawrócił w głowie, fajnie się rozmawiało, ale niestety spotkanie był totalną porażką, bo Pan już się chciał po pierwszym spotkaniu do mnie wprowadzić a swoje mieszkanie wynająć, bo ma kredyt :) Ostudziłam Pana zamiary i zakończyłam znajomość, z racji, że temat nocowania na drugim spotkaniu i przeprowadzki non stop wałkował a ja nie zamierzam nie znajać kogoś nocować u siebie. Więc szybko sie zaczęło i szybko skończyło :)

 

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie

8 mieczy + 10 denarów + królowa pucharów

Tutaj siostra mi wyprowadziła z równowagi, bo miała do mnie przyjechać i ostatecznie odwołała przyjazd i na dodatek coś jej nie wyszło i oberwało się mi jak to sobie ja radzę w życiu a ona nie radzi, że jest beznadziejna nie ma sensu jej życie i jakieś wyrzuty w stosunku do mnie, że ja to mam znacznie lepiej z czym się nie bardzo zgadzam, no ale szkoda tłumaczyć, że u mnie nie jest kolorowo tylko trochę inaczej podchodzę doceniając to co mam 

W dniu 23.07.2021 o 10:49, Mala_83 napisał:

 

Rada

6 mieczy + 2 puchary + kapłanka

Odciąć się od przeszłości i dać się otoczyć miłością, pokochać samą siebie

 

Tutaj chyba karty pokazały, żeby zamknąć przeszłość i skupić się na swoim wnętrzu i miłości do siebie.

 

Dziękuję wszystkim za interpretację i pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...