Skocz do zawartości

Jaką kobietą jestem w jego oczach


AsiaS89

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w odczytaniu rozkładu z 3 kart.

Pytanie: Jaką kobietą jestem w jego oczach? 

6 buław, Moc, rycerz buław

Wiem że buławy generalnie to chyba dobry znak jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Ale trzymając się pytania czyli jak on mnie widzi/jaka jestem:

1- kobieta, że tak powiem "domowa", w sensie dbająca o innych, przyjacielska i 6 buław to też chyba uczuciowa (?)

2- silna, energiczna (tu też w Mocy chyba można dopatrzeć się sfery cielesnej, ale nie wiem czy to słuszne rozumowanie)

3- I ten rycerz... porywcza? Tu mam problem. Bo gdyby to była jakaś kobieca karta, to byłoby łatwiej, a ten rycerz no to w ogóle ...

Ogólnie chyba nienajgorzej wypadam. Jeśli błądzę to proszę mnie uświadomić. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna siebie? Seksowna. Taka ktora moze ujazmic Rycerza bulaw, ktory lubi skakac z kwiatka na kwiatek.

Edit:albo w tym rycerzu to on sie napalil. O tak. 

Edytowane przez Wildwood
  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wildwood napisał:

Pewna siebie? Seksowna. Taka ktora moze ujazmic Rycerza bulaw, ktory lubi skakac z kwiatka na kwiatek. 

O kurde...:glupio_mi: no tak bym o sobie na pewno nie pomyślała, ani że ktoś mnie tak może  odebrać. Dziękuję za odpowiedź :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, AsiaS89 napisał:

A może jacyś Panowie rzuciliby okiem na ten rozkład? Ciekawa jestem co mężczyźni zobaczyliby w takich kartach :) 

Panów tu mamy jak na lekarstwo - interpretujących Tarota odliczyłam się sztuk: 2. 
Nie przekreślałabym użytkowników płci żeńskiej w dalszej interpretacji - bądź co bądź panie są bardziej aktywne :sark:

 

Ze swojej strony dodam odnośnie kart: są bardzo dynamiczne, idące w ogień i na podbój. I 6 Buław jest aktywna( zwycięska) i Rycerz Buław który lubi bałamucić otoczenie. 
Także w oczach tego pana jesteś bardzo aktywna, radosna, optymistyczna, kierująca się impulsem, przebojowa. Z inicjatywą. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gringe napisał:

Panów tu mamy jak na lekarstwo - interpretujących Tarota odliczyłam się sztuk: 2. 
Nie przekreślałabym użytkowników płci żeńskiej w dalszej interpretacji - bądź co bądź panie są bardziej aktywne :sark:

 

Ze swojej strony dodam odnośnie kart: są bardzo dynamiczne, idące w ogień i na podbój. I 6 Buław jest aktywna( zwycięska) i Rycerz Buław który lubi bałamucić otoczenie. 
Także w oczach tego pana jesteś bardzo aktywna, radosna, optymistyczna, kierująca się impulsem, przebojowa. Z inicjatywą. 

Dziękuję ! :) I tak się trochę obawiałam żeby się Panie nie oburzyły za ten wpis :) Chodziło mi tylko o inne spojrzenie. 

Przecież wiadomo że kobity górą :D

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 24.07.2021 o 23:29, AsiaS89 napisał:

 

Pytanie: Jaką kobietą jestem w jego oczach? 

6 buław, Moc, rycerz buław

On cie widzi jako kobiete, jaka lubi triumfowac (6 palek), ktora lubi czuc sie zwyciezca w kazdej sytuacji. Takze jako kobiete silna badz taka, ktora ciagle sie z nim siluje na slowa ;), oraz niecierpliwa i narwana, jaka chce juz od razu uzyskac to co chce, takze odwazna i atrakcyjna seksualnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...