Skocz do zawartości

Dlaczego on się ze mną spotyka


AsiaS89

Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie dlaczego on się ze mną spotyka wyciągnęłam 3 karty

 

Księżyc, koło fortuny, paź denarów

 

W pierwszej kolejności, jedyne co mi przyszło do głowy to że dla jakichś korzyści. Czyli może z czystych pobudek egoistycznych? 

No a druga interpretacja była już taka, że ksiezyc czyli kobieca energia- może lubi spędzać ze mną czas

Z kołem fortuny tu mam problem...

A ten paź denarów to może być jakieś podnoszenie sobie poczucia własnej wartości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiezyc -on sam nie wie. Mysle ze on tego jakos nie analizuje. W kole  to poprostu los zeslal to sie umawia. Paz denarow no spotyka. Ogolnie to denary mowia o korzysciach aledla mnie w paziu to sa spotkania i koezenstwo. czyli chyba tez nie ma tu niczego wiecej.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Bo jest zmienny i sam nie wie czego chce.

Księżyc nigdy nie jest w pełni pozytywną kartą, mówi o podświadomości, marzeniach, emocjach. Z Kołem, które jest zmienne może chodzić o brak stabilności w uczuciach.

 

Przyszło mi też do głowy, że Księżyc to wspomnienia, a Paź Denarów jako dużo mniej ważna karta, która tylko dopełnia obrazu, może mówić o czasach, kiedy był studentem. Ot, facet się spotyka, bo mu przypominasz stare, dobre czasy kiedy sam był młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
41 minut temu, AsiaS89 napisał:

Na pytanie dlaczego on się ze mną spotyka wyciągnęłam 3 karty

 

Księżyc, koło fortuny, paź denarów

Boi się, (Księżyc) że odwrócisz się od niego (Koło) jeśli Ci odmówi spotkania (Paź Denarów).

Księżyc mówi o lękach, fobiach, ale może też chodzić, że te spotkania nie są do końca legalne, są podszyte jakąś dwuznacznością, więc on przez to jest skołowany, i chciałby, i boi się. W tym Kole miota się, lubi tą atmosferę owianą tajemnicą, ale z drugiej strony jakby miał wyrzuty sumienia. Może chce poznać Twoje prawdziwe intencje (Paź Denarów lubi drążyć temat, dowiadywać się różnych rzeczy). Dowiedzieć sie dlaczego jesteś w niego wpatrzona jak Paź Denarów w tą monetę i nie dostrzegasz innych monet (taki rysunek jest na talii RW). 

Giermek Denarów może oznaczać Ciebie jako osobę wychodzącą z inicjatywą, tu jest też podpowiedź, że traktuje Cię po koleżeńsku. 

 

 

Tak przy okazji, zachęcam do udzielania się w wątkach u innych osób :bukiet3i: Dzięki temu szybciej można się nauczyć znaczenia kart

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lunaria napisał:

Boi się, (Księżyc) że odwrócisz się od niego (Koło) jeśli Ci odmówi spotkania (Paź Denarów).

Księżyc mówi o lękach, fobiach, ale może też chodzić, że te spotkania nie są do końca legalne, są podszyte jakąś dwuznacznością, więc on przez to jest skołowany, i chciałby, i boi się. W tym Kole miota się, lubi tą atmosferę owianą tajemnicą, ale z drugiej strony jakby miał wyrzuty sumienia. Może chce poznać Twoje prawdziwe intencje (Paź Denarów lubi drążyć temat, dowiadywać się różnych rzeczy). Dowiedzieć sie dlaczego jesteś w niego wpatrzona jak Paź Denarów w tą monetę i nie dostrzegasz innych monet (taki rysunek jest na talii RW). 

Giermek Denarów może oznaczać Ciebie jako osobę wychodzącą z inicjatywą, tu jest też podpowiedź, że traktuje Cię po koleżeńsku. 

 

 

Tak przy okazji, zachęcam do udzielania się w wątkach u innych osób :bukiet3i: Dzięki temu szybciej można się nauczyć znaczenia kart

Dziękuję :bukiet::)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Moze byc temat przewrozony...  To sie zdarza jak ciagle zadajemy pytanie o to samo w krotkich odstepach czasu. Moze zrob sobie jakas przerwe od tego tematu?

Edytowane przez Blackraven
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blackraven napisał:

Hej. Moze byc temat przewrozony...  To sie zdarza jak ciagle zadajemy pytanie o to samo w krotkich odstepach czasu. Moze zrob sobie jakas przerwe od tego tematu?

Tak zrobię. Bardzo dziękuję za pomoc:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Ciesz się z tego,że się spotyka i nie pytaj kart dlaczego.Gorzej by bylo jakby nie chciał się spotykać,wtedy można kart pytać.Jak stawiałas parę razy to te powody z kart już nie do końca są wiarygodne.Dlaczego kolo fortuny,bo los tak chce.Księżyc pokazuje jakieś zagmatwanie i niejasności.Paź denarów nie oznacza spotkań dla korzyści.Bardziej,że to takie koleżeńskie początki.Jeszcze nie poważnych planów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaliaa napisał:

Ciesz się z tego,że się spotyka i nie pytaj kart dlaczego.Gorzej by bylo jakby nie chciał się spotykać,wtedy można kart pytać.Jak stawiałas parę razy to te powody z kart już nie do końca są wiarygodne.Dlaczego kolo fortuny,bo los tak chce.Księżyc pokazuje jakieś zagmatwanie i niejasności.Paź denarów nie oznacza spotkań dla korzyści.Bardziej,że to takie koleżeńskie początki.Jeszcze nie poważnych planów

Dziękuję :bukiet3i: Sama sobie narobiłam problemów bo karty na tę znajomość (pytania przeróżne i rozkłady partnerskie też) były stawiane przez ostatnie 1,5 roku bardzo często. Nawet jak wychodziły pozytywne karty to niedowierzałam i pytałam dalej. A teraz jeszcze ja sama się wzięłam za grzebanie w tym wszystkim :sciana: Piszę tutaj też z przestrogą dla innych, może ktoś skorzysta z tego i nie zrobi tylu głupot co ja. Przez swoje błędy mam teraz tylko mętlik w głowie. 

Jedno jest pewne TAROTA NIE WOLNO NADUŻYWAĆ. Przekonałam się na własnej skórze. A już na pewno w niczym nie pomoże sprawdzanie jednej wróżki u drugiej. Dostałam po tyłku, to teraz już wiem. Efekt taki że tylko wszystko się zagmatwało. 

Edytowane przez AsiaS89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
15 hours ago, AsiaS89 said:

pytanie dlaczego on się ze mną spotyka wyciągnęłam 3 karty

 

Księżyc, koło fortuny, paź denarów

Księżyc ma drugie dno, możliwe że coś ukrywa nawet przed samym sobą, księżyc to zniekształcenie obrazu rzeczywistości, naszych myśli, uczuć czy pobudek, coś jest bardzo głęboko i trudno nam się do tego dostać i zinterpretować. Może transferować uczucia( jakiekolwiek by one nie były) z kogoś innego na Ciebie i nawet nie wiedzieć że to robi, troszkę takie odbijanie w lustrze. Księżyc to również skryte pragnienia. Te uczucia są zmienne ale myślę że może ignorować i nie rozumieć co powoduje że się z Tobą spotyka więc idzie i się zwyczajne z Tobą spotyka.. mam nadzieję że to co pisze ma sens. 

Edytowane przez HopeNot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, HopeNot napisał:

Księżyc ma drugie dno, możliwe że coś ukrywa nawet przed samym sobą, księżyc to zniekształcenie obrazu rzeczywistości, naszych myśli, uczuć czy pobudek, coś jest bardzo głęboko i trudno nam się do tego dostać i zinterpretować. Może transferować uczucia( jakiekolwiek by one nie były) z kogoś innego na Ciebie i nawet nie wiedzieć że to robi, troszkę takie odbijanie w lustrze. Księżyc to również skryte pragnienia. Te uczucia są zmienne ale myślę że może ignorować i nie rozumieć co powoduje że się z Tobą spotyka więc idzie i się zwyczajne z Tobą spotyka.. mam nadzieję że to co pisze ma sens. 

@HopeNot bardzo dziękuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżyc to także choroby natury emocjonalnej, a w szczególności pzy Kole - nerwice natręctw, nerwicę lękowe, depresje, brak stabilności emocjonalnej itd. Nie wiem, czy jedno z was nie jest przy sobie ze względu na troskę, pomoc w gorszych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...