Skocz do zawartości

rozkład urodzinowy, pomóżcie, proszę


doloreza

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam wszystkich. Jestem tu nowa. Uczę się dopiero odczytywać karty Tarota i nie wiem czy robię to dobrze.

Z okazji moich dzisiejszych urodzin posłużyłam się rozkładem panny.marty z 27 lipca 2019 r.

 Aura ogólna:

3 Kielichy/ 4 Denary/ 6 Kielichów

moja interpretacja:

uda mi się osiągnąć stabilizację materialną, poczucie bezpieczeństwa, spokój, znajdę się zawodowo we właściwym miejscu

 

Co zacznie się zmieniać wraz z nadejściem urodzin:

4 Buławy/ Rydwan/ Mag

moja interpretacja:

pojawią się pierwsze sukcesy, wkroczę na nową drogę, dużo będzie się działo, moje talenty rozkwitną

(ma to dla mnie znaczenie, wykonuję wolny zawód)

 

Miłość: (tu jak zwykle mam sporo kłopotu w interpretacji)

4 Miecze/ Król Buław/ Gwiazda

moja interpretacja:

akceptacja tego, co przyniesie los, bierność, spotkanie uczciwego, dojrzałego mężczyzny, dojrzały związek, czy może uczucie platoniczne?

 

Praca/Sfera zawodowa:

As Kielichów/ Słońce/  Rycerz Monet

moja interpretacja:

sukcesy w dziedzinie artystycznej, rozkwit talentu, kreatywność, lojalny i uczciwy współpracownik, kolega/ koleżanka w pracy - osoba, na którą można liczyć na gruncie zawodowym

 

Zdrowie:

Król Mieczy/ 7 Kielichów/ Kapłanka 

moja interpretacja:

zaniedbywanie własnych emocji, rozchwianie emocjonalne, skłonność do zachowań kompulsywnych, choroby kobiece? słaba kondycja psychiczna

 

Najważniejsze wydarzenia w tym okresie:

3 Monety/ 6 Buław/ 2 Buławy

moja interpretacja:

pracowitość, znalezienie wymarzonej pracy, wiara w siebie, samodzielność

 

Hmmm... dużo w tej mojej interpretacji o pracy i sama już nie wiem, czy karty na to wskazują czy ja chcę to tak widzieć, bo ostatnio w  temacie pracy było u mnie krucho i uporządkowanie spraw w tej dziedzinie stanowi dla mnie na chwilę obecną priorytet. 

W sprawach miłości też trochę dziwnie - niby Gwiazda i Król Buław ale też izolacja w 4 Mieczach...

Bardzo jestem ciekawa jak Wy czytacie ten rozkład, będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i Wasze interpretacje.

Z góry dziękuję za komentarze i pozdrawiam - Doloreza

 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Spełnienia marzeń :tort_na:

4 godziny temu, doloreza napisał:

Aura ogólna:

3 Kielichy/ 4 Denary/ 6 Kielichów

Będziesz otoczona hermetycznym gronem znajomych. Myślę, że szykuje się dobry rok, w którym będzie sporo okazji do świętowania 

 

4 godziny temu, doloreza napisał:

Co zacznie się zmieniać wraz z nadejściem urodzin:

4 Buławy/ Rydwan/ Mag

Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i ostro ruszysz do przodu z głową pełną pomysłów 

 

4 godziny temu, doloreza napisał:

Miłość: (tu jak zwykle mam sporo kłopotu w interpretacji)

4 Miecze/ Król Buław/ Gwiazda

W tej dziedzinie nie wydarzy się zbyt dużo, będziesz wyciszona, odizolowana. Mogą pojawić się marzenia o atrakcyjnym, pewnym siebie mężczyźnie. Może właśnie dookreślisz swój ideał faceta

 

4 godziny temu, doloreza napisał:

Praca/Sfera zawodowa:

As Kielichów/ Słońce/  Rycerz Monet

Tutaj zdecydowanie będziesz robić to co kochasz, zostaniesz doceniona a i pieniądze powinny być przyzwoite. Na brak pracy nie powinnaś narzekać 

 

4 godziny temu, doloreza napisał:

Zdrowie:

Król Mieczy/ 7 Kielichów/ Kapłanka 

Może przyda się zrobić badania endokrynologiczne i warto odwiedzić ginekologa 

 

4 godziny temu, doloreza napisał:

Najważniejsze wydarzenia w tym okresie:

3 Monety/ 6 Buław/ 2 Buławy

Będziesz miała okazję, aby doszkolic się, wyrazić swoją osobowość i staniesz przed decyzją, w którą stronę chcesz iść 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunaria, bardzo dziękuję za życzenia i Twoją interpretację rozkładu. Mam wrażenie, że w moim czytaniu marzenia wzięły górę nad rzeczywistością :)) Ciężka sprawa z tą interpretacją kart Tarota! Jak by na to nie patrzeć, wszystko wygląda fajnie i obiecująco - zwłaszcza, że mój rok osobisty to 4 więc nic dziwnego, że praca zdominowała pozostałe sfery życia.  I oby się spełniło. Dziękuję raz jeszcze i życzę wszystkiego co najlepsze :)))  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
20 godzin temu, doloreza napisał:

Aura ogólna:

3 Kielichy/ 4 Denary/ 6 Kielichów

Ogólna aura w 3 Kielichów to możliwość wychodzenia, spotykania się z osobami bliskimi sercu( rodzina, przyjaciele, znajomi), ogólnie spędzanie milo wspólnie czasu wolnego, relaks. W 4 denarów ten miły czas może zapanować w domu - atmosfera akceptacji, cieszenia się swoim towarzystwem. Spokój i harmonia w domu. 6 Kielichów może kierować myśli ku wspomnieniom, nastrajać nostalgicznie ale w przyjemny sposób. Może wspominanie dawnych czasów? Dzieciństwa? 
Ogólnie życie będzie kręcić się koło domu i spraw domowych i tego, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. 
 

 

20 godzin temu, doloreza napisał:

Co zacznie się zmieniać wraz z nadejściem urodzin:

4 Buławy/ Rydwan/ Mag

Sprawy odnośnie domu zaczną przyspieszać, układać się po Teojej myśli. Może jakaś domowa impreza lub spotkanie w rodzinnym gronie? Aktywna celebracja szczęśliwych wydarzeń. 
Mag daje siłę przebicia i poczucie, że wszystko jest możliwe i los zależy od Ciebie. Chcesz to znaczy móc. 
 

20 godzin temu, doloreza napisał:

Miłość: (tu jak zwykle mam sporo kłopotu w interpretacji)

4 Miecze/ Król Buław/ Gwiazda

Jeśli jesteś singielką to czeka Cię rok czekania, pauzy. Raczej poczucie, potrzeba odpoczynku, odsunięcia myśli o szukaniu partnera lub tez czekanie na kogoś kto jest daleko a jest Twoim ideałem. W 4 Mieczy uczuciowo nic się nie dzieje. Karta braku ruchu. Gwiazda tez, milo swej dobroczynnej sławy, jest kartą marzeń i pragnień które mogą się ziścić w dalszym terminie a nawet pod inną postacią. 
To nie jest rok na poznanie tego jedynego czy kogoś na dłużej.

20 godzin temu, doloreza napisał:

Praca/Sfera zawodowa:

As Kielichów/ Słońce/  Rycerz Monet

W pracy szansa na coś nowego. Pojawi się szansa i jeśli odważysz się w to zaangażować emocjonalnie przyniesie Ci to spełnienie i optymizm. A także pieniądze. Trzeba się odważyć, podejść optymistycznie a potem z uporem maniaka dążyć do celu i nie odpuszczać( Rycerz Monet jest dość powolny ale stabilny) - w miejscach w rozkładzie mówiących o pieniądzach czy pracy zapowiada zyski. 
 

 

20 godzin temu, doloreza napisał:

Zdrowie:

Król Mieczy/ 7 Kielichów/ Kapłanka 

W Królu Mieczy zapowiedź konsultacji z lekarzem a z kolei w 7 Kielichów rozważanie wielu opcji przedstawionych przez niego. Finalnie możesz przez chwilę przebywać w domu w związku ze stanem swojego zdrowia.( przy czym Kapłanka jest skupiona na sobie i swoim wnętrzu i robi to, co dla niej najlepsze).

20 godzin temu, doloreza napisał:

Najważniejsze wydarzenia w tym okresie:

3 Monety/ 6 Buław/ 2 Buławy

Uzyskanie małej stabilizacji. Ukończenie pewnego projektu który może przynieść wymierne korzyści - poczucie zwycięstwa z tego powodu, triumf. Doprowadzenie jakiejś sprawy do końca i poczucie dumy. 
W 2 Buław może być rozważanie dwóch opcji - co robić dalej? 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringe, bardzo Ci dziękuję za Twoją interpretację :) Jak już pisałam w komentarzu do interpretacji Lunarii - bardzo ciężko postawić prognozę w sprawach, w które jesteśmy osobiście emocjonalnie zaangażowani, zwłaszcza, że dopiero poznaję Tarota. Po ostatnim ciężkim dla mnie zawodowo roku uzyskanie stabilizacji, nawet małej, to wciąż fantastyczna wiadomość. Właściwie w podobny sposób Ty i Lunaria odczytałyście cały układ, co tym bardziej napawa nadzieją :) Czytanie Waszych interpretacji to dla mnie duża inspiracja - mam  sporo problemów z połączeniem informacji z 3 kart w jeden sensowny przekaz, ale jak napisałaś: chcieć to móc. :))) Dziękuję jeszcze raz i życzę samych wspaniałości!

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...