Skocz do zawartości

Pewien pan, pewna znajomość ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, mam pytanie odnośnie poniższego rozkładu. Pozwoliłam sobie zadać dwa pytania na pana który ostatnio zagaił do mnie na fb. Nie rozpatruję tego w kontekście nowego uczucia a nawet romansu - bo dzieli nas spora odległość ale …zaciekawiło mnie jakie wiatry go do mnie przywiały. :) 
 

I tak pytanie nr 1: Jakie zamiary ma wobec mnie owy pan? 
 

Królowa Buław Gwiazda Paź Monet 

 

Czyli tak jak pisał- spodobało mu się moje zdjęcie i miał ochotę pogadać bo jest z dała od ludzi( nie, nie jest w więzieniu. Chyba. :obled:

 

Jakie karty charakteryzują go jako osobę?

 

6 Buław Księżyc 8 Buław - zamiast 6 Buław powinna być 6 Monet mój byk, wszystkich przepraszam( nie usuwam jo dziewczyny już się odniosły do 6 Buław wiec nie będę mieszać). 

 

Pracowity, tyle ile daje od siebie tyle samo oczekuje w zamian, nie do końca szczery ze mną w tym Księżycu,  może melancholijny i samotny, nostalgiczny. W 8 Buław dość energiczny, szybki w działaniu, lubiący wszelkiego rodzaju komunikację. 
Może 8 Buław z tym Księżycem - lubi niejasną komunikację? Podwójne znaczenie słów. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
44 minuty temu, Gringe napisał:

tak pytanie nr 1: Jakie zamiary ma wobec mnie owy pan? 
 

Królowa Buław Gwiazda Paź Monet 

Uwieść Cię (Królowa Buław) popisać przez Internet (Gwiazdy) i zaproponować spotkanie (Paź Monet)

 

46 minut temu, Gringe napisał:

Jakie karty charakteryzują go jako osobę?

 

6 Buław Księżyc 8 Buław

Szybki, lubiący podboje, może być nieszczery lub cierpieć na jakieś zaburzenia ewentualnie ma nałogi, energiczny, dziarski. Może najpierw działać a potem myśleć 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gringe napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie poniższego rozkładu. Pozwoliłam sobie zadać dwa pytania na pana który ostatnio zagaił do mnie na fb. Nie rozpatruję tego w kontekście nowego uczucia a nawet romansu - bo dzieli nas spora odległość ale …zaciekawiło mnie jakie wiatry go do mnie przywiały. :) 
 

I tak pytanie nr 1: Jakie zamiary ma wobec mnie owy pan? 
 

Królowa Buław Gwiazda Paź Monet 

 

Czyli tak jak pisał- spodobało mu się moje zdjęcie i miał ochotę pogadać bo jest z dała od ludzi( nie, nie jest w więzieniu. Chyba. :obled:

 

Jakie karty charakteryzują go jako osobę?

 

6 Buław Księżyc 8 Buław

 

Pracowity, tyle ile daje od siebie tyle samo oczekuje w zamian, nie do końca szczery ze mną w tym Księżycu,  może melancholijny i samotny, nostalgiczny. W 8 Buław dość energiczny, szybki w działaniu, lubiący wszelkiego rodzaju komunikację. 
Może 8 Buław z tym Księżycem - lubi niejasną komunikację? Podwójne znaczenie słów. 

Zamiary:

Spodobałaś mu się bardzo. Prawdopodobnie rozmarzył się na Twój temat. Paź monet mówi o szukaniu korzyści. Może myśli o flircie, choćby internetowym. Z podsumy wychodzi śmierć - wie, że nic nie będzie ze znajomości, pewnie przez odległość, ale urozmaicić sobie czas nawet internetową znajomością - miło.

 

Jakie karty go charakteryzują?

6 buław - typ zdobywcy, lubi osiągać zamierzone cele.

Księżyc - często nie wie, czego chce. Gubi się w życiu. Melancholijny i lekko depresyjny.

8 buław - jak już minie mu czas zwątpienia i przyćmienia (księżyc) to znowu pędzi do przodu. Może być taki chwiejny, od działania do wycofywania się i z powrotem.

Z podsumy X Koło - czyli raz na wozie, raz pod wozem. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gringe napisał:

I tak pytanie nr 1: Jakie zamiary ma wobec mnie owy pan? 
 

Królowa Buław Gwiazda Paź Monet 

Spodobałaś się bardzo Panu, zaczął nawet marzyć i snuć marzenia z Tobą związane. W paziu monet widać rozmowy, ale jakoś spotkanie na żywo nie widzę. Bardziej rozmowa przez internet

11 godzin temu, Gringe napisał:

 

Jakie karty charakteryzują go jako osobę?

 

6 Buław Księżyc 8 Buław - zamiast 6 Buław powinna być 6 Monet mój byk, wszystkich przepraszam( nie usuwam jo dziewczyny już się odniosły do 6 Buław wiec nie będę mieszać). 

Patrząc, że jest tam 6 denarów, to osoba lubiąca pomagać, wspierać innych, ale mająca jakieś nałogi, może też być nie za bardzo szczery. Jest też bardzo energiczny i czasem zanim pomyśli to coś powie lub zrobi.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 21:21, Gringe napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie poniższego rozkładu. Pozwoliłam sobie zadać dwa pytania na pana który ostatnio zagaił do mnie na fb. Nie rozpatruję tego w kontekście nowego uczucia a nawet romansu - bo dzieli nas spora odległość ale …zaciekawiło mnie jakie wiatry go do mnie przywiały. :) 
 

I tak pytanie nr 1: Jakie zamiary ma wobec mnie owy pan? 
 

Królowa Buław Gwiazda Paź Monet 

 

Spodobałaś mu się i postanowił napisać. Ta Gwiazda właśnie może oznaczać odległość,a paź monet wyjście z taką inicjatywą, ale raczej w koleżeńskim tonie lub podbudowanie relacji koleżeńskiej.

 

Jakie karty charakteryzują go jako osobę?

 

6 Buław Księżyc 8 Buław - zamiast 6 Buław powinna być 6 Monet mój byk, wszystkich przepraszam( nie usuwam jo dziewczyny już się odniosły do 6 Buław wiec nie będę mieszać). 

 

Jak dla mnie to typ zwycięzcy i osoby, która zna swoją wartość. Jednak pod tym wszystkim kryje się jakieś drugie dno, a więc Pan może stwarzać z pozoru osobę pewną siebie, a wewnątrz czuć się przestraszony, zalękniony. Księżyc często pokazuje ukryte problemy emocjonalne: nerwice, depresje itd. Wydaje się być także dosyć aktywny, wręcz nadpobudliwy. Możliwe, że drugie dno to jego skłonność do szybkich romansów.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert

Weryfikacja: 

 

O ile oczywiście można nazwać to tym… - znajomość się urwała. Pan „ni z gruszki ni z pietruszki” nawinął mi bajkę o córce która zapadła w śpiączkę po wypadku w szkole, z prośbą abym zadzwoniła do przełożonych i wpłynęła na I ch decyzję o wcześniejszym urlopie dla szanownego pana :obled: 

Zastanawiam się czy tylko ja mam szczęście do takich wariackich historii? Siostra twierdzi, że to normalne i wszędzie do każdego takie oszołomy piszą.. tylko, że do mnie jakby częściej- w kwietniu pisał do mnie Francuz wyznający dozgonną miłość a po pewnym czasie poprosił o pożyczkę 800 euro bo sklep mu spłonął przez weekend. A jeszcze wcześniej był gej który miał jednak wątpliwości, co do swojej orientacji..  Pan proszący o urlop z kolei był amerykańskim lekarzem w bazie wojskowej w Somalii( No gdzieś w Afryce w każdym razie :obled:). 

Edytowane przez Gringe
  • Smutny 1
  • hmmm 2
  • Dobre! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pewien pan, pewna znajomość ZWERYFIKOWANE
W dniu 21.08.2021 o 02:19, Gringe napisał:

Weryfikacja: 

 

O ile oczywiście można nazwać to tym… - znajomość się urwała. Pan „ni z gruszki ni z pietruszki” nawinął mi bajkę o córce która zapadła w śpiączkę po wypadku w szkole, z prośbą abym zadzwoniła do przełożonych i wpłynęła na I ch decyzję o wcześniejszym urlopie dla szanownego pana :obled: 

Zastanawiam się czy tylko ja mam szczęście do takich wariackich historii? Siostra twierdzi, że to normalne i wszędzie do każdego takie oszołomy piszą.. tylko, że do mnie jakby częściej- w kwietniu pisał do mnie Francuz wyznający dozgonną miłość a po pewnym czasie poprosił o pożyczkę 800 euro bo sklep mu spłonął przez weekend. A jeszcze wcześniej był gej który miał jednak wątpliwości, co do swojej orientacji..  Pan proszący o urlop z kolei był amerykańskim lekarzem w bazie wojskowej w Somalii( No gdzieś w Afryce w każdym razie :obled:). 

Raju, piękne cudaki się koło Ciebie kręcą... :D To teraz już chyba wiem,co mnie omija, gdy nie odpisuję nieznanym mi ludziom na facebooku!...... :D Jak dla mnie doświadczenie złoto. Można poznać prawdziwą kreatywność.

  • Dobre! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.08.2021 o 02:19, Gringe napisał:

Weryfikacja: 

 

O ile oczywiście można nazwać to tym… - znajomość się urwała. Pan „ni z gruszki ni z pietruszki” nawinął mi bajkę o córce która zapadła w śpiączkę po wypadku w szkole, z prośbą abym zadzwoniła do przełożonych i wpłynęła na I ch decyzję o wcześniejszym urlopie dla szanownego pana :obled: 

Zastanawiam się czy tylko ja mam szczęście do takich wariackich historii? Siostra twierdzi, że to normalne i wszędzie do każdego takie oszołomy piszą.. tylko, że do mnie jakby częściej- w kwietniu pisał do mnie Francuz wyznający dozgonną miłość a po pewnym czasie poprosił o pożyczkę 800 euro bo sklep mu spłonął przez weekend. A jeszcze wcześniej był gej który miał jednak wątpliwości, co do swojej orientacji..  Pan proszący o urlop z kolei był amerykańskim lekarzem w bazie wojskowej w Somalii( No gdzieś w Afryce w każdym razie :obled:). 

Yhy... czyli Księżyc przypadkowo tam sie nie znalazł... znowu oszustwo... 

To nie jest chyba zbyt szczęśliwy czas dla Twoich uczuć :(

często się słyszy właśnie o takich sposobach naciągaczy :/

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Roulette napisał:

Raju, piękne cudaki się koło Ciebie kręcą... :D To teraz już chyba wiem,co mnie omija, gdy nie odpisuję nieznanym mi ludziom na facebooku!...... :D Jak dla mnie doświadczenie złoto. Można poznać prawdziwą kreatywność.

Taaaaaak…jeśli prowadzisz badania nad kreatywnością ludzi w sieci to materiał jak znalazł :obled:

  • Smutny 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
14 minut temu, Lunaria napisał:

Yhy... czyli Księżyc przypadkowo tam sie nie znalazł... znowu oszustwo... 

To nie jest chyba zbyt szczęśliwy czas dla Twoich uczuć :(

często się słyszy właśnie o takich sposobach naciągaczy :/

Tak. Księżyc jak do tej pory pokazywał mi coś, co nie jest szczere. Tu nie ma fair play. I zawsze jest drugie dno. 
Oczywiście nie jestem aż taką naiwniaczką by wierzyć w szczerość mężczyzn w sieci, zwłaszcza kiedy piszą o uczuciach - ot, po prostu jestem ciekawa, co komu może przyjść do głowy. 
A czas na uczucia zupełnie nie dla mnie - stąd i moje zniechęcenie astrologią - czas mam dobry, co by nie powiedzieć najlepszy jaki może się zdarzyć na kolejne 5 lat - a tu co najwyżej sąsiad blisko 60tki stara się mnie poderwać na „pacjenta i osobę potrzebującą pomocy lektora w kontakcie z lekarzem”. :obled:

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 09:04, Mala_83 napisał:

Spodobałaś się bardzo Panu, zaczął nawet marzyć i snuć marzenia z Tobą związane. W paziu monet widać rozmowy, ale jakoś spotkanie na żywo nie widzę. Bardziej rozmowa przez internet

Patrząc, że jest tam 6 denarów, to osoba lubiąca pomagać, wspierać innych, ale mająca jakieś nałogi, może też być nie za bardzo szczery. Jest też bardzo energiczny i czasem zanim pomyśli to coś powie lub zrobi.

Po weryfikacji kim de facto jest (był) ten szukający sponsoringu  - w rozkładzie po środku jest Księżyc nieszczęsny - można powiedzieć, że Alvaro interentowy sprawiał tylko wrażenie gdy pozorów , daję jestem dobry zrównoważony kominukatywny, a w istocie obłudnik!  

 

Psia mać ile tych Romełów :diabel1:w sieci jeden lepszy od drugiego  - dobry materiał badawczy dla psychoanalityka. :yes:

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

@NadziejaZoja - ja myślę, że osoby tego sortu korzystają z wszelkich zdobyczy technologicznych. :obled:

Tez tak mysle ze normalnych ludzi spotkasz na kolku rozancowym szybciej niz w necie.. Chociaz sa pary z neta.   

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minut temu, NadziejaZoja napisał:

Tez tak mysle ze normalnych ludzi spotkasz na kolku rozancowym szybciej niz w necie.. Chociaz sa pary z neta.   

Dlatego odpuściłam nawet internetowym randkom bo to zupełnie nie moja bajka. Co ma być to będzie :obled:

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

Dlatego odpuściłam nawet internetowym randkom bo to zupełnie nie moja bajka. Co ma być to będzie :obled:

Miśka będzie dobrze w końcu jesteś Polką.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mala_83 taaaa…. I zdarza mi się słyszeć: „No przecież poznają się ludzie w necie i niektórym nawet wychodzi”- No właśnie, niektórym. A „niektórym” jest to zupełnie nie pisane w gwiazdach :obled:

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe doskonale to znam, bo mam podobne perypetie do Twoich i tracę wiarę czasem, że są jeszcze normalni faceci ;) jeśli są to chyba raczej nie na portalach w necie:) 

Edytowane przez Mala_83
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziewczyny muszę Wam powiedziec, ze znam kilka przypadkow, gdzie faktycznie cos wyszło z tego randkowania online. Jedna z moich przyjaciółek na portalu na s poznała chłopaka, z ktorym jest już około 5 lat, obecnie są zaręczeni i planuja ślub w przyszłym roku. Druga jakos 3 lata temu poznała mężczyznę poprzez aplikacje na b (nie wiem czy można pisac tu nazwy?) i są już rok po slubie. Ja natomiast miałam dwie aplikacje, które odinstalowywalam, zainstalowałam…poznawałam tam wielu mezczyzn, z niektórymi spotykałam się przez jakiś czas, ale nic z tego nie wyszło..w sensie ja nigdy nie poszukiwałam meza, nie, nie, nie..ale nawet o zwykła, ale w miare trwała relacje było mi trudno. Z moja kolezanka jest bardzo podobnie, używa jednej z aplikacji już od roku i mówi, ze nie znalazła nikogo ciekawego. Była chyba tylko na jednym spotkaniu, facet wizualnie bardzo jej się podobał, ale problem był chyba taki, ze on podobał się nie tylko jej ( i zdawał sobie sprawę z tej atrakcyjności). Myśle, ze jest to kwestia przeznaczenia…co jest komu pisane to i tak go spotka. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...