Skocz do zawartości

Druga połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze położyłam karty na drugą połowę sierpnia

 

Aura
cesarzowa + kapłanka + słońce

Widać, że będę spełniona, skupiona trochę na swoim wnętrzu, ale szczęśliwa. Nie powinno byc tutaj czasu na smutek i spadek formy. 

 

Praca
król buław + 7 denarów + as buław

Widać, że dużo będzie się tutaj działo, pojawi się szansa na coś nowego, ale 7 denarów odkłada w czasie.

 

Uczucia
10 buław + cesarzowa + sąd

Widać, zmęczenie tą sytuacją co jest i tym, że ciężko kogoś znaleźć. Jednak cesarzowa to kobieta stanowcza i atrakcyjna. Może poczuję się taka za sprawą kogoś z przeszłości (sąd to odrodzenie). Może ktoś z przeszłości się odezwie co trochę połechta moje ego :)

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + as mieczy + 8 denarów

Dużo pracy, ale też nerwy. Widać, że skupiona będę wyłącznie na pracy.

 

Rada
diabeł + 5 mieczy + 5 denarów

Odciąć się od tego co mi nie służy i pobyć sama ze sobą

 

Będę bardzo wdzięczna, gdy ktoś spojrzy i doda swoją interpretację

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
cesarzowa + kapłanka + słońce

Poczucie panowania bad sytuacją i tego, że wszystko od Ciebie zależy. Dowartościowanie. Skupienie na swoim wnętrzu, może tez więcej czadu w domu niż poza nim ale nie będziesz z tego powodu nieszczęśliwa a wręcz w jakiś sposób zyskasz optymizm i radość. 
Ja bym tu widziała trochę leniuchowania w domowych pieleszach. Dopieszczanie siebie. 
 

 

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
król buław + 7 denarów + as buław

W pracy możesz mieć do czynienia z energicznym, komunikatywnym meżczyzną który jest Tobie przychylny. Może być atrakcyjny, mieć powodzenie u kobiet. Może to Twój szef? Jakaś sprawa związana z pracą na której wyniki będziesz czekać - w 7 Monet nic nie przyspieszysz, wszystko musi dojrzeć do odpowiedniego momentu. 
As Buław to jakaś informacja, wiadomość która otrzymasz a jednocześnie szansa na cis nowego - może gdzieś się zapiszesz w pracy, co może dać korzyści w przyszłości. 
 

 

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
10 buław + cesarzowa + sąd

W 10 Buław na początku rozkładu jest zapowiedź, że to, co najgorsze, najcięższe jest już za Tobą. Jakiś cykl się zamyka i odchodzi. Pojawisz się Ty jako osoba pewna siebie i swojej wartości. Możesz sama odnowić z kimś kontakt - Cesarzowa nie jest bierną postacią, sama inicjuje wiele rzeczy( w zależności czy ma ochotę czy nie). 
 

 

5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + as mieczy + 8 denarów

3 Denary skupione na materii, ukończenie wstępnego etapu jakiegoś projektu, zadania, sytuacji. W Asie Mieczy jest szansa na wyjaśnienie czegoś, oczyszczenie z kimś niejasności i wejście w nowy cykl relacji. 8 Monet dopracowywanie szczegółów. Może być skupienie na pracy ale tez pracowanie nad jakaś relacja/ znajomością. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Gringe za interpretacje. Najbliższy czas to sporo pracy co się zaznaczyło w rozkładzie. To będzie też sprawdzian dla mnie więc może przyniesie to jakieś docenienie lub zmianę w pracy :) co do uczuć to pracuję nad sobą i będąc na portalu randkowym uczę się otwarcie mówić pewne rzeczy jak i znac swoją wartość i nie biorę wszystkiego do siebie jak kiedyś. Chyba cesarzowa to ładnie pokazuje 

Karty nie są złe więc powinien to być dobry czas :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
10 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki @Gringe za interpretacje. Najbliższy czas to sporo pracy co się zaznaczyło w rozkładzie. To będzie też sprawdzian dla mnie więc może przyniesie to jakieś docenienie lub zmianę w pracy :) co do uczuć to pracuję nad sobą i będąc na portalu randkowym uczę się otwarcie mówić pewne rzeczy jak i znac swoją wartość i nie biorę wszystkiego do siebie jak kiedyś. Chyba cesarzowa to ładnie pokazuje 

Karty nie są złe więc powinien to być dobry czas :)

To Cesarzowa jak najbardziej pokazuje, że to Ty rozdajesz karty :) 

Bardzo sympatycznie wyglądają i powinien to być przyjemny czas dla Ciebie :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
diabeł + 5 mieczy + 5 denarów

Zapomniałam o radzie :obled: 

A rada jest co robić( zwykle takie ma znaczenie) a więc: korzystać z uroków życia a wręcz się w nich zatopić i delektować. Niczego nie odcinać. Jeśli cis nie wyjdzie, poczujesz się pokonana na jakimś gruncie - nie odpuszczaj. 5 Monet jest aktywna mimo, że mówi o braku. Jeśli poczujesz „brak” czegokolwiek - bądź aktywna i szukaj rozwiązania problemu. 
Doabel kojarzy mi się z niedopuszczaniem. Karta w negatywie mówi o uzależnieniu które niszczy i nie pozwala się rozwijać - tkwimy na jednym poziomie - tutaj, jako rada - trzymaj to, co masz. Użyj swojego magnetycznego uroku - Diabeł to tez charyzma. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Aura
cesarzowa + kapłanka + słońce

Przyjemna aura końca wakacji. Widać tu radość, spełnienie, powinnaś mieć dużo sił witalnych i zarażać dobrym humorem 

 

W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Praca
król buław + 7 denarów + as buław

Pracowicie, sporo obowiązków nad którymi trzeba bedzie posiedzieć i podłubać, poświęcisz na to sporo swojej energii 

W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Uczucia
10 buław + cesarzowa + sąd

Będziesz zmęczona komplementami i propozycjami od mężczyzn, którzy są albo z przeszłości albo w związkach małżeńskich 

 

W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + as mieczy + 8 denarów

Pomysł na nowy kurs lub coś w czym chcesz się dokształcać albo karty pokazały, że coś nad czym pracowaliście całą grupą zostało spartolone i będziesz musiała się sama z tym bujać ...

W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Rada
diabeł + 5 mieczy + 5 denarów

Emanuj swoją kobiecością nawet jeśli wzbudzi to u innych zazdrośc i kompleksy :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria faktycznie teraz końcowka miesiąca będzie ciężka w pracy, bo muszę skończyć kilka projektów więc pracy będzie ogrom. Co do uczuć to faktycznie może tak być bo obecnie przypomina sobie o mnie sporo osób z przeszłości, ale to osoby albo w związku małżeńskim albo takie które wcześniej się wycofały bo nie wiedziały czego chcą. Kompletnie mnie takie osoby nie interesują chcę czegoś nowego a nie grzebać w przeszłości w której już byłam :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Aura
cesarzowa + kapłanka + słońce

Końcówka wakacji dała faktycznie radość, spełnienie, trochę też skupiłam się na swoim wnętrzu i dbałam o siebie. fajny czas

 

Praca
król buław + 7 denarów + as buław

Była pracowicie co trochę zabrało mi energii, bo dostała jeden projekt gdzie dużo trzeba było posiedzieć i podłubać

 

Uczucia
10 buław + cesarzowa + sąd

Dopadło mnie przemęczenie z nadmiaru obowiązków i osób z przeszłości, które odzywały się, ale były to przeważnie osoby zajęte gdzie nic tutaj nie mogło się rozwinąć

 

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + as mieczy + 8 denarów

Projekt, który dostałam niestety spadł na moje barki bo został nie do końca zrobiony dobrze a ja musiałam to prostować

 

Rada
diabeł + 5 mieczy + 5 denarów

Chyba faktycznie powinnam sie delektować urokami użycia, bo za bardzo się we wszystkim pogubiłam i brakło mi czasu dla siebie

Dzięki serdeczne za interpretacje :) pozdrawiam serdecznie :)

W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...