Skocz do zawartości

Zęby


Asia2121

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiaj, że nie mogłam wygonić z domu grupy nastolatków i nagle zaczęła mnie boleć szczeka miałam szczekoscisk więc poszłam do lustra i zobaczyłam biały osad na zębach i języku, a zęby były miękkie i odginaly mi się na wszystkie strony. Zaczęłam je myć i po myciu wypadła mi dwójka z mojej prawej strony. 

Edytowane przez Asia2121
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Asia2121 napisał:

Śniło mi się dzisiaj, że nie mogłam wygonić z domu grupy nastolatków i nagle zaczęła mnie boleć szczeka miałam szczekoscisk więc poszłam do lustra i zobaczyłam biały osad na zębach i języku, a zęby były miękkie i odginaly mi się na wszystkie strony. Zaczęłam je myć i po myciu wypadła mi dwójka z mojej prawej strony. 

Hm, sny o zębach i ich wypadaniu generalnie dobrze nie wróżą. Może taki sen to wynik stresu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie masz przypadkiem problemów na niwie zawodowej w ostatnim czasie? W miarę świeże sprawy, dotyczące stosunkowo młodych (świeżych) spraw, aczkolwiek już istniejących (nastolatkowie). 
Ból szczęki to Twoje wewnętrzne obawy/lęki, być może nie podoba Ci się ta sytuacja, ale nie bardzo masz możliwość, aby się odezwać. Te sprawy/[problemy jakby "osiadły" na Tobie, utrudniają Ci jakiekolwiek działanie. Dwójka z prawej strony może wskazywać na sprawy zawodowe, nie te super priorytetowe, ale ważne. Może to też oznaczać, że jakiś problem się zakończy - ale jaki będzie finał, tak naprawdę zależy od ciebie.

 

Dodam tylko, że piszę na podstawie własnych snów i doświadczeń, nie jestem specjalistką w interpretacji. Po prostu nasunęła mi się taka myśl, więc postanowiłam się nią podzielić :)
 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...