Skocz do zawartości

Uczucia do końca roku ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku od niedawna. Co mnie czeka w miłości do końca tego roku?

 

1) Co mnie czeka w miłości do końca tego roku? 0 Głupiec, 2 buław, 8 buław, 10 mieczy (z podsumowania XX Sąd Ostateczny)

2) Co oznacza 10 mieczy na końcu rozkładu? -> As kielichów

 

1) Głupiec to początek, czyli oznacza poznawanie się i docieranie na początku związku. Też fajne, spontaniczne spędzanie czasu razem. Bez myślenia o tym, co potem.

2 buław - wahania i decyzję. Ja jestem taką osobą, co zawsze ma jakieś wątpliwości i wahania, w związkach szczególnie.

8 buław - pozbycie się tych wahań, podjęcie jakiejś decyzji, pewność i pchanie relacji do przodu.

10 mieczy - gwałtowny koniec.

Z podsumowania Sąd mówi o zmianach, oczyszczaniu atmosfery, może wejściu na inny poziom.

 

2) Płacz? Nowy początek w miłości?

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

No ta 10 mieczy nie napawa optymizmem, bo zazwyczaj pokazuje zakończenia relacji, ale zacznijmy od początku. Głupiec to rzeczywiście jakieś początki, beztroski czas, ale może także wskazywać dosyć beztroskie luźne podejście do relacji. Ten Głupiec jeszcze eksploruje i cały czas zbiera doświadczenie na swojej drodze. Myślę, że z czasem możesz przyglądać się bliżej tej relacji i w którą stronę ona prowadzi. 8 buław jest bardzo dynamiczna, ale znów to bardziej romans niż stały związek. Nie wiem, czy po jakimś czasie nie dojdziesz do wniosku, że ta relacja jest zbyt luźna. Możliwe, że któreś z was zacznie się kontaktować z innymi osobami, co w rezultacie spowoduje nagłe zakończenie relacji. Sąd to dla mnie oczyszczenie, ale takie odrodzenie i zaczęcie wszystkiego od nowa.

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Jestem w związku od niedawna. Co mnie czeka w miłości do końca tego roku?

 

1) Co mnie czeka w miłości do końca tego roku? 0 Głupiec, 2 buław, 8 buław, 10 mieczy (z podsumowania XX Sąd Ostateczny)

 

Widać takie beztroskie podejście, nowy poczatek, później trochę pojawią się wahania jakieś, rozmyślanie, ale będzie się dużo działo, wpadniesz w wir jakiś rzeczy gdzie nie będzie na nic czasu i wtedy chyba padnie decyzja o końcu znajomości. Nie będzie on taki łagodny tylko raczej gwałtowny, może wydarzy się coś co nagle przekreśli tą znajomość.

Sąd może mówić, że będzie do dobre dla Ciebie ostatecznie i oczyścisz się. Koniec końców wyjdzie ci to na dobre.

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
18 godzin temu, Anastazja979 napisał:

 

1) Co mnie czeka w miłości do końca tego roku? 0 Głupiec, 2 buław, 8 buław, 10 mieczy (z podsumowania XX Sąd Ostateczny)

2) Co oznacza 10 mieczy na końcu rozkładu? -> As kielichów

 
Glupiec to karta rozpoczynania czegoś nowego z duża dozą optymizmu ale i naiwności życiowej. Po drodze może pojawić się ktoś jeszcze, poza osobą z która obecnie spotykasz się -może być z Twojej strony rozważanie co robić dalej. Dwie opcje, dwa pomysły w którą stronę pójść, co robić z bieżącą sytuacją. 8 Buław zwykle jest kartą szybkiego i ognistego romansu( czasem przygoda na jedną noc). W 10 Mieczy zwykle są rozstania - karta rozejścia die, zakończenia cyklu. W Sądzie może być powrót do kogoś z przeszłości, odrodzenie jakiejś relacji. 
 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Anastazja979 napisał:

Dzięki dziewczyny! Dam znać pod koniec roku, co się działo. Mam nadzieję, że emocjonalnie nie poturbuje mnie zbyt mocno :(

Nie poturbuje.Karty to nie wyrocznia.Przyszłość tworzysz teraz,w tej chwili.Wystarczy raxjonalnie i szczerze podchodzic do relacji,a się uda.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że czeka Cię co nowego pojawi się ktoś nowy, młody. 2 buław oznacza kogoś płci przeciwnej. 

Coś się między wami zadzieje, jakiś romans, rozmowy, spotkania, ale niestety nie przetrwa. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979 - tak patrzę na oba Twoje rozkłady( plus ten na wrzesień gdzie jest na temat uczuć) - i pasuje mi to na zajście w ciążę. 
W tym wrześniowym rozkładzie masz:

uczucia: XVI Wieża, 5 buław, 9 mieczy (VIII Siła)- gdzie Wieża pokazuje coś, co nas zaskakuje( z powodu zaniedbań są słabe podstawy do budowania czegoś trwalszego, coś musi runąć by powstało coś nowego i lepiej funkcjonującego). W 5 Buław jest takie „sportowe” przepychanie die z partnerem - każdy chce postawić na swoim ale nie uważam by była to karta wielkiej krzywdy. Jasne, są dwa opozycyjne obozy i każdy chce ugrać dla siebie jak najwiecej ale …to nie jest zła karta dla mnie.w 9 Mieczy jest za dużo analizowania sytuacji. Więcej dzieje się w głowie u Ciebie niż w rzeczywistości. 
W tym powyższym rozkładzie na uczucia do końca roku - masz na końcu 10 Mieczy kończącą jakiś rozdział - przy czym ten koniec jest zarazem początkiem czegoś nowego, cieszącego Twoje serce( u mnie As Kielichów pokazuje czas spędzony z dzieckiem). 
Aha - i nie pisałam wcześniej przy interpretacji - uważaj na wrześniowy nów gdyż jest w opozycji do Twoich planet w 5 domu( to może być faktycznie nowy, szybki romans jak również zajście w ciążę). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gringe napisał:

@Anastazja979 - tak patrzę na oba Twoje rozkłady( plus ten na wrzesień gdzie jest na temat uczuć) - i pasuje mi to na zajście w ciążę. 
W tym wrześniowym rozkładzie masz:

uczucia: XVI Wieża, 5 buław, 9 mieczy (VIII Siła)- gdzie Wieża pokazuje coś, co nas zaskakuje( z powodu zaniedbań są słabe podstawy do budowania czegoś trwalszego, coś musi runąć by powstało coś nowego i lepiej funkcjonującego). W 5 Buław jest takie „sportowe” przepychanie die z partnerem - każdy chce postawić na swoim ale nie uważam by była to karta wielkiej krzywdy. Jasne, są dwa opozycyjne obozy i każdy chce ugrać dla siebie jak najwiecej ale …to nie jest zła karta dla mnie.w 9 Mieczy jest za dużo analizowania sytuacji. Więcej dzieje się w głowie u Ciebie niż w rzeczywistości. 
W tym powyższym rozkładzie na uczucia do końca roku - masz na końcu 10 Mieczy kończącą jakiś rozdział - przy czym ten koniec jest zarazem początkiem czegoś nowego, cieszącego Twoje serce( u mnie As Kielichów pokazuje czas spędzony z dzieckiem). 
Aha - i nie pisałam wcześniej przy interpretacji - uważaj na wrześniowy nów gdyż jest w opozycji do Twoich planet w 5 domu( to może być faktycznie nowy, szybki romans jak również zajście w ciążę). 

Gringe, teraz będę miała obsesję na punkcie nie zajścia w ciążę i paniczny lęk przed nią :sark:

Ale dziękuję bardzo za Twoje zaangażowanie w temat, chociaż napędzasz mi stracha :(((

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Gringe, teraz będę miała obsesję na punkcie nie zajścia w ciążę i paniczny lęk przed nią :sark:

Ale dziękuję bardzo za Twoje zaangażowanie w temat, chociaż napędzasz mi stracha :(((

Jest to jedna z opcji której nie można wykluczyć :obled:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Uczucia do końca roku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...