Skocz do zawartości

Zdrada! Proszę o pomoc w interpretacji


marchewka29

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi, co czuje wobec mnie pan X i jakie ma zamiary oraz czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy czeka nas daleka podróż? 
 

Dodam, ze sytuacja jest bardzo trudna, bo on jest na drugiej półkuli a w dodatku doszło z jego strony do „zdrady” (choć nie jesteśmy razem, tylko tak szarpiemy się od długiego czasu, ale przeżyliśmy gorące chwile niejednokrotnie, byliśmy dla siebie powiernikami tajemnic, mogliśmy na siebie liczyć ). Z jednej strony nienawidze go za to co zrobił, z drugiej strony ciagle o nim myśle. Ale coraz częściej mam ochotę zerwać z nim wszelki kontakt…Interesuje mnie czy on coś do mnie czuje i czy żałuje…

 

Co w głowie - 2 buławy

Co w sercu - 9 kielichów

Co zamierza - As buław 

 

Czy czeka nas wspólna daleka podróż? 

4. Świat

5. Król buław 

6. Umiarkowanie 

 

Moja interpretacja - karta 2 buławy świadczy o tym, że on ma w głowie 2 drogi do wyboru, z których jedna jestem ja i to zaprząta mu umysł. Ale on wchodzi w rolę biernego obserwatora, brak w tym decyzyjności, planów i działania, konkretnych propozycji. Być może czeka na mój ruch?

 

9 kielichow w sercu - kielichy to emocje, wiec ma wobec mnie jakieś uczucia. Ale to bardziej zmysłowość, seksualność, sentyment wobec tego co było a nie prawdziwe zakochanie i chęć budowy poważnego związku (o tym mówiłaby karta 10 kielichow). To raczej relacja romantyczna, romansowa z możliwością (może złudną na coś więcej)

 

As buław w działaniu - mam wrażenie, ze jest tu ogień, dużo emocji, chęć działania i ostatecznego wyjścia z jakaś inicjatywa. Może coś zaproponuje? Może się otworzy. Zrzuci pancerz niedostępności? Zdobędzie się na jakieś wyznania? Może jednak uświadomi sobie, ze jestem dla niego ważna? 
 

Czy razem czeka nas dalekie podróżowanie?

4. Karta Świat - tu odpowiedz jest oczywista, ze tak

5. Król buław - myśle, ze tutaj symbolizuje osobę, z która miałabym podróżować czyli jego i moje uczucie, postrzeganie go jako bratniej duszy

6 Umiarkowanie - opadnięcie emocji, dobra komunikacja, wyprostowanie spraw, być może dobry znak na przyszłość? 
 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji, bo to dla mnie bardzo ważne. Plus proszę Dobra Dusze o dołożenia kart dlaczego zdradził (choć oficjalnie razem nie jesteśmy, ale ciagle wysyłamy sobie dwuznaczne znaki). Czy tego żałuje? Czy może on chce się bawić i nic dla niego nie znaczę? Powinnam wybaczyć? 
 

Edytowane przez marchewka29
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Zdrada! Proszę o pomoc w interpretacji
Gość Hopefull
1 hour ago, marchewka29 said:

Interesuje mnie czy on coś do mnie czuje i czy żałuje…

 

Co w głowie - 2 buławy

Co w sercu - 9 kielichów

Co zamierza - As buław

Według mnie patrzy tylko na siebie, widać energię seksualną bardzo i jak narazie to się teraz dla niego liczy ale w 9 pucharów widać wielkie spełnienie, tylko pytanie z czego . 

 

1 hour ago, marchewka29 said:


4. Świat

5. Król buław 

6. Umiarkowanie

Wydaje mu się że chęci i ekscytacja są na ten moment co do podróży ale to wszystko opadnie, tak jakby się to wszytko powoli miało rozwiać we mgle. Ale ktoś inny może mieć inną opinię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marchewka29 napisał:

Moje pytanie brzmi, co czuje wobec mnie pan X i jakie ma zamiary oraz czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy czeka nas daleka podróż? 
 

Dodam, ze sytuacja jest bardzo trudna, bo on jest na drugiej półkuli a w dodatku doszło z jego strony do „zdrady” (choć nie jesteśmy razem, tylko tak szarpiemy się od długiego czasu, ale przeżyliśmy gorące chwile niejednokrotnie, byliśmy dla siebie powiernikami tajemnic, mogliśmy na siebie liczyć ). Z jednej strony nienawidze go za to co zrobił, z drugiej strony ciagle o nim myśle. Ale coraz częściej mam ochotę zerwać z nim wszelki kontakt…Interesuje mnie czy on coś do mnie czuje i czy żałuje…

 

Co w głowie - 2 buławy

Co w sercu - 9 kielichów

Co zamierza - As buław 

 

Czy czeka nas wspólna daleka podróż? 

4. Świat

5. Król buław 

6. Umiarkowanie 

 

Moja interpretacja - karta 2 buławy świadczy o tym, że on ma w głowie 2 drogi do wyboru, z których jedna jestem ja i to zaprząta mu umysł. Ale on wchodzi w rolę biernego obserwatora, brak w tym decyzyjności, planów i działania, konkretnych propozycji. Być może czeka na mój ruch?

 

9 kielichow w sercu - kielichy to emocje, wiec ma wobec mnie jakieś uczucia. Ale to bardziej zmysłowość, seksualność, sentyment wobec tego co było a nie prawdziwe zakochanie i chęć budowy poważnego związku (o tym mówiłaby karta 10 kielichow). To raczej relacja romantyczna, romansowa z możliwością (może złudną na coś więcej)

 

As buław w działaniu - mam wrażenie, ze jest tu ogień, dużo emocji, chęć działania i ostatecznego wyjścia z jakaś inicjatywa. Może coś zaproponuje? Może się otworzy. Zrzuci pancerz niedostępności? Zdobędzie się na jakieś wyznania? Może jednak uświadomi sobie, ze jestem dla niego ważna? 
 

Czy razem czeka nas dalekie podróżowanie?

4. Karta Świat - tu odpowiedz jest oczywista, ze tak

5. Król buław - myśle, ze tutaj symbolizuje osobę, z która miałabym podróżować czyli jego i moje uczucie, postrzeganie go jako bratniej duszy

6 Umiarkowanie - opadnięcie emocji, dobra komunikacja, wyprostowanie spraw, być może dobry znak na przyszłość? 
 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji, bo to dla mnie bardzo ważne. Plus proszę Dobra Dusze o dołożenia kart dlaczego zdradził (choć oficjalnie razem nie jesteśmy, ale ciagle wysyłamy sobie dwuznaczne znaki). Czy tego żałuje? Czy może on chce się bawić i nic dla niego nie znaczę? Powinnam wybaczyć? 
 

Pan liczy na zaspokojenie własnych chcę! to ma w sercu - choć być może nie wygląda tak żle, czyli egoistycznie niemniej karty działania i co ma w głowie przeczą o tym - w głowie ma bierność co do związku a w czynach parcie na seks.  

 

Wyjzad widać jak najbardziej! nie komentuję więcej gdyż o wyjazd pytasz  

 

Angaż w związek z nim, radziła bym przemyśleć, bo jak widać nie ma ochoty na nic poważnego - tylko coś przyjemnego 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
9 godzin temu, marchewka29 napisał:

Co w głowie - 2 buławy

Co w sercu - 9 kielichów

Co zamierza - As buław 

Ja bym powiedziała, że pan ma dwie opcje w tej 2 Buław. Tu ma dylemat co robić - na dwa warianty działania i na razie się waha. To jest jego świadomość, to z czego zdaje sobie sprawę. 
W sercu, czyli to ba czym mu zależy, co go cieszy - niezobowiązujące przyjemne chwile. W 9 kielichów nie ma planów na przyszłość - jest tu i teraz. Chwytanie nadarzającej się okazji. 
Co zamierza? - w Asie Buław widziałabym inicjowanie kontaktu, wysłanie wiadomości do Ciebie.

9 godzin temu, marchewka29 napisał:

Czy czeka nas wspólna daleka podróż? 

4. Świat

5. Król buław 

6. Umiarkowanie 

Jeśli planowaliście jakiś wyjazd to tez jestem skłonna powiedzieć, ze dojdzie on do skutku o czym mówi karta Świat( daleka, zagraniczna podróż). Król Buław to amant, karta ma tez wpływy karty Maga - czyli facet lubi manipulować rzeczywistością by dopiąć swego( jemu zależy na podróży to wszelkimi sposobami w nią pojedzie - jeśli chce z Tobą to poruszy niebo i ziemię byś mu towarzyszyła). Umiar jest kartą spokojnego rozwoju sytuacji i spełnienia planów( w kontekście kart poprzednich). 
 

Nie ma w tych kartach planów na dłuższa przyszłość albo na poważny związek - sle trz zależy jak długo się znacie - bo trudno od chwilowej znajomosci wymagać by facet planował Ślub. 
Z drugiej strony, tak jak pisała @adamandium- panu zależy na rozrywce i wg niego Ty mu możesz ja zapewnić ale…nie postrzega Cię jako potencjalnej partnerki. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Buław - wydaje mi się, że zastanawia się, kogo wybrać.

9 Kielichów - nie powiedziałabym, że Pan żałuje, bo On postrzega Waszą relację za otwartą. Nie jesteście w związku - jesteście z doskoku. Na zasadzie relacji Friends With benefits. Z tego,co piszesz i z tego,co mówi ta karta.
As Buław - W świetle obecnej sytuacji wydaje mi się, że dalej zamierza kontakt inicjować... Kontakt "ognisty" ;)

2 pytanie:

Czeka Was wspólna daleka podróż, tu karty pokazały w sposób oczywisty.


Nie pytałaś, czy będzie z tego coś więcej, niż otwarta relacja oparta na seksie i przyjaźni, ale może warto dopytać? Jeśli Ty czujesz więcej, niż On, może warto pokalkulować na chłodno...czy to Ci się opłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On przebywa na drugim końcu świata, napisałam mu ze to koniec znajomosci. Rozdało mi się serce na milion kawałeczków. Czy jest tu jakaś dobra duszyczka, która mogłaby dociągnąć 3 karty i dopytać o jego reakcje na to? Zawalczy? Okaże skruchę? Ja nie mam dostępu do kart tarota 

 

Chcialabym wiedzieć czy to definitywny koniec. 

Edytowane przez marchewka29
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 8/22/2021 at 3:03 PM, marchewka29 said:

On przebywa na drugim końcu świata, napisałam mu ze to koniec znajomosci. Rozdało mi się serce na milion kawałeczków. Czy jest tu jakaś dobra duszyczka, która mogłaby dociągnąć 3 karty i dopytać o jego reakcje na to? Zawalczy? Okaże skruchę? Ja nie mam dostępu do kart tarota 

 

Chcialabym wiedzieć czy to definitywny koniec. 

To są karty jakie mi wypadły.  Zapytałam jak się czuje twój ex z którym zerwałaś parę dni temu. 

1629911858663967742993.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie muszę patrzeć na karty żeby widzieć, ze to koniec. Choć wiem, ze było między nami coś wyjątkowego. Przynajmniej na początku. A karty nie zwiastują jak dla mnie szczęśliwego zakończenia 

Edytowane przez marchewka29
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marchewka29 napisał:

Ale nie muszę patrzeć na karty żeby widzieć, ze to koniec. Choć wiem, ze było między nami coś wyjątkowego. Przynajmniej na początku. A karty nie zwiastują jak dla mnie szczęśliwego zakończenia 

Mi się wydaje, że on będzie jeszcze próbował nawiązać kontakt w tym królu, po okresie waszej separacji i przemyśleniu i przeanalizowaniu sytuacji (dwie pierwsze karty). Tylko czy będziesz z tego zadowolona? Król Buław mnie osobiście kojarzy się źle - dla mnie jest to facet, który pokazuje swoją wyższość, wolę i próbuje ganiać drugą osobę jak "małego Kazia".  W mojej ostatniej znajomości internetowej ta karta pokazywała mi intencje faceta, który dopiekł mi tak, że mam teraz nadzieję, że nie będziemy już nigdy rozmawiali :D Pozdrawiam!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, HopeNot napisał:

To są karty jakie mi wypadły.  Zapytałam jak się czuje twój ex z którym zerwałaś parę dni temu. 

1629911858663967742993.jpg

Może też być i tak, że on czuje, że robił dobrze, tak jak powinien - dla mnie Król Buław oznacza, że facet wybrał w stosunku do Ciebie okazywanie takiego wzorca męskości - traktującego kobiety z góry - bo uważa, że jest to właściwy rodzaj kontaktu z kobietami, taki, jaki pomoże mu zrealizować jego cele. Więc z jego strony wszystko było super. Być może jest nawet zdziwiony tym, że z nim zerwałaś. Ale na pewno zastanawiał się poważnie nad tą sytuacją, na co wskazują dwie pierwsze karty. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Wyciągnęłam jeszcze na zamiary jego  do Ciebie. 4 mieczy , 8 bulaw , Mag Królowa bulaw Rycerz Pucharów.  

 

Podobnie myślę jak Kamkapamka. To może być jego sposób okazywania milosci. Wygląda na to że ma dużą frajdę z waszej relacji, pewnie głównie jest oparta na pożądaniu ale tu pokazuje się Król bulaw a nie Rycerz bulaw więc patrzy bardziej dojrzale  i wygląda to tak jakbyście byli dla sobie odpowiednimi partnerami na czas aktualny. Nie wygląda to tak jakby on zamierzał się deklarować bo mu dobrze tak jak jest i może zwyczajnie nie czuć takiej potrzeby. Może również myśli że ty myślisz podobnie i uważa że jedziecie na takiej samej stopie i że oboje nie potrzebujecie deklaracji i że jest wam obojgu dobrze tak jak jest teraz. Osobiście nie widzę tu jakiejś wielkiej miłości ale nie wiem czy kończenie relacji to dobry pomysł również. Uważam że możesz to ciągnąć, fajnie się bawić ale bez oczekiwania czegokolwiek z jego strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Dodam ze mam wrazenie ze pobudzasz jego krew, nie tylko w kontekście seksualnym, pobudzasz go do działania i aktywności. I przy tobie czuje się lepiej. Tak jakby mu się bardziej chciało przy tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HopeNot

 

Tylko, ze nigdy się nie zadeklarowaliśmy jako para. Razem podróżowaliśmy. Przyznaliśmy się do tego, ze na początku bardzo mocno się sobą zauroczyłem, ale nic nie wyszło z tego. On nawet przyznał, ze wyobrażał sobie jaka bym była świetna żona, ale zawsze mówił, ze nie pasujemy do siebie charakterami. Ja bałam się strasznie odrzucenia, tym bardziej, ze to taki facet, ze kobiety bezpardonowo zaczepiały go na ulicy. W końcu skończyło się tak, ze oboje przez siebie cierpieliśmy. Ja przechodzę bardzo silna depresje i on tez. W marcu uciekł do Ameryki Południowej. Chciałam dojechać do niego, ale on konsekwentnie odmawia, choć czasami mówił, ze zwiedzimy to i to, a później zmieniał zdanie. Mówił, ze wielokrotnie go zrazilam i ma dość emocjonalnego rollercastera który mu funduje. A mnie bardzo na nim zależy. Wiem, ze to mój twin flames. Ale nie przyzna się do swoich uczuć. Napisałam w przypływie emocji, ze mam dosyć i ze nie interesuje mnie już jako mężczyzna ale jako kolega. Nic nie odpowiedział, ale sadze, ze go to zabolało. Przypomniałam mu wszystkie chwile które spędziliśmy razem i było super. Ale myśle, ze on jest potwornie zagubiony, boi się, ze go zranię. Ale jestem pewna, ze nie jestem mu obojętna, ale on nie potrafi się do tego przyznać. A ja codziennie płacze. Przepraszam za długi post, ale tak bardzo chciałabym cofnąć czas i to wsztstko naprawić. I chciałabym wiedzieć co siedzi w jego głowie. Czuje ze zwariuje i nigdy nie było mi tak ciężko 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

No krolowa bulaw lubi dramat . Miałam to pisać w poprzednim poście. On chce nieskomplikowanej milosci, że by bylo prosto. Nie uważam by był na Ciebie obojętny ale on właśnie może się nie deklarować właśnie dlatego że fundujesz mu te dramaty i dlatego woli by było luźniej. Więc to wszystko zależy od twojej postawy, zwyczajnie się boisz i go odpychasz. Może się nie deklarowaliscie jako para ale uważam że on cię jednak uważa za partnerkę

 

Czy uważasz że na niego nie zasługujesz, że jest w jakiś sposób lepszy od Ciebie? 

 

 A odpowiadając na pytanie co czuje teraz, myślę się poddał na czas aktualny, jest zmęczony walką o Ciebie. Może czuć się bezsilny, ma związane ręce. Zwyczajnie się zawiesił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w głowie - 2 buławy

Co w sercu - 9 kielichów

Co zamierza - As buław 


Pan jest otwarty na różne opcje, w sercu widać że liczy się jego przyjemność i zadowolenie. Ceni sobie własny komfort. Zamierza aktywnie wykorzystac nadarzającą się okazje. Zadałaś pytanie czy żałuje ? Nie niczego nie żałuje przynajmniej nie ma tego w tych kartach. 

 

Czy czeka nas wspólna daleka podróż? 

4. Świat

5. Król buław 

6. Umiarkowanie

 

Wyjazd będzie ale nie sadze by był wspólny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

 

 

Co w głowie - 2 buławy

On stpi z boku i tylko obserwuje, nie stara sie o ciebie...

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

Co w sercu - 9 kielichów

Te jego uczucia dociebie sa tylko na pokaz, nie sa prawdziwe...

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

Co zamierza - As buław 

on nie ma zawdnych powaznych zamiaow, chodzi mu tylko o impulsy namietnosci. Palki to namietnosc i ulotnosc, niestalosc. Przepraszam, ze tak napisze, ze gdy z toba rozmawia, to mu staje, na karcie as palek, palka jest zwrocona do gory...jestes dla niego atrakcyjna seksualnie....

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

 

Czy czeka nas wspólna daleka podróż? 

4. Świat

obawiam sie ze to ty stworzylas swoj wlasny swiat w glowie o podrozy z nim....

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

5. Król buław 

jednak jego stanowisko jest pewne, ze on nic nie planuje powaznego

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

6. Umiarkowanie 

a ty bedziesz tylko czekac i czekac (umiarkowanie) na jego ruch...

zakoncz to, nie warto jest ten czlowiek, twojego zainteresowania..

W dniu 21.08.2021 o 12:59, marchewka29 napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...