Skocz do zawartości

Prezentacja ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Jutro mam bardzo ważną prezentację w pracy i trochę się stresuję, więc położyłam karty na pytanie jaki będzie jej odbiór.

9 monet + 3 miecze + Król Mieczy

 

No niezbyt ten odbiór. Pomimo tego, że prezentacja będzie zawierać wartościowe rzeczy i będę pewna tego co mówię (9 denarów), to jednak na końcu widać rozczarowanie i zablokowanie (Król Mieczy). 

Co myślicie?

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
12 minut temu, Sunrise009 napisał:

mam bardzo ważną prezentację w pracy i trochę się stresuję, więc położyłam karty na pytanie jaki będzie jej odbiór.

9 monet + 3 miecze + Król Mieczy

9 Monet pokazuje samowystarczalność, niezależność. Prezentację robisz sama? Bo wyglada to tak właśnie jakbyś właśnie sama miała sobie z nią poradzić i pierwsze wrażenie odbiorców to to, Żr jesteś samodzielna babka. Radzisz sobie i potrzebujesz pomocy( w przypadku prezentacji). 
3 Miecze w kontekście tego pytania - Nie widziałabym tu tragedii, w ostateczności jakiś problem techniczny który uda się naprawić. Zwykle 3 Miecze to jakiś komunikat oznaczający „nie”- może nie wszyscy będą obecni na prezentacji? Albo termin, godzina będzie przesunięte? 
Król Mieczy jest ambitny, analityczny i przede wszystkim wykazujący inicjatywę -jeśli on zamyka układ to ja tu zdecydowanie nie widzę fiaska - otoczenie odbierze Cię jako pełnego profesjonalistę( jak i prezentację). 
Trzymam kciuki :koniczynka:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Powinno być dobrze, bo 9 monet tak jak już Gringe wspomniała jest bardzo niezależna i potrafi korzystać ze swoich źródeł finansowych, intelektualnych itd. Przy tym wszystkim 9 denarów ma prezencję, więc będziesz dobrze się prezentowała. Jakiś mężczyzna może postawić Cię w ogniu pytań, co może być trochę stresujące, ale dasz radę :)

 

Powodzenia!

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gringe napisał:

9 Monet pokazuje samowystarczalność, niezależność. Prezentację robisz sama? Bo wyglada to tak właśnie jakbyś właśnie sama miała sobie z nią poradzić i pierwsze wrażenie odbiorców to to, Żr jesteś samodzielna babka. Radzisz sobie i potrzebujesz pomocy( w przypadku prezentacji). 
3 Miecze w kontekście tego pytania - Nie widziałabym tu tragedii, w ostateczności jakiś problem techniczny który uda się naprawić. Zwykle 3 Miecze to jakiś komunikat oznaczający „nie”- może nie wszyscy będą obecni na prezentacji? Albo termin, godzina będzie przesunięte? 
Król Mieczy jest ambitny, analityczny i przede wszystkim wykazujący inicjatywę -jeśli on zamyka układ to ja tu zdecydowanie nie widzę fiaska - otoczenie odbierze Cię jako pełnego profesjonalistę( jak i prezentację). 
Trzymam kciuki :koniczynka:

Prezentuję samodzielnie, ale moje wejścia są częścią wieloskladnikowej i wieloosobowej prezentacji. Mam swoje 3 wejścia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Prezentuję samodzielnie, ale moje wejścia są częścią wieloskladnikowej i wieloosobowej prezentacji. Mam swoje 3 wejścia.

To może ta trójka mieczy pokazała tu te trzy wejścia? Miecze to komunikacja, więc może o to chodzi?

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Cześć :)

Jutro mam bardzo ważną prezentację w pracy i trochę się stresuję, więc położyłam karty na pytanie jaki będzie jej odbiór.

9 monet + 3 miecze + Król Mieczy

 

No niezbyt ten odbiór. Pomimo tego, że prezentacja będzie zawierać wartościowe rzeczy i będę pewna tego co mówię (9 denarów), to jednak na końcu widać rozczarowanie i zablokowanie (Król Mieczy). 

Co myślicie?

Będzie dobrze po okazanie wytworności po trafienie mertoryczne w temat aż do zadziwienia!

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
22 hours ago, Sunrise009 said:

Cześć :)

Jutro mam bardzo ważną prezentację w pracy i trochę się stresuję, więc położyłam karty na pytanie jaki będzie jej odbiór.

9 monet + 3 miecze + Król Mieczy

 

No niezbyt ten odbiór. Pomimo tego, że prezentacja będzie zawierać wartościowe rzeczy i będę pewna tego co mówię (9 denarów), to jednak na końcu widać rozczarowanie i zablokowanie (Król Mieczy). 

Co myślicie?

Ja to widzę tak że ktoś może będzie chcieć więcej info, byś co bardziej wytłumaczyła lub może być krytyczny w stosunku jednej kwestii więc karty mogą mówić byś postawiła się w postaci króla mieczy, mądry i inteligentny, krowa używa swojej inteligencji A niekoniecznie wiedzy by problem rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja!

Mi poszło znakomicie, przekazałam wszystko, co miałam przekazać, ale współpracownicy pierwszy raz w moim życiu zawodowym, nie dali mi żadnego feedbacku, ani pozytywnego ani negatywnego (zazwyczaj ludzie podchodzili po prezentacji i wymienialiśmy uwagi, a wczoraj tak bez echa to przeszło). Ja byłam w energii 9 monet zdecydowanie. 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gringe napisał:

@Sunrise009 - może ta 3 Mieczy to ten brak feedback’u? Jakby nie było poczułaś się lekko rozczarowana brakiem wymiany informacji. 
 

Gratuluję udanej prezentacji :szampan_na:

Ja myślę, że to może bardziej ten Król Mieczy by na to wskazywał - jest to ktoś, kto ma autorytet, ale jednocześnie "wie wszystko lepiej" i czasami brakuje mu empatii, emanuje chłodem. Może współpracownicy odebrali Twoją prezentację jako zagrożenie dla ich pozycji w firmie czy coś takiego i dlatego dali Ci odczuć, że "jesteś za dobra", nie chcieli o nic pytać ani rozmawiać po prezentacji?

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 minut temu, Kamkapamka napisał:

Może współpracownicy odebrali Twoją prezentację jako zagrożenie dla ich pozycji w firmie czy coś takiego i dlatego dali Ci odczuć, że "jesteś za dobra", nie chcieli o nic pytać ani rozmawiać po prezentacji?

O tez bym tak pomyślała - Król Mieczy wszystkich wymiata i nie ma z nim dyskusji :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Kamkapamka napisał:

Ja myślę, że to może bardziej ten Król Mieczy by na to wskazywał - jest to ktoś, kto ma autorytet, ale jednocześnie "wie wszystko lepiej" i czasami brakuje mu empatii, emanuje chłodem. Może współpracownicy odebrali Twoją prezentację jako zagrożenie dla ich pozycji w firmie czy coś takiego i dlatego dali Ci odczuć, że "jesteś za dobra", nie chcieli o nic pytać ani rozmawiać po prezentacji?

To jest w ludziach właśnie chore konkurencja....

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minut temu, mezza napisał:

Gratki! A to jednak poznaje inne oblicze karty 3 mieczy :)

No to jest fajne jak można poznać znaczenie karty na realnych przykładach z życia - sposób realizacji danej energii :) 

Kazda weryfikacja jest na wagę złota :) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2021 o 13:49, Kamkapamka napisał:

Ja myślę, że to może bardziej ten Król Mieczy by na to wskazywał - jest to ktoś, kto ma autorytet, ale jednocześnie "wie wszystko lepiej" i czasami brakuje mu empatii, emanuje chłodem. Może współpracownicy odebrali Twoją prezentację jako zagrożenie dla ich pozycji w firmie czy coś takiego i dlatego dali Ci odczuć, że "jesteś za dobra", nie chcieli o nic pytać ani rozmawiać po prezentacji?

Raczej nie weszli w mój vibe, ani we wnioski, które przedstawiłam. Generalnie mnie to nie martwi. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prezentacja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...