Skocz do zawartości

Jak zdjąć klątwę rzuconą przez matkę/babkę?


Irene

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę osoby, które mają doświadczenie w temacie klątwy. Matka mojej mamy była przeciwna jej małżeństwu z moim ojcem i rzuciła na nią klątwę mówiąc jej, że przeklina jej małżeństwo. Od tamtego dnia wyrzekła się również mojej matki i przestała się do niej odzywać, ucięła kontakt. Babka nie żyje od kilku lat, nigdy jej nie poznałam ponieważ jak napisałam wyżej ucięła kontakt z moją matką i z naszą rodziną jeszcze przed moim urodzeniem i nie chciała kontaktu aż do śmierci. Po latach widzę działanie klątwy (o której rzuceniu dowiedziałam się dopiero niedawno) w życiu mojej mamy i w jej małżeństwie, co wpływa na całą rodzinę, rozpad relacji etc. Przyznam że nie do końca wierzę w takie rzeczy, ale w rodzinie jest tyle nieszczęścia i złej energii, która narasta z upływem lat, że zaczynam sądzić, iż naprawdę działa klątwa rzucona przez moją babkę ponad 30 lat temu. Czy da się odczynić tę klątwę? Jak to zrobić? Czy ja sama mogę to zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłabyś jakieś przykłady nieszczęść i w jaki sposób manifestowała się negatywna energia? Czy klątwa nasiliła się po śmierci babci? Czy ktoś z rodziny miał szczególną więź z babcią albo miała na kogoś silny wpływ 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • W jaki sposób manifestowała się negatywna energia? - Brak miłości  małżeństwie, przemoc, alkohol u męża mej matki, depresja mojej matki, zdrady, podwójne życie mojego ojca, zerwanie więzi rodzinnych, rozpad rodziny, zmiany w osobowości (u mojej matki).
  • Czy klątwa nasiliła się po śmierci babci? - Różne rzeczy zaczęły wychodzić na jaw i rodzina się rozpadła w ostatnich latach. Nie wiem, czy ma to związek ze śmiercią mojej babki.
  • Nikt poza moją matką i ojcem nie znał mojej babki. Jak napisałam nie utrzymywała stosunków z rodziną, więc raczej nie miała na nikogo wpływu. Jeżeli już, to wyłącznie na moją matkę, jeszcze w dzieciństwie.

Czy faktycznie to może być klątwa i czy można ją odczynić? Czy da się to sprawdzić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Hopefull

Powiedziałabym byś się udała do uzdrowiciela który się na tym zna i zakończył/a klątwę. Jest to możliwe do odczynienia i wcale nie takie skomplikowane ale to musi być konkretna osoba która się na tym zna. Zależy od osoby do której się udaszto może być jednorazowa usługa lub więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...