Skocz do zawartości

Wrzesień u Gringe ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Co mi zatem szykuje wrzesień?  :) 

 

1. Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław 

 

Stawiam, że w tym miesiącu skupię się na sobie. Może uda mi się wyrobić więcej godzin  w pracy niż w poprzednim miesiącu. Królowa Monet ogólnie ma wszystko( materialnie) czego jej potrzeba więc „bidy” nie widać ;)

Rycerz Mieczy to może hyc mój ex mąż który więcej galimatiasu wprowadza niż czegoś konkretnego. Przy 7 Buław widać, że będę bronić „swego” jak tylko ex zacznie truć swoje…

 

2. Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy 

 

Moze pojawić się nowa sytuacja, szansa dla mnie. Wiem, że zwolniła się moja poprzednia posada a jeszcze nie wiem jak do tego podejdzie mój pracodawca. Mogą być jakieś zmiany w miejscu pracy przy czym przy 8 Mieczy niekoniecznie będę miała wpływ na rozwój sytuacji i kogę czuć się przyblokowana czymś z zewnątrz. Mogę tych zmian nie wprowadzić. Z kolei 3 Kielichy pokazuje ogólne zadowolenie, może jakaś miła pogawędka w miejscu pracy. 
 

3. Finanse 

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

 

Ogólnie złapanie gruntu pod nogami, stabilizacja finansowa - a przynajmniej więcej przychodów niż „rozchodów”. 
Paź Monet może być moją młodszą siostrą lub ogólnie kasą za opiekę nad dzieckiem siostry. 8 Monet pokazuje dochody z miejsca zatrudnienia a Rycerz Monet może być mną - czyli powoli, uparcie ale do celu. 
 

4. Uczucia 

 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny 

 

W umiarze nic się nie zmienia. Straciłam już serce do randek a powoli tracę wiarę w sens istnienia gatunku męskiego - stąd dziwią mnie te sympatyczne karty. 
10 Monet - nie wiem, serio nie mam pojęcia - chyba, że z exa ściągną zaległe alimenty ale tu mówimy o sferze uczuć a nie kasy. 
Kolo może wskazywać na zmienność losu - na koniec miesiąca mogę mieć ciut lepsze zdanie o mężczyznach ;) 

 

5. Kontakty z otoczeniem 

 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet 

 

Też jakoś milo - choć 10 Monet na początku rozkładu pokazuje, że to co najlepsze już za mną ale …za nią jest Cesarzowa. Czyli wszystko zależy ode mnie i mojej łaskawości ;) Mogę tez mieć do czynienia z kobietą w typie Cesarzowej i tu od niej zależy moja kasa - 10 Monet to pieniądze rodziny wiec może to hyc moja mama i dobre układy z nią( 6 Monet). 
 

6. Niespodzianka

 

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław 

 

Tutaj stawiam, że może kontaktować się ze mną mój sąsiad. Naiwnie myślałam, że facecina potrzebuje tłumacza a okazało się, że zaczął uderzać w konkury. Taktycznie go „zghostowałam” i chodzę naokoło ale wrzesień się zaczął i znów będę mijać jego dom idąc z dzieckiem do szkoły :obled:

Przy czym 8 Kielichów to utrata serca i chęci zaangażowania się i finalnie sprawę kończy 10 Buław( może dosadniej będę mu musiała wyłożyć kawę na ławę).  
 

7. Rada, co robić? 
 

Wisielec 6 Kielichów Rydwan

 

Poparrzec z innej perspektywy ale tez wykazać cierpliwość i zaufanie w wyroki Losu. Skupić się na odbieraniu wrażeń, przyjemnościach i swoim wnętrzu - skupić się na sobie i swoich potrzebach( co też potwierdza Królowa Monet w aurze). W 6 Kielichów - pozwolić sobie na powrót myślami do przeszłości, może jakaś melancholia. 
Rydwan - kierować się rozumem i stanowczo realizować swoje cele. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gringe napisał:

. Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielich

Moze to bardziej relacji bedzie dotyczyc niz pracy jako takiej?

 

 

42 minuty temu, Gringe napisał:

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

Troche taki denarowjec. Moze bedziesz ciezko pracowac zeby na cos uzbierac? Zeby polepszyc sytuacje finansowa i nie byc tym paziem tylko rycerzem?

 

42 minuty temu, Gringe napisał:

Umiar 10 Monet Koło Fortuny 

Wydaje mis sie ze nie beda Cie interesowac faceci. Bedzie czuc taki balans i bardziej interesowac Cie beda sprawy rodziny i dom. Szkoda ze nie dociagnelas po kole. Widac ze cos sie odmieni ale w ktora stone pojdzie? To juz nie wiadomo.

 

42 minuty temu, Gringe napisał:

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet

Moze kontakry z otoczeniem beda ograniczac sie do rodziny?Cesarzowa to siostra? Ido wymiany energii z nia?przyslug? albo sprawy zwiazane z miejsem gdzie sa rodziny.

 

42 minuty temu, Gringe napisał:

aź Buław 8 Kielichów 10 Buław

Dostaniesz jakas wiadomosc na skutek czego cos powroci do Twojego zycia ale chyba wiecej problemow niz radosci Ci to przysporzy.

 

co do reszty to sie zgadzam.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gringe napisał:

Co mi zatem szykuje wrzesień?  :) 

 

1. Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław 

 

może być jakaś kłótnia o pieniądze albo rozmowy na temat utrzymania pozycji w pracy. Rozmowa z szefową. Może będziesz musiała się z czegoś wytłumaczyć.

 

2. Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy 

 

Wydarzy się coś przykrego, co może nawet doprowadzić Cię do łez, ale wszystko skończy się dobrze - otoczenie okaże Ci wsparcie.
 

3. Finanse 

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

 

Odkładanie, oszczędzanie, ciułanie. Powinno być dobrze finansowo w tym miesiącu. Bez jakichś grubszych wydatków - niespodzianek.
 

4. Uczucia 

 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny 

 

W umiarze jest Twoje zasiedzenie w temacie randek. Nic się nie zmienia. W 10 monet widać skupienie na rodzinie (siostra, syn). Koło coś zmieni, przyjdzie jakaś okazja, ale jak to wykorzystasz pewnie pokażą karty na październik.

 

5. Kontakty z otoczeniem 

 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet 

 

Miło, wspierające, zwłaszcza dobre relacje z kobietami. Dostaniesz coś - wsparcie albo prezent :)
 

6. Niespodzianka

 

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław 

 

Tutaj stawiam, że może kontaktować się ze mną mój sąsiad. Naiwnie myślałam, że facecina potrzebuje tłumacza a okazało się, że zaczął uderzać w konkury. Taktycznie go „zghostowałam” i chodzę naokoło ale wrzesień się zaczął i znów będę mijać jego dom idąc z dzieckiem do szkoły :obled:

Przy czym 8 Kielichów to utrata serca i chęci zaangażowania się i finalnie sprawę kończy 10 Buław( może dosadniej będę mu musiała wyłożyć kawę na ławę).  

 

Przychylam się do Twojej interpretacji.
 

7. Rada, co robić? 
 

Wisielec 6 Kielichów Rydwan

 

Zatrzymać się na chwilę i przemyśleć dotychczasowe poczynania. To pozwoli Ci ruszyć na przód z nowym nastawieniem.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

Co mi zatem szykuje wrzesień?  :) 

 

1. Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław 

 

Ja tutaj widzę walkę o swoje dochody i mogą to być dodatkowe nadgodziny, negocjowanie warunków umowy lub się wykłócanie o to, co Ci  się należy. Królowa Denarów nie da sobie zrobić krzywdy finansowej i potrafi zdobyte pieniądze dobrze zainwestować lub rozsądnie wydać.

 

2. Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy 

 

Atmosfera powinna być dobra, ale jakoś mam wrażanie, że dosyć jesteś nieufna w stosunku do innych pracowników. Mozliwe, że ktos wyjdzie z jakąś propozycją, chociażby towarzyską, ale ty chyba nie za bardzo chcesz łączyć zycie osobiste z zyciem zawodowym, a mam tutaj na mysli wprowadzania ludzi z pracy do swojego zycia.
 

3. Finanse 

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

 

TBędzie dobrze, a na pewno nie musisz się martwić o finanse. Możliwe, że wpadnie jakaś niewielka suma, na która zapracujesz. Widziałabym takze jakis dodatkowy zarobek, ktory moze wyjsc z propozycji od jakiejs zaufanej osoby.
 

4. Uczucia 

 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny 

 

Ja myślę, że jeszcze jest Ci pisane stworzenie ogniska domowego w tym tradycyjnym znaczeniu, ale los każe jeszcze uzbroić się w cierpliowść. Umiarkowanie lubi się przeciągać w czasie  i wystawia nas na cierpliwość, ale pozniej masz Koło, a więc jeszcze wszystko moze sie zmienic. Ewentualnie milosc poplynie w tym miesiacu, ale wlasnie od osob z twojej rodziny.

 

5. Kontakty z otoczeniem 

 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet 

 

Będzie wręcz sielankowo. Możliwe, że jakaś osoba będzie potrzebowała twojego wsparcia finansowego, ktoś może zwrócić się do Ciebie o pozyczkę. Ten rozklad moze jeszcze mowic o jakimś spotkaniu, gdzie obdarzysz kogos prezentem lub w druga strone, to ty otrzymasz cos od bliskiej Ci osoby.
 

6. Niespodzianka

 

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław 

 

Jakaś wiadomość, która przywroci w tobie jakies stare emocje. 8 klelichow to dla mnie powroty do miejsc, osob, ktore nie za bardzo nam juz sluza, ale nadal nie potrafi sie od nich uwolnic. 10 bulaw moze oznaczac ten ciezar, ze jakas sytuacja ciagle wraca jak bumerang.  
 

7. Rada, co robić? 
 

Wisielec 6 Kielichów Rydwan

Wyciagac wnisoki z doswiadczen z przeszlosci i isc do przodu, bo czeka Cię nowe.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

1. Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław 

Będziesz sporo uwagi poświęcać kwestii dotyczącej Twojego komfortu, myślę że będziesz musiała twardo postawić na swoim i o niego zawalczyć

 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

 

2. Praca 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy 

W pracy będzie dosyć emocjonalnie, może dostaniesz się do jakiegoś zamkniętego kręgu znajomych, z którymi będziesz miała okazję miło spędzić czas :)

 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

Finanse 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

Denarowo, więc i powody do zadowolenia będą.  Może odzyskasz zaległe pieniądze 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

Uczucia 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny 

Przez większą część miesiąca będzie  nijak, raczej poświęcenie się sprawom rodzinnym, ale później jakby coś nieoczekiwanego miało się wydarzyć 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet 

Bardzo miłe, rodzinne, ale w sprawdzonym gronie, nikogo spoza nie widać 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

Niespodzianka

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław 

Dostaniesz informacje, które mocno Cię podminują może o czyjejś przeprowadzce

 

W dniu 1.09.2021 o 14:45, Gringe napisał:

7. Rada, co robić? 
Wisielec 6 Kielichów Rydwan

Wycofać się, dokonać retrospekcji, podjąć odważne plany

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

 

1. Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław

Ta królowa myśli o inwestycjach i jak zarobić by się nie narobić, oraz o dużych wydatkach. Jakiś szybki nieprzyjemny obrut sprawy(atak) i obrona. 

 

On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

2. Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy

Szansa na imprezkę cię ominie lub pójdziesz ale będziesz się czuć nieswojo.

 

On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

3. Finanse 

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet

Jakieś plany są wdrażane, zaczynanie od podstaw. Karty nauki się pokazały więc może warto w siebie zainwestować. 

 

On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

. Uczucia 

 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny

Tu raczej stabilnie i rodzinie. 

 

On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

Kontakty z otoczeniem 

 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet

Spotkanie rodzinne z kobieta typu Cesarzowa, i może jakieś wsparcie. 

 

On 9/1/2021 at 1:45 PM, Gringe said:

. Niespodzianka

 

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław

Jakaś niepoważna wiadomość która tylko Cię wgoni w smętki i żal. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Ekspert

Dziewczyny, weryfikacja :) 

 

Wszystkie byłyście bardzo blisko z interpretacją, przejdę jednak do szczegółów( sama zawsze sprawdzam na koniec miesiąca co się sprawdziło i jak). 
 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Aura miesiąca: 

 

Królowa Monet Rycerz Mieczy 7 Buław

Miesiąc bardzo na plus pod kątem finansów. Dużo też pracowałam( Królowa Denarów pokazuje mi często skupienie na pracy zarobkowej). Problemy z komunikacją z ex mężem co pokazuje idealnie Rycerz Mieczy i 7 Buław. 
 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Praca 

 

As Kielichów 8 Mieczy 3 Kielichy 

Dużo pracy. Miałam wrażenie, że jeden z naszych ochroniarzy jest zainteresowany flirtem - chodziłam na około do biura. Co tez idealnie pokazuje As Kielichów i 8 Mieczy - zablokowanie( niechęć) by zaczynać coś w miejscu pracy. 
3 Kielichy - przyjemne, bezproblemowe kontakty mimo, że jestem najwolniejszym pracownikiem :obled:

 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Finanse 

 

Paź Monet 8 Monet Rycerz Monet 

Rewelacyjny miesiąc - miałam kasę od siostry za opiekę nad siostrzeńcem, dostałam tez pierwszy raz pełną kwotę z alimentów. 
No i wypłata z pracy była największa jak do tej pory. 
 

 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Uczucia 

 

Umiar 10 Monet Koło Fortuny

Faktycznie była stagnacja. Potem strzeliło mi do głowy by tą sielankę przełamać i zapisałam się znów na randki i znów trafiłam na swoj Los. Miałam się już spotkać, poszło o „mały” szczegół i pan zrezygnował. Potem znów wrócił i w sumie piszemy ale nie wiem gdzie to nas zaprowadzi. 
 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Kontakty z otoczeniem 

 

10 Kielichów Cesarzowa 6 Monet 

Wygrałam konkurs na naszym forum i dostałam książkę :D 

Ja myślę, że Ismer pokazała mi się w tej Cesarzowej oraz w 6 Monet nagroda :) 

Moze być tez moja siostra i kasa za opiekę 

 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Niespodzianka

 

Paź Buław 8 Kielichów 10 Buław

No i znów w niespodziance wyszedł mi mój niedoszły randkowicz - zapisałam się na portal ale z uczuciem „ utraty serca do tego”, co dobrze pokazuje 8 Kielichów - bujanie się od opcji randek z portalu do opcji bez randek :obled:

10 Buław zmęczenie sytuacją - dobijam do jakiegoś dna - gorzej być już nie może. 
 

W dniu 1.09.2021 o 13:45, Gringe napisał:

Rada, co robić? 
 

Wisielec 6 Kielichów Rydwan

Nic nie robić - samo tez przyjdzie. 
 

Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc w interpretacji :serce1:

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wrzesień u Gringe ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...