Skocz do zawartości

Czy dostanę tę pracę ZWERYFIKOWANE


olejos

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu bezrobotna, a raczej bez stalej pracy. Na chwile obecną pracuje fizycznie, rozglądam się za czymś porzadnym. Mialam w piatek rozmowe, ktora uważam, ze poszla mi swietnie i bardzo chcialabym tam pracowac. Podczas rozmowy postawilam na szczerosc i prawdziwosc, bez owijania w bawelne bylam konkretna, wyjasnialam niejasnosci. Jednak na koniec rekruter powiedział, ze ma jeszcze inne rozmowy i odezwa sie do dwóch tygodni. 

Postawilam karty. 

 

Czy dostanę tę pracę? 

4 denarów - 3 kielichów - 2 kielichów 

Pomimo moich obaw i stresu (4 denarow) powinno sie udac, bo 3 kielichow i 2 kielichow wskazuje na podpisanie dobrej umowy. 

 

Edytowane przez olejos
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się po kartach, że zawrą Umowę z kimś innym (3 kiel jako osoba trzecia + 2 kiel umowa, rozejm) , Ciebie blokuje już na początku 4denary, mimo, że wrażenie było dobre, zatrudnią inną osobę bo w miarę dalszych spotkań ktoś inny zyska ich uznanie. 

Życzę jednak, by moja interpretacja się nie sprawdziła, powodzenia! 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, jeszcze rozwijając. 

4 denarów to uczucie straty i zrezygnowania. Ja w sumie tak mialam, nie szukalam juz desperacko pracy, bylam zrezygnowana. Odpowiedz i zaproszenie na te rozmowe przyszlo niespodziewanie, a ja sama podeszlam do tematu 'pewnie sie nie uda'. Nie mialam nic do stracenia. 3 kielichów może tez wskazywac na 3 etapy rekrutacji, które byly oraz świetną rozmowe w dodatku z rekuterkami (bylysmy na rozmowie we trzy). Wydaje mi się, że ta dwójka kielichów zwiastuje zawarcie umowy z jedną z nich. 

Czy dobrze to mogłabym interpretowac? Wiadomo, karty kartami, życie i tak zweryfikuje. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, olejos napisał:

denarów to uczucie straty i zrezygnowania

4 Denarów to nie jest strata. To utrzymanie tego co się już ma - ani mniej ani więcej. Bardzo statyczna karta, zamknięta. Tutaj nic się nie pogorszy ani nie polepszy. 
Bie na w rozkładzie żadnych AW - a przecież rozpoczęcie pracy wiąże się ze zmianami ba innych dziedzinach życia. 
3 Kielichów to może być poczucie beztroski i zadowolenie - ale nie bardzo na pracę. 
Może mimo, że nie dostaniesz tej posady będziesz jednak zadowolona. 
Dań znać jak potoczyła się sytuacja :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, olejos napisał:

Może trudno uwierzyć, ale.. Dostalam to!! Wlasnie mialam telefon, ze sa w 100% na mnie zdecydowani. :)

Karty kartami rzeczywistość rzeczywistością. Sukcesów w nowej drodze zawodowej..

  • O.K 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, olejos napisał:

Czyli jednak bylo to mozliwe z kart. :)

To zalezy. A czy jest to rozklad Przeszlosc terazniejszosci przyszlosc?

We wczesniejszych rozkladach tu na forum byl taki przypadek ze 4 denary oznaczaly prace ale byly inne karty obok.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Blackraven napisał:

To zalezy. A czy jest to rozklad Przeszlosc terazniejszosci przyszlosc?

We wczesniejszych rozkladach tu na forum byl taki przypadek ze 4 denary oznaczaly prace ale byly inne karty obok.

Tak, w takim rozkładzie stawiam zawsze karty 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, olejos napisał:

Tak, w takim rozkładzie stawiam zawsze karty 

Jezeli oczekujesz prawidlowej interpretavji to prosze napisz zawsze jakiego rozkladu uzywasz. My uzywamy tutaj zwyczajowo rozkladu na 3 karty  ktore maja pokazywac przyszlosc.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, olejos napisał:

Aj, przepraszam. Myslalam, ze moje interpretacje jakos daja wskazowke, ze wlasnie tak stawiam karty. 

W takim przypadku to

4 denary -trzymanie  sie kurczowo pracy, ogolnie skupienie na materii byc moze oszczedzaie.

3 kielichy-terazniejszosc -rozmowa kwal w milej atmosferze

2 kielihy-umowa.

 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 12.09.2021 o 12:02, olejos napisał:

Czy dostanę tę pracę? 

4 denarów - 3 kielichów - 2 kielichów 

Tak, moim zdaniem dostaniesz tę pracę, ale nie jestem pewna, czy będziesz zadowolona z propozycji finansowej. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy dostanę tę pracę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...