Skocz do zawartości

Druga połowa września ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zawsze bywa postawiłam karty na drugą połowę miesiąca.

Ostatnio trochę się zmieniło, bo poznałam pewnego Pana, który rozstał się z żoną już prawie 2 lata, ale nie mają oficjalnie rozwodu i mają dziecko. Gdy Pani dowiedziała się o mnie (chyba po znajomych na fb) zaczęła szantażować go, że zabroni mu kontaktów z dzieckiem oraz, że utrudni mu rozwód. Więc ostatnio trochę zamieszania się zrobiło. Sama nie wiem co zrobić, ale jeśli faktycznie będzie się wtrącać to się wycofam, bo nie ma to sensu. Karty na drugą połowę miesiąca wyglądają następująco

 

Aura
3 denary + kapłan + 2 puchary

Widać tutaj pracę nad sobą, nad miłością do siebie i swoim wnętrzem. Skupię się tutaj na sobie

 

Praca
diabeł + 5 denarów + 8 pucharów

Widać tutaj jakieś nieczyste zagrywki przez co będę czuła pustkę i smutek. Ktoś tutaj może mi zaszkodzić czymś

 

Uczucia
8 denarów + słońce + 10 pucharów

Praca nad znajomością, nad wewnętrznymi blokadami, która powinna przynieść radość i szczęście

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + rycerz pucharów + as pucharów

Widać dwóch Panów tutaj i jakiś początek zauroczenia

 

Rada
6 mieczy + 10 mieczy + 10 denarów

Odciąć się od przeszłości, zamknąć definitywnie to co było i skupić się na rodzinie, na tym co udało mi się osiągnąć

 

Znajomość z X (tutaj karty na Pana o którym wyżej piszę)
kochankowie + świat + 7 buław

Widać tutaj dylemat i rozdarcie. i tutaj świat można na dwa sposoby zinterpretować, albo że nasze drogi się rozejdą albo świat wprowadzi harmonię, wyjaśnienie sytuacji. 7 buław może pokazywać tutaj wtrącanie się osób trzecich. Tutaj nie do końca wiem jak tu ugryźć, ale chyba świat bardziej pokazuje, że drogi się rozejdą

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja!!!! 

W dniu 13.09.2021 o 09:07, Mala_83 napisał:

Jak to zawsze bywa postawiłam karty na drugą połowę miesiąca.

Ostatnio trochę się zmieniło, bo poznałam pewnego Pana, który rozstał się z żoną już prawie 2 lata, ale nie mają oficjalnie rozwodu i mają dziecko. Gdy Pani dowiedziała się o mnie (chyba po znajomych na fb) zaczęła szantażować go, że zabroni mu kontaktów z dzieckiem oraz, że utrudni mu rozwód. Więc ostatnio trochę zamieszania się zrobiło. Sama nie wiem co zrobić, ale jeśli faktycznie będzie się wtrącać to się wycofam, bo nie ma to sensu. Karty na drugą połowę miesiąca wyglądają następująco

 

Aura
3 denary + kapłan + 2 puchary

Z racji ostatniej sytuacji z Panem i błędów jakie popełniłam był to okres mojej pracy nad sobą. Byłam też u szeptuchy która mi trochę pomogła ze zła energią która się nagromadzila. Był to czas dbania o siebie

 

Praca
diabeł + 5 denarów + 8 pucharów

Dziwna sytuacja w pracy która mnie podlamala ale udało się wyjść z tego z twarzą więc jest ok

 

Uczucia
8 denarów + słońce + 10 pucharów

Tutaj to co w aurze skupiłam się na pracy nad sobą nad pozytywną energią i miłością do siebie

 

Najważniejsze wydarzenie
król buław + rycerz pucharów + as pucharów

Wyjaśnienie sytuacji z Panem który zniknął i próba dania sobie szansy

 

Rada
6 mieczy + 10 mieczy + 10 denarów

Tutaj faktycznie powinnam się odciąć od tego co było złe i skupić się na rodzinie i radości

 

Znajomość z X (tutaj karty na Pana o którym wyżej piszę)
kochankowie + świat + 7 buław

Tutaj była dziwna sytuacja bo Pan bez słowa zniknął więc ja pod wpływem emocji napisałam trochę średnio miłe rzeczy. Męczyło mnie to co napisałam i po 1.5 tyg odezwałam się przeprosić i okazało się że i mnie jak i Pana męczyło to co się stało. Na tą chwile topór wojenny zakopany i sprawa wyjaśniona i jest jakiś kontakt tylko już ja sama nie wiem czy go chcę, bo on zamknięty w sobie i nie wiem co mu w głowie siedzi bo jest jakoś inaczej niż przed tym wszystkim

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa września ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...