Jump to content

Druga połowa września

Mala_83
 Share

Recommended Posts

Jak to zawsze bywa postawiłam karty na drugą połowę miesiąca.

Ostatnio trochę się zmieniło, bo poznałam pewnego Pana, który rozstał się z żoną już prawie 2 lata, ale nie mają oficjalnie rozwodu i mają dziecko. Gdy Pani dowiedziała się o mnie (chyba po znajomych na fb) zaczęła szantażować go, że zabroni mu kontaktów z dzieckiem oraz, że utrudni mu rozwód. Więc ostatnio trochę zamieszania się zrobiło. Sama nie wiem co zrobić, ale jeśli faktycznie będzie się wtrącać to się wycofam, bo nie ma to sensu. Karty na drugą połowę miesiąca wyglądają następująco

Aura
3 denary + kapłan + 2 puchary

Widać tutaj pracę nad sobą, nad miłością do siebie i swoim wnętrzem. Skupię się tutaj na sobie

Praca
diabeł + 5 denarów + 8 pucharów

Widać tutaj jakieś nieczyste zagrywki przez co będę czuła pustkę i smutek. Ktoś tutaj może mi zaszkodzić czymś

Uczucia
8 denarów + słońce + 10 pucharów

Praca nad znajomością, nad wewnętrznymi blokadami, która powinna przynieść radość i szczęście

Najważniejsze wydarzenie
król buław + rycerz pucharów + as pucharów

Widać dwóch Panów tutaj i jakiś początek zauroczenia

Rada
6 mieczy + 10 mieczy + 10 denarów

Odciąć się od przeszłości, zamknąć definitywnie to co było i skupić się na rodzinie, na tym co udało mi się osiągnąć

Znajomość z X (tutaj karty na Pana o którym wyżej piszę)
kochankowie + świat + 7 buław

Widać tutaj dylemat i rozdarcie. i tutaj świat można na dwa sposoby zinterpretować, albo że nasze drogi się rozejdą albo świat wprowadzi harmonię, wyjaśnienie sytuacji. 7 buław może pokazywać tutaj wtrącanie się osób trzecich. Tutaj nie do końca wiem jak tu ugryźć, ale chyba świat bardziej pokazuje, że drogi się rozejdą

• Like 1