Jump to content

Czy mu na mnie zależy?

Kamkapamka
 Share

Recommended Posts

Zastosowałam ten rozkład:

Czy mu na mnie zależy?

1. obecny stan - Cesarzowa

2. przyczyna - As Kielichów

3. przeszkoda - 10 Kielichów

4. co może pomóc - Diabeł

5. to, co nieuniknione - 2 Buławy

6. wynik - 4 Miecze

Tak szczerze powiem, że trochę mam tu trudność, bo nie rozumiem zupełnie Diabła na tej pozycji. Może diabeł jako charyzma? (to chyba jedno z nielicznych pozytywnych znaczeń tej karty). Mam wrażenie, że podobam mu się, a nawet jest dość mocno zauroczony, Ale ostatecznie da sobie chyba ze mną spokój, będzie chciał 'odpocząć" ode mnie (4 Miecze) po głębszym zastanowieniu się nad naszą sytuacją (2 Buławy) - tutaj dokona pewnego wyboru - czy pogłębiać relację ze mną czy właśnie odpocząć ode mnie. I czemu na przeszkodzie miałaby stać 10 Pucharów? Za dużo uczuć żywi do mnie, czy jak? Proszę o pomoc :)

• Like 1

10 godzin temu, Gringe napisał:

@Kamkapamka - a czy możesz przybliżyć obraz sytuacji? Bo jakby nie było inaczej może wyglądać 4 Mieczy jako wynik w długoletniej relacji a inaczej jeśli z kimś randkujesz od dwóch miesięcy. 

Nie, to nie jest długoletnia relacja :) jest to relacja tylko internetowa, która trwa trochę ponad rok :)

• Like 1

Godzinę temu, Kamkapamka napisał:

Nie, to nie jest długoletnia relacja :) jest to relacja tylko internetowa, która trwa trochę ponad rok :)

Zgodzę się z interpretacją @Arbogast - jeśli to jest świeża znajomość, a tym bardziej z neta - to pojawienie się kobiecych kart w rozkładzie, zwłaszcza na takich pozycjach jak u Ciebie, oznacza, że on kogoś ma. 
Wynik jako 4 Mieczy nie wróży by ta relacja rozwinęła skrzydła. Może będziesz czekac przez jakiś czas na kontakt z jego strony ale to się rozejdzie po kościach po pewnym czasie. 

• Super 1
  • Thanks! 1

Niestety mam podobne spostrzeżenie, patrząc na ten rozkład. U mnie już kiedyś w kartach wyszła Cesarzowa, która okazała się stałą partnerką pana. Dalsze karty także potwierdzają, że pan jest zajęty i raczej traktuje relacje jako drugą opcję, ale bez intencji, aby coś tutaj rozwijać.

• Like 1
  • W punkt 2

16 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Czy mu na mnie zależy?

6. wynik - 4 Miecze

Tak szczerze powiem, że trochę mam tu trudność, bo nie rozumiem zupełnie Diabła na tej pozycji. Może diabeł jako charyzma? (to chyba jedno z nielicznych pozytywnych znaczeń tej karty). Mam wrażenie, że podobam mu się, a nawet jest dość mocno zauroczony, Ale ostatecznie da sobie chyba ze mną spokój, będzie chciał 'odpocząć" ode mnie (4 Miecze) po głębszym zastanowieniu się nad naszą sytuacją (2 Buławy) - tutaj dokona pewnego wyboru - czy pogłębiać relację ze mną czy właśnie odpocząć ode mnie. I czemu na przeszkodzie miałaby stać 10 Pucharów? Za dużo uczuć żywi do mnie, czy jak? Proszę o pomoc :)

Chłop ma żonę, przeszkodą jest 10 kielichów, czyli szczęście rodzinne. To co nieuniknione wychodzi na 2 buławy czyli... nic. Stoi się i się patrzy, nie robi kroku, nie rusza dalej, zastanawia się. Rozterka będzie w facecie. Pomóc może seks, kuszenie, obietnice, tylko nie wiem, czy Tobie, czy jemu, bo na wynik wychodzi 4 miecze, czyli zaniechanie. Imo może się zauroczył Asie Kielichów, ale z tej mąki chleba nie będzie.

• W punkt 3
  • Thanks! 1

20 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Czy mu na mnie zależy?

6. wynik - 4 Miecze

Przy kartach wynikowych + karcie na pozycji przeszkody widzę to tak:

te karty pokazują, że on ma żonę (Cesarzowa), na której obecnie się skupia i rodzinę (10 Kielichów w przeszkodzie w Waszej znajomości).

As Kielichów w przyczynie może pokazywać, że gdzieś mu tam motylki po brzuchu latają i teoretycznie możesz go kusić (Diabeł), flirtować, żeby podtrzymać znajomość ale... 2 Buław pokazuje, że ta znajomość się nie rozwinie bardziej, a raczej będzie wygaszana (4 Mieczy).

Pytasz, czy mu zależy... myślę, że Cię lubi ale karty wynikowe nie wskazują na rozwinięcie znajomości...

• W punkt 2
  • Thanks! 1

Cesarzowa nie koniecznie musi oznaczać,że ma żonę.Może ona oznaczac taki stan,że facet leży z nogami do góry i mu dobrze.Cesarzowa mało działa,pachnie i siedzi na dupie.Czyli obecny stan jest taki,że on nic nie robi w twoim kierunku albo malo robi albo to ty więcej robisz.

• Thanks! 1