Skocz do zawartości

Relacje do końca roku ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Tło - 7 pucharów - kłopoty z wyborem, albo nie ma za bardzo co wybrać 

Przeszłość - Pustelnik - od dwóch lat sama skupiona na własnym rozwoju i pracy 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) praca ale i mężczyzna w typie rycerza monet (o niego pytałam w poprzednim rozkładzie) 

Pomaga - Królowa monet - moje dojrzałe podejście 

Rada - Wieża (4 puchary) aktywować się, wyjść w końcu do ludzi, ruszyć tyłek  

Nieuniknione - 10 monet - żadnego bujanka w obłokach jak w tle czytania 7 pucharów tutaj jest konkret 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - zostawienie stylu życia do którego przywykłam i w jakiś sposób życie w pojedynkę jest bardzo  komfortowe, otworzenia się na mężczyznę w typie Króla pucharów 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, zakretka23 napisał:

Tło - 7 pucharów - kłopoty z wyborem, albo nie ma za bardzo co wybrać 

Przeszłość - Pustelnik - od dwóch lat sama skupiona na własnym rozwoju i pracy 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) praca ale i mężczyzna w typie rycerza monet (o niego pytałam w poprzednim rozkładzie) 

Pomaga - Królowa monet - moje dojrzałe podejście 

Rada - Wieża (4 puchary) aktywować się, wyjść w końcu do ludzi, ruszyć tyłek  

Nieuniknione - 10 monet - żadnego bujanka w obłokach jak w tle czytania 7 pucharów tutaj jest konkret 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - zostawienie stylu życia do którego przywykłam i w jakiś sposób życie w pojedynkę jest bardzo  komfortowe, otworzenia się na mężczyznę w typie Króla pucharów 

Tło - ojej no, niezdecydowanie oczywiście, ale bardziej tu widzę bujanie w obłokach i możesz przegapić przez to szansę.

Przeszłość - widać tu rozwój duchowy, świadome wycofanie się

Przeszkoda - miłe wspomnienia z człowiekiem w charakterze Rycerza Denarów. 

Pomaga - racjonalne nastawienie, uroda. Monetowa to fajna babka

Rada - przestać "siedzieć i myśleć"

Nieuniknione - 10 monet to karta rodziny, dobrobytu, więc może chodzić o to, że doczekasz się.

Wynik - ja tu widzę, że Rycerz Denarów jest także strasznym lelum polelum i dopiero jak zostawisz go emocjonalnie za sobą, to w Asie Kielichów jest szansa na nową znajomość.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Tło - ojej no, niezdecydowanie oczywiście, ale bardziej tu widzę bujanie w obłokach i możesz przegapić przez to szansę.

Przeszłość - widać tu rozwój duchowy, świadome wycofanie się

Przeszkoda - miłe wspomnienia z człowiekiem w charakterze Rycerza Denarów. 

Pomaga - racjonalne nastawienie, uroda. Monetowa to fajna babka

Rada - przestać "siedzieć i myśleć"

Nieuniknione - 10 monet to karta rodziny, dobrobytu, więc może chodzić o to, że doczekasz się.

Wynik - ja tu widzę, że Rycerz Denarów jest także strasznym lelum polelum i dopiero jak zostawisz go emocjonalnie za sobą, to w Asie Kielichów jest szansa na nową znajomość.

W tym ze ja nie jestem z nim związana emocjonalnie, obustronnie to znajomość dla miłego spędzania czasu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zakretka23 napisał:

W tym ze ja nie jestem z nim związana emocjonalnie, obustronnie to znajomość dla miłego spędzania czasu. 

Jakby nie było emocji, to by nie było pytań o tego Pana :) Emocje to też zwykła sympatia i pamięć o człowieku. Już sam fakt, że chłop się materializuje w Twoim życiu kolejny raz, a Ty z przyjemnością w to wchodzisz, pokazuje Cię w negacji Króla Pucharów - czekasz, aż ktoś napełni ten kielich, który trzymasz. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Jakby nie było emocji, to by nie było pytań o tego Pana :) Emocje to też zwykła sympatia i pamięć o człowieku. Już sam fakt, że chłop się materializuje w Twoim życiu kolejny raz, a Ty z przyjemnością w to wchodzisz, pokazuje Cię w negacji Króla Pucharów - czekasz, aż ktoś napełni ten kielich, który trzymasz. 

Poniekąd się zgadzam, miałam na myśli głębsze emocje. 
Dlaczego odczytujesz Króla pucharów w negacji ? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, zakretka23 napisał:

Poniekąd się zgadzam, miałam na myśli głębsze emocje. 
Dlaczego odczytujesz Króla pucharów w negacji ? 

Bo stoi po 8 kielichów, która jasno mówi o odejściu od sytuacji emocjonalnie trudnych, natomiast dopiero po tej dwójce stoi As, czyli nowy cykl i gotowość na nowe.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Sunrise009 napisał:

Bo stoi po 8 kielichów, która jasno mówi o odejściu od sytuacji emocjonalnie trudnych, natomiast dopiero po tej dwójce stoi As, czyli nowy cykl i gotowość na nowe.

Z wszystkich trudnych kart 8 pucharów u mnie pokazuje dość lekkie sytuacje - trudniej przechodzę 5 pucharów, 3 miecze czy 9 mieczy, a 10 mieczy to nawet lubię. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Tło - 7 pucharów - duzo opcji, nie wiadomo na co się zdecydować. Bujanie w obłokach. Spelnienie marzen.

Przeszłość - Pustelnik - samotność, ale nie smutek 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) propozycje od kogoś kogo juz znasz z milych lat

Pomaga - Królowa monet - moje dojrzałe podejście 

Rada - Wieża (4 puchary) wieża mowi o zburzeniu czegoś i widząc te 7 pucharów - otrząsnij się z iluzji. 4 puchary mówi o tym aby się zawahac, przemyslec czy to na pewno najlepsza opcja, rozwazyc cos bardzo szczegolowo

Nieuniknione - 10 monet - zadbanie o fundamenty, materializm, dobrobyt, zwiazek ktory jest realny i stabilny, silodność

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - Zostawiasz za sobą jakis etap i w Twoim zyciu pojawia się nowa milość, pan spod znaku Ryb, Raka lub skorpiona

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, zakretka23 napisał:

Z wszystkich trudnych kart 8 pucharów u mnie pokazuje dość lekkie sytuacje - trudniej przechodzę 5 pucharów, 3 miecze czy 9 mieczy, a 10 mieczy to nawet lubię. 

U mnie 8 pucharów to odejście od sytuacji które nie służą - ale nie zawsze człowiek czuje po nich od razu ulgę. 5 pucharów to karta straty i tęsknoty, 3 miecze bolą, 9 mieczy to najczęściej nasze własne projekcje, a 10 mieczy jak dla mnie to w zależności albo auć, albo haust powietrza, kiedy sytuacja jest patowa. Z tym, że u mnie tez jest ważna kolejność kart i położenie. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tło - 7 pucharów - będzie dużo możliwości, ale ty możesz być niezdecydowana.

 

Przeszłość - Pustelnik - od dłuższego czasu jesteś sama 

 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) możesz być skupiona na pracy, albo jak piszesz jakiś mężczyzna, o którym myślisz.

 

Pomaga - Królowa monet - doceniasz samą siebie, masz dobrą samoopinie 

 

Rada - Wieża (4 puchary) nie bój się podejmować odważnych decyzji, bądź spontaniczna, 

 

Nieuniknione - 10 monet - możesz się skupić na życiu rodzinnym, będziesz budowała z kimś podstawy do związku 

 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - 

Wydaje mi się, że nie wyjdzie z Królem Pucharów i będzie smutne odejście, ale na horyzoncie pojawia się nowa miłość.

Powodzenia :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nastek96 napisał:

 

 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - 

Wydaje mi się, że nie wyjdzie z Królem Pucharów i będzie smutne odejście, ale na horyzoncie pojawia się nowa miłość.

Powodzenia :)

To już właśnie jest w realizacji 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

 

W dniu 15.09.2021 o 09:03, zakretka23 napisał:

Tło - 7 pucharów - kłopoty z wyborem, albo nie ma za bardzo co wybrać 

Przeszłość - Pustelnik - od dwóch lat sama skupiona na własnym rozwoju i pracy 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) praca ale i mężczyzna w typie rycerza monet (o niego pytałam w poprzednim rozkładzie) 

Pomaga - Królowa monet - moje dojrzałe podejście 

Rada - Wieża (4 puchary) aktywować się, wyjść w końcu do ludzi, ruszyć tyłek  

Nieuniknione - 10 monet - żadnego bujanka w obłokach jak w tle czytania 7 pucharów tutaj jest konkret 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - zostawienie stylu życia do którego przywykłam i w jakiś sposób życie w pojedynkę jest bardzo  komfortowe, otworzenia się na mężczyznę w typie Króla pucharów 



A może ten człowiek jest Twoim Twin flamem? To są dziwne relacje, lubią wracać. 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Sunrise009 napisał:

 



A może ten człowiek jest Twoim Twin flamem? To są dziwne relacje, lubią wracać. 

Jeśli wróciła to z innego życia. Nigdy nie miałam do czytelnia z tak dojrzałym  emocjonalnie mężczyzna. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, zakretka23 napisał:

Jeśli wróciła to z innego życia. Nigdy nie miałam do czytelnia z tak dojrzałym  emocjonalnie mężczyzna. 

A jak długo znasz tego mężczyznę? To kim On jest dowiesz się po dłuższym czasie 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 15.09.2021 o 09:03, zakretka23 napisał:

Tło - 7 pucharów - kłopoty z wyborem, albo nie ma za bardzo co wybrać 

Przeszłość - Pustelnik - od dwóch lat sama skupiona na własnym rozwoju i pracy 

Przeszkoda - Rycerz monet (6 pucharów) praca ale i mężczyzna w typie rycerza monet (o niego pytałam w poprzednim rozkładzie) 

Pomaga - Królowa monet - moje dojrzałe podejście 

Rada - Wieża (4 puchary) aktywować się, wyjść w końcu do ludzi, ruszyć tyłek  

Nieuniknione - 10 monet - żadnego bujanka w obłokach jak w tle czytania 7 pucharów tutaj jest konkret 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - zostawienie stylu życia do którego przywykłam i w jakiś sposób życie w pojedynkę jest bardzo  komfortowe, otworzenia się na mężczyznę w typie Króla pucharów 

W tle masz duzo mozliwosci, ale też możesz nierealnie postrzegać rzeczywistość,wiele rzeczy może być w Twojej wyobraźni i nie musi mieć pokrycia w życiu realnym.

Widać, że jesteś sama. W przeszkodzie mogą być jakieś Twoje nawyki, albo spotykasz mężczyzn, którzy są poniżej Twoich możliwości (Rycerz monet często o tym mówi, o czym nie każdy wie). Pomagać może Twoja zaradność i samowystarczalność.  Rada mówi o tym, aby coś zmienic w swoich oczekiwaniach, mysleniu, tu nie chodzi o ruszenie tyłka, ale o to, aby nie brac byle czego. Masz na wyniku powrót jakiegoś faceta i tak myslę, ze ten powrót może być niezbyt dobry, bo facet ponownie będzie smalił cholewki do Ciebie, ale rada Wieża i 4 pucharów może mówić, ze jak w to wejdziesz, to poczujesz zniesmaczenie.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Tlo (7 kielichow) - budowanie zamkow na lodzie, chcialabyc zbyt duzo, niemoznosc dokonania wyboru sposrod zludnych opcji.

Przeszlosc (Eremita) - wieczne poszukiwania swojej drogi oraz samotna droba uczuciowa.

Przeszkoda (Rycerz monet) - siedzi ci wciaz w glowie jakis rycerz, stad nie mozna pojsc staowczo dalej (rycerz monet - opieszalosc). 

Pomaga (Krolowa monet) - twarde stapanie na ziemi (denary), zmyslowosc, pomoc moze rowniez to, ze cenisz sie wysoko.

Rada (Wieza) - zniszczyc dotychczasowa strukture myslenia o sprawach uczuciowych i otworzyc sie na nowe kierunki.

Nieuniknione (10 monet) - umocnienie murow rodzinnych, badz mur nie do przebicia, jesli chodzi o jakas relacje. 

Wynik (8 kielichow, krol kielichow oraz as kielichow). Pozostawienie za soba (8 kielichow), myslenia o jakims facecie (krol) badz chwiejnosci charaktery (krol) i otwarcie sie nowy wylew emocji (as). 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 15.09.2021 o 09:03, zakretka23 napisał:

 

Wynik - 8 pucharów Król pucharów As pucharów - zostawienie stylu życia do którego przywykłam i w jakiś sposób życie w pojedynkę jest bardzo  komfortowe, otworzenia się na mężczyznę w typie Króla pucharów 

Weryfikacja - pozostawiłam za sobą wcześniejsze życie 8 pucharów i żyje u boku ukochanego mężczyzny, który okazuje codzinnie miłość na wszelkie sposoby 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Relacje do końca roku ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...