Skocz do zawartości

Kiedy znajdę nową, satysfakcjonującą pracę.


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, położyłam karty na CZAS, jako, że to zawsze jest problem interpretacyjny.

Paź mieczy- Rydwan - As Mieczy

Stawiam, że niedługo, na jesieni, bo jednak Miecze. Rydwan trochę mnie rozbroił, bo wskazuje na okres miedzy czerwcem a lipcem, a tak długo czekać nie mogę. Przy takich jesiennych, mieczowych kartach to nie wiem absolutnie, jak to rozumieć.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sunrise009 napisał:

Jak w temacie, położyłam karty na CZAS, jako, że to zawsze jest problem interpretacyjny.

Paź mieczy- Rydwan - As Mieczy

Stawiam, że niedługo, na jesieni, bo jednak Miecze. Rydwan trochę mnie rozbroił, bo wskazuje na okres miedzy czerwcem a lipcem, a tak długo czekać nie mogę. Przy takich jesiennych, mieczowych kartach to nie wiem absolutnie, jak to rozumieć.

Mi się też wydaje, że Miecze tutaj wskazują na rychłe rozwiązanie sprawy, i szczerze mówiąc też nie wiem, jak zinterpretować tutaj ten Rydwan. Rozumiem, że obecnie szukasz pracy, wysyłasz cv, itd.? 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kamkapamka napisał:

Mi się też wydaje, że Miecze tutaj wskazują na rychłe rozwiązanie sprawy, i szczerze mówiąc też nie wiem, jak zinterpretować tutaj ten Rydwan. Rozumiem, że obecnie szukasz pracy, wysyłasz cv, itd.? 

Tak, działam bardzo aktywnie w tym temacie, więc rydwan może wskazywać na tę szybkość działania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydwan oznacza też, że sprawy potaczą się szybko, a paź mieczy to może być rozmowa kwalifikacyjna. Rydwan wg mnie pokazuje, że znajdziesz pracę lada moment. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nastek96 napisał:

Sunrise, udało Ci się kiedyś trafnie przewidzieć czas za pomocą kart?

Tak, udało mi się :) ale nie mam pojęcia jak to się dzieje, że czasem czas w kartach, na które patrzę, jest oczywisty, a czasem, jak pytam konkretnie, to bardzo niejasny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nastek96 napisał:

To jest naprawdę trudna sztuka. Podziwiam, że się w ogóle udaje :)

Ja myślałam, że większość tarocistów daje radę określić, kiedy mniej więcej coś się wydarzy. Korzystam oczywiscie również z różnych artykułów, opracowan i książek o Tarocie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nastek96 napisał:

Ja raczej omijam takie pytania i pytam o konkretny okres czas np: 3 miesiące. 

Nawet tutaj, któraś z bardziej doświadczonych tarocistek, tylko nie pamiętam która dokładnie, bardzo trafnie określiła czas poznania mojego partnera :) Warto ćwiczyć i nie bać, się karty ładnie mówią :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nastek96 napisał:

W sumie masz rację, warto ćwiczyć. Ale to bardzo trudne. Ale określiła czas typu za ileś lat, czy w ciągu kilku miesięcy?

Określiła, pamietam, ze z karty Rycerza Denarow, ze to będzie czas zodiakalnego Byka, i faktycznie, swojego faceta poznalam w kwietniu :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o czasie, który wybiega ponad rok?

W sensie pytamy kiedy poznamy miłość. I jak to odczytać kiedy tarot pokazuje, że w marcu, a kiedy za 3 lata. 

hmm, może jaśniej. Losujemy Cesarzową i jak zrozumiecie, czy chodzi o kwiecień/maj, czy o czas za 3 lata? 

które karty mogłyby świadczyć, że należy czytać czas jako lata?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nastek96 napisał:

A co myślicie o czasie, który wybiega ponad rok?

W sensie pytamy kiedy poznamy miłość. I jak to odczytać kiedy tarot pokazuje, że w marcu, a kiedy za 3 lata. 

hmm, może jaśniej. Losujemy Cesarzową i jak zrozumiecie, czy chodzi o kwiecień/maj, czy o czas za 3 lata? 

które karty mogłyby świadczyć, że należy czytać czas jako lata?

Z jednek karty tego nie wyczytasz.Cesarzowa może znaczyć wszystko.

Takie karty jak wisielec czy pustelnik moim zdaniem mogą pokazywać lata.Jeśli by ci w pytaniu kiedy poznam miłość wyszedł wusielec to napewno ponad rok czekania co najmniej.Tak to czuje.Nie wiem,czy mam racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kaliaa napisał:

Z jednek karty tego nie wyczytasz.Cesarzowa może znaczyć wszystko.

Takie karty jak wisielec czy pustelnik moim zdaniem mogą pokazywać lata.Jeśli by ci w pytaniu kiedy poznam miłość wyszedł wusielec to napewno ponad rok czekania co najmniej.Tak to czuje.Nie wiem,czy mam racje.

Ja kiedyś pytałam, kiedy znajdę pracę i w końcówce rozkładu był Pustelnik a potem Słońce. Pracę opisaną przez Słońce dostałam ok. 8-9 m-cy od pytania. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamkapamka napisał:

Ja kiedyś pytałam, kiedy znajdę pracę i w końcówce rozkładu był Pustelnik a potem Słońce. Pracę opisaną przez Słońce dostałam ok. 8-9 m-cy od pytania. 

No pokazał  Ci ten pustelnik opóźnienie.8-9 miesięcy to w sumie też dość długo.Dla mnie ta karta akurat na pracę dobrze wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kaliaa napisał:

No pokazał  Ci ten pustelnik opóźnienie.8-9 miesięcy to w sumie też dość długo.Dla mnie ta karta akurat na pracę dobrze wróży.

Tak, zgadzam się. Pustelnik, szczególnie na końcu rozkładu, pokazuje dość długi czas oczekiwania na coś.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nastek96 napisał:

Pustelnik to ponoć ponad rok. 

Czyli o czasie dłuższym niż rok może świadczyć Pustelnik, Wisielec

A może też Sąd? 

I AM kojarzy mi się 7 monet. 

Mi się jakoś Sąd nie kojarzy w ten sposób.Dla mnie Umiarkowanie jest bardzp rozmemłane i może przeciągać w czasie.

Możliwe też ,że jakieś karty blokad typu 8 mieczy.Zanim ktoś się np.odblokuje to może minąć sporo czasu.W 9 mieczy też można się zatopić na długi czas .No jeśli nas lęki przerosną i wpadniemy w depresję to już jest masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nastek96 napisał:

Pustelnik to ponoć ponad rok. 

Czyli o czasie dłuższym niż rok może świadczyć Pustelnik, Wisielec

A może też Sąd? 

I AM kojarzy mi się 7 monet. 

Jeśli chodzi o 7 Denarów, to wskazuje raczej na szybkie rozwiązanie sprawy - że sprawa, o którą pytamy jest już "prawie dojrzała do zerwania", trzeba jeszcze tylko moment poczekać - na co wskazuje wizerunek rolnika, który stoi i czeka tuż przy drzewie/krzewie z prawie dojrzałymi owocami na zerwanie ich. A na początku rozkładu to w ogóle powinno być prawie natychmiast - mi kiedyś w rozkładzie z 7 Monet na pierwszej pozycji spełniła się sprawa, o którą pytałam, w ciągu 2 i pół tygodnia :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nastek96 napisał:

Rzeczywiście, miecze też blokują

To może i 8 kielichów? :mysli:

Chyba aż tak bardzo nie przeciągnie.W 8 kielichów jesteś rizdarty emocjonalnie.Nie wiesz,czy piernicznąć wszystkim czy jeszcze zostać.Generalnie karta odejścia,ale też powrotów.Tak ją czuje,ale każdy czuje inaczej.

Najlepsze jest 10 mieczy w klasycznym tarocie.Jeb i koniec,i po sprawie.Więc nie wszystkie miecze blokują.

2 mieczy - brak ruchu,nie wuesz,co zrobić

4 mieczy- dłuższy odpoczynek,aby dojść do siebie

Reszta mieczów nie blokuje.Chyba,żd ktoś w trójce mieczy ma bardzo poranione ego i cierpi do śmierci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kamkapamka napisał:

Jeśli chodzi o 7 Denarów, to wskazuje raczej na szybkie rozwiązanie sprawy - że sprawa, o którą pytamy jest już "prawie dojrzała do zerwania", trzeba jeszcze tylko moment poczekać - na co wskazuje wizerunek rolnika, który stoi i czeka tuż przy drzewie/krzewie z prawie dojrzałymi owocami na zerwanie ich. A na początku rozkładu to w ogóle powinno być prawie natychmiast - mi kiedyś w rozkładzie z 7 Monet na pierwszej pozycji spełniła się sprawa, o którą pytałam, w ciągu 2 i pół tygodnia :) 

Zależy w jakiej talii 7 denarów.

IMG_20210927_194828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kamkapamka napisał:

Jasne, są bardzo różne talie, ale ja mówiłam o tych najbardziej popularnych.

Tak w sumie i tak bardziej zgadzam się z nastkiem,że w 7 denarach jednak długo się czeka,a nawet można nie doczekać się.Każdy rozkład jest indywidualny i masz inne karty obok.Poza tym każdy inaczej czuje i umawua się z kartami.

Tobie w rozkładzie pokazała się ta pozytywna strona 7 denarów.Jednak mi ta karta jakoś nigdy nie wypadła na szybkie rozwiązanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 7 denarów pokazywało do tej pory, że coś potrwa dłużej...że dopiero dopiero za jakiś czas, ale jeszcze nie teraz. 

4 mieczy to faktycznie dobra karta, która również pokazuje, że troche czasu musi minąć.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kamkapamka napisał:

Ja kiedyś pytałam, kiedy znajdę pracę i w końcówce rozkładu był Pustelnik a potem Słońce. Pracę opisaną przez Słońce dostałam ok. 8-9 m-cy od pytania. 

Słońce i Pustelnik, to bym powiedziala że przełom sierpnia i września. 

 

21 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Jeśli chodzi o 7 Denarów, to wskazuje raczej na szybkie rozwiązanie sprawy - że sprawa, o którą pytamy jest już "prawie dojrzała do zerwania", trzeba jeszcze tylko moment poczekać - na co wskazuje wizerunek rolnika, który stoi i czeka tuż przy drzewie/krzewie z prawie dojrzałymi owocami na zerwanie ich. A na początku rozkładu to w ogóle powinno być prawie natychmiast - mi kiedyś w rozkładzie z 7 Monet na pierwszej pozycji spełniła się sprawa, o którą pytałam, w ciągu 2 i pół tygodnia :) 

U mnie zawsze 7 denarów to czekanie typu "poczekasz sobie jeszcze".

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Słońce i Pustelnik, to bym powiedziala że przełom sierpnia i września. 

Tak patrząc,że Pustelnik może znak panny pokazywać.

Ale popatrz może to 9 miesięcy to po prostu nr 9,czyli pustelnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nastek96 napisał:

A co myślicie o czasie, który wybiega ponad rok?

W sensie pytamy kiedy poznamy miłość. I jak to odczytać kiedy tarot pokazuje, że w marcu, a kiedy za 3 lata. 

hmm, może jaśniej. Losujemy Cesarzową i jak zrozumiecie, czy chodzi o kwiecień/maj, czy o czas za 3 lata? 

które karty mogłyby świadczyć, że należy czytać czas jako lata?

To zależy jaki system przyjmiesz w kartach. Ja np. przyjęłam, że jeśli nie ma w pytaniach założonego z góry czasu, to wróżę max do roku. Więc jeśli wróżę w październiku i widzę Cesarzową, a wróżbobiorca zapyta "kiedy", to stawiam, że to kwiecień/maj przyszłego roku.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Słońce i Pustelnik, to bym powiedziala że przełom sierpnia i września. 

Tzn. ja wróżyłam wtedy w czerwcu lub lipcu, już nie pamiętam, a pracę zaczęłam od marca (ale wiadomo, że już w lutym wszystko było klepnięte).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy taki system nie ma luki? 

Bo coś o co pyta klient może wydarzyć się później niż za rok.

W takim wypadku należy najpierw zapytać, czy spotka miłość w tym roku i dopiero potem kiedy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Ale czy taki system nie ma luki? 

Bo coś o co pyta klient może wydarzyć się później niż za rok.

W takim wypadku należy najpierw zapytać, czy spotka miłość w tym roku i dopiero potem kiedy.

 

Tak,najlepiej jak postawisz karty na jakiś okres czasu.

Tak naprawdę nie ma na to wszystko odpowiwdzu

Widzisz karty przed sobą i musisz mieć przeczucia itd...Czasami obraz,symol na karcie albo Twoje myśli podczas stawiania kart naprowadzają na czas.Czasem karty nie pokazują dokładnego czasu a tylko zdarzenua.Czasem też czujesz kartę inaczej niż jej znaczenie,bo nagle coś dojrzysz w niej.Napewno to książkowe oznaczenie czasu nie sprawdza się.

Po za tym czas to określenie bardzo względne.Czasami jeden dzień to wieczność.A czasami rok nie robi nam różnucy.Więc karty mogą pokazac np.wisielca na jeden dzuen oczekiwania,gdyż dla ciebie w tej sytuacji jest to wieczniść.Pokażą to twoje czekanie i że nic nie możesz zrobic

 

Jeśli Ci nastek nie wychodzi,ze w tym roku poznasz to wtedy możesz postawic na następne lata.Tylko,że karty raczej nie rezonują na wiele lat.Teoretycznie mogą zarezonować,ale energia jest bardzo zmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stawiałem teraz na to kart. Podałem przykład po prostu. 

Mi wróżka powiedziała, że mnie miłość czeka za 5 lat. 

Mi chyba bardziej się zdarzenia pokazują. Kiedyś pytałem kiedy znajdę pokój do wynajęcia i wypadło 10 buław, czyli teoretycznie za 10 dni. Ale w praktyce znalazłem kiedy byłem już przybity i wycieńczony szukaniem. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 14:22, Sunrise009 napisał:

Jak w temacie, położyłam karty na CZAS, jako, że to zawsze jest problem interpretacyjny.

Paź mieczy- Rydwan - As Mieczy

Stawiam, że niedługo, na jesieni, bo jednak Miecze. Rydwan trochę mnie rozbroił, bo wskazuje na okres miedzy czerwcem a lipcem, a tak długo czekać nie mogę. Przy takich jesiennych, mieczowych kartach to nie wiem absolutnie, jak to rozumieć.

Postaw sobie rozklad na miesiace, po jednej karcie na kazdy miesiac, z zapytaniem, kiedy praca sie pojawi, tak jest srosciej. Z tych kart wyzej wynika, ze czujesz sie narazie w fazie pazia, ktory dopiero co zbiera doswiadczenie badz jest chetny do nauki, oraz zbiera aktualnie duzo nowych informacji, na ten temat. Zlapalas tez za stery ta sprawe *rydwan) oraz masz juz w glowie pewien plan (As mieczy).

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.12.2021 o 18:04, nastek96 napisał:

I jak się sprawdziły karty?

Na ten moment nie, czekam więc na lato, kiedy może zmanifestować się jednak Rydwan. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lianna napisał:

Może w takim razie w znaku Wodnika? 

Zsumowałam karty i wyszło mi Umiarkowanie, więc tak jakby zaczynało się teraz. I w sumie zaczynam działać zawodowo teraz, więc może to być trop. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, będę trzymał kciuki za Cb :)

jeśli można tak sumować to i dla mnie będzie niedługo szansa :)

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...