Skocz do zawartości

Kiedy znajdę pracę ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie ukrywam, że zainspirowane się rozkładem sunrise. 

Jestem osobą poszukującą pracy i moje pytanie brzmi kiedy znajdę pracę?

 

Głupiec, Śmierć, Sprawiedliwość 

 

Niestety wypadły same AW co nie ułatwia sprawy. 

Głupiec może mówić o dość szybkim znalezieniu zajęcia, ale.kojarzy mi się też z czymś dorywczym. 

Śmierć pokazuje, że to raczej nie na długo i po jakimś czasie ta współpracę zakończę. 

I dopiero potem, kiedy zakończę tą pracę to pojawi się szansa na znalezienie porządnej oferty - Sprawiedliwość. 

Nwm, czy sobie nie nadinterpretowuje, bo zapytałem tylko o czas. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Wiem, ze głupiec często pokazuje prace, w której uczymy się zupełnie od nowa. Zaczynamy od samych podstaw, szybko chłonąc wiedze. Najprawdopodobniej będzie to nowy kierunek, nowa branza, stanowisko, cos, w czym jak dotąd nie miałeś okazji się jeszcze sprawdzić :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, nastek96 napisał:

Jestem świeżo po szkole i będzie to moja pierwsza praca w wyuczonym zawodzie. Mam nadzieję, że to nie będzie całkiem inny zawód, tylko wyuczony i nauczę się wiele w jego ramach :)

 

a okej, czyli glupiec pokazal zdobywanie doswiadczenia, po prostu poczatki 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, nastek96 napisał:

Mam nadzieje, że tak będzie, bo jeszcze pracy nie mam :)

 

na pewno, badz dobrej mysli. Musisz sie pozytywnie nastroic, isc na spacer np do parku czy nad morze, jesli masz, zrelaksowac i zaczac w dobrym momencie. Jaki masz znak zodiaku? Panna?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

A tak wstawiłem kosmogram. Zazdroszczę pamięci. Ja mam jak kura :)

A od razu podpytam, bo wiele osób sądzi, że koniunkcja wenus i mars to taka mityczna uroda i to jeszcze w lwie. Czy u twojego przyjaciela jest coś takiego?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, nastek96 napisał:

Wysyłam ciągle. Ale gringe mówiła, że czas mi narazie nie sprzyja.

Ale wysyłać trzeba.Tym bardziej,że niektóre firmy trzymają te cv czasami jeszcze długo po rekrutacji.Potrafią odezwać po bardzo długim czasie.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, nastek96 napisał:

A tak wstawiłem kosmogram. Zazdroszczę pamięci. Ja mam jak kura :)

A od razu podpytam, bo wiele osób sądzi, że koniunkcja wenus i mars to taka mityczna uroda i to jeszcze w lwie. Czy u twojego przyjaciela jest coś takiego?

 

zalezy jak rozumiesz to pojecie. Moj kolega jest wysoki, szczuply, smukly, ma okulary. Jest bardzo zabawny, wnikliwy, ma zdolności detektywistyczne. Poczatkowo niesmialy i nieufny (asc w skorpionie), ale jak sie rozkreci to jest bardzo towarzyski, zabawny (ksiezyc w bliznietach). Ma bardzo lotny umysl, cieta riposte..jednak moim zdaniem ta wenus i mars we lwie go rozleniwiaja...o czym z reszta juz mu mowilam :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ooo to mnie zaskoczyłaś. Przypuszczałem, że firmy sobie zachowują CV na 2-3 tygodnie, jeśli wiedzą, że będą potrzebowały pracownika. Ale nie myślałem, że zachowują jeszcze dłużej i że ktoś by się odezwał po kilku tygodniach. 

 

Twój kolega jest podobny do mnie z wyglądu i charakteru :)

Choć ja jestem towarzyski w małym gronie osób, w dużym się zamykam. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nastek96 napisał:

Ooo to mnie zaskoczyłaś. Przypuszczałem, że firmy sobie zachowują CV na 2-3 tygodnie, jeśli wiedzą, że będą potrzebowały pracownika. Ale nie myślałem, że zachowują jeszcze dłużej i że ktoś by się odezwał po kilku tygodniach. 

 

Twój kolega jest podobny do mnie z wyglądu i charakteru :)

Choć ja jestem towarzyski w małym gronie osób, w dużym się zamykam. 

 

to wyobraz sobie, ze do mnie dzwonili czasem po miesiacu albo dwoch...naprawde..takze wysylaj ile tylko sie da. Fakt faktem najlepiej jest wysylac w sprzyjajace daty, jesli chodzi o cv to ogolnie zasada jest taka, ze wysylamy dokumenty podczas nowiu w spryjajacym nam znaku, jesli jestes panna to miales teraz doskonaly czas...(ogolnie jakies wazne rzeczy powinienes rozpoczynac w nowiu w znakach ziemskich, ale to jest uogolnione, bywa przeciez ze w trakcie pozostalych miesiecy zdarza sie super aspekty, ale wtedy musisz sie na tym znac i dokladnie sprawdzac tak jak Gringe). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, nastek96 napisał:

Twój kolega jest podobny do mnie z wyglądu i charakteru :)

Choć ja jestem towarzyski w małym gronie osób, w dużym się zamykam. 

 

to on ma tak samo...w malym gronie, ktore zna jest okej, ale jesli jest duzo nowych osob to musi sie oswoic powoli..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Widać ascendentalne skorpiony tak mają. 

 

Po dwóch miesiącach to naprawdę długo. 

Ja się staram szukać i wysyłać, ale niestety nie miałem czasu, aby wybierać daty sprzyjające. Po prostu jak znalazłem jakieś ogłoszenie, albo nową firmę to wysyłałem. 

Nie miałem pojęcia, że CV najlepiej wysyłać w czasie nowiu. Ale w sumie nie jest to głupie, to magia początków. 

Poobserwuje sobie, czy nów w znakach ziemskich przynosi mi jakieś dodatkowe okazje. 

Wcześniej nie znałem takiej zasady. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, nastek96 napisał:

Widać ascendentalne skorpiony tak mają. 

 

Po dwóch miesiącach to naprawdę długo. 

Ja się staram szukać i wysyłać, ale niestety nie miałem czasu, aby wybierać daty sprzyjające. Po prostu jak znalazłem jakieś ogłoszenie, albo nową firmę to wysyłałem. 

Nie miałem pojęcia, że CV najlepiej wysyłać w czasie nowiu. Ale w sumie nie jest to głupie, to magia początków. 

Poobserwuje sobie, czy nów w znakach ziemskich przynosi mi jakieś dodatkowe okazje. 

Wcześniej nie znałem takiej zasady. 

 

Slyszalam o takiej zasadzie i ponoc sie sprawdza. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.09.2021 o 17:18, Kaliaa napisał:

Sprawiedliwość jest jest ostatnia zatem w czasie trwania  znaku wagi znajdziesz pracę,czyli tuż tuż.Głupiec - nowa droga,śmierć - zmiany,sprawiedliwość- umowa.

Zdaje się, że waga dobiegła końca, a pracy nadal brak. 

Zobaczymy jak ten znak skorpiona się sprawdzi. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Zdaje się, że waga dobiegła końca, a pracy nadal brak. 

Zobaczymy jak ten znak skorpiona się sprawdzi. 


nastek ja Ci mowilam…wysyłaj w now. Za tydzień 4.11 będzie now w skorpionie, uderz wtedy…i nastaw się pozytywnie. Wez cos nawet na „przełamanie” złej passy, co daje po prostu pieniądze, a później znajdziesz cos innego, co Cię satysfakcjonuje

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 21.09.2021 o 14:29, nastek96 napisał:

Głupiec, Śmierć, Sprawiedliwość 

Nie ma opcji, że rozkład „ nie wychodzi”, kwestia jego odczytania. Przy Glupcu otwierającym rozkład powiedziałabym, że po Nowym Roku. Głupiec to zupełnie nowy cykl, kiedy mamy dużo wiary i nadziei na nadchodzący czas. 
Śmierć zapowiada jakaś zmianę która zajdzie w otoczeniu. Przechodziłaś już Covid? 
Sprawiedliwość to konsekwencje podjętych działań - przy czym wyszły Ci same AW a to zapowiada duże zmiany które musza zajść zanim podejmiesz pracę( zmiany w różnych dziedzinach Twojego życia). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Twoja interpretacja jest bardzo optymistyczna. Aczkolwiek myślę, że nie każdy rozkład się sprawdza.

Tak, przeszedłem już covid.

Co do zmian, to w rozkładzie rocznym wyszły takie bardzo nieprzyjemne karty, moja karta roku to Wieża. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96 - całe szczęście rok zbliża się ku końcowi. Rozumiem, że Wieża była na rok 2021? W moim odczuciu ta karta nie pokazuje jakiejś strasznej tragedii a przynajmniej nie w momencie „zadziania się” karty. Raczej skutki pojawiają się po pewnym czasie i wiadomo, że trzeba zmienić strategię działania bo nic na ten moment nie ugramy( słabe podstawy do budowania przyszłości). 
 

Jakaś transformacja jest Vi pisana w karcie Śmierć. 

 

Zobaczymy zatem, co pokarzą Ci karty na rok 2022 :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Wieża była na rok numerologiczny od września 2021 do września 2022. 

Ogólnie rozkład był większy, ale Wieża go doskonale.podsumowuje. 

 

Powiem szczerze, że już zmieniłem sposób szukania pracy. Jestem w tym trochę odważniejszy.

Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2021 o 15:29, nastek96 napisał:

Jestem osobą poszukującą pracy i moje pytanie brzmi kiedy znajdę pracę?

 

Głupiec, Śmierć, Sprawiedliwość 

 

Wtedy, kiedy zaczniesz jej naprawdę poważnie szukać, Bo w Głupcu, to jakbyś szukał i prosił Boga żeby nie znaleźć. Śmierć mówi o tym, że z ogromnym żalem przestaniesz udawać, ze cokolwiek robisz w tym kierunku. Sprawiedliwość mówi o tym, że będziesz miał to, na co zasłużyłeś. Wniosek  podnieść tyłek z nad komputera, za przeproszeniem, i weź się uczciwie za szukanie pracy. Wtedy ją znajdziesz. Musisz przy tym wiedzieć konkretnie jakiej pracy szukać i na jaką Cię stać. Bo na dyrektorski stołek chyba nie masz co liczyć. Na wszystko trzeba zapracować, mieć odpowiednie kwalifikacje. O tym też mówi Sprawiedliwość.  Przepraszam, musiałam napisać. Śledzę  temat i wkurzam się, bo wlecze się niczym flaki z olejem.

  • Nie lubię 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Elie, uważam że grubo przesadziłaś i nie powinnaś sobie pozwalać na komentarze takiego typu. 

To co napisałaś jest po prostu chamskie. 

Nie masz pojęcia w jaki sposób szukam pracy i nie masz prawa mi zarzucać, że nic nie robię w tym kierunku tylko siedzę przed komputerem. 

Tobie radzę się nauczyć trochę kultury.

  • Lubię to! 4
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza

Chamskie... nie... napisałam bez ogródek, wprost to, co pokazały karty. Rada na przyszłość - jeśli pytasz się kart publicznie, licz się z tym, że mogą pokazać prawdę, która zaboli.  W wolnej chwili opiszę znaczenie wszystkich Twoich kart. Może wtedy zrozumiesz co mówiły. Chociaż wątpię. Głupiec mówi sam za siebie. 

  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Elie, uważam że grubo przesadziłaś i nie powinnaś sobie pozwalać na komentarze takiego typu. 

To co napisałaś jest po prostu chamskie. 

Nie masz pojęcia w jaki sposób szukam pracy i nie masz prawa mi zarzucać, że nic nie robię w tym kierunku tylko siedzę przed komputerem. 

Tobie radzę się nauczyć trochę kultury.

Żeby nie było. Karta Sprawiedliwość to czas Wagi. Teraz jest koniec listopada. Tym samym zawaliłeś ... i tu sie kłania znaczenie karty, której opis na wszelki wypadek skopiowałam z sieci. Proszę bardzo; 

 

Sprawiedliwość Twoja sprawa dojrzała do rozstrzygnięć formalnych: musi wypowiedzieć się prawo, sąd lub niezależny rzeczoznawca. Konieczne są urzędowe decyzje i zastosowanie się do orzeczeń władzy. Zapewne warto skorzystać z usług adwokata lub podobnego specjalisty. Potrzebujesz więcej ścisłej dyscypliny. Karta Sprawiedliwość przedstawia kobiecą postać, która przypomina rzymską boginię sprawiedliwości Temidę - z tą różnicą, że Temida miała przepaskę na oczach, a Sprawiedliwość patrzy surowo na klienta. Karta Sprawiedliwość oznacza wymiar sprawiedliwości, spotkania z sędzią, prokuratorem i adwokatem, oznacza konieczność poddania się wyrokom i przestrzegania ustaw. Oto koniec własnego widzimisię i prywatnych marzeń - ważniejsze są takie wartości i zasady, które obowiązują wszystkich. W życiu codziennym karta ta zapowiada rozmaite rygory, jakie od czasu do czasu nakładamy sami na siebie: może to być surowa dieta odchudzająca, wczesne wstawanie, oszczędzanie, codzienne ćwiczenie jogi albo biegania. Sprawiedliwość trzyma wagę, co oznacza, że różne strony naszej osobowości powinny zostać zrównoważone i zharmonizowane. Trzyma też miecz, który oznacza, że musimy odciąć i odrzucić precz wszystko to, co nam przeszkadza w dążeniu do ideału. Ten miecz oznacza też rządy rozumu i jasnej, bezwzględnej świadomości.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

@Elie-1 trochę sfolguj z tymi swoimi "szczerymi" komentarzami. Można napisać swoje zdanie w sposób bardziej wyważony. 

@nastek96 co do kart, skoro pytanie  brzmiało kiedy, to Głupiec oznacza nowy etap w tym przypadku może mówić o tym, że praca będzie po nowym roku, może się to przeciągnąć do sierpnia lub listopada (nie wiem jaki u Ciebie numer ma karta Sprawiedliwości)

  • Lubię to! 2
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza

@nastek96 Tak sobie kminię te karty i rozumiem trochę interpretację Ellie, ale ja widzę to nieco bardziej pozytywnie. Karta Śmierci może pokazać co się zamieni w co: Głupiec (niewiedza) w coś bardziej oficjalnego (Sprawiedliwość). Myślę trochę mgliście o podjęciu stażu albo praktyk, żeby zdobyć więcej doświadczenia. Można w tym celu nawet samemu napisać do firm i zapytać czy przygarną. Zarejestrowanie się jako bezrobotny też wchodziłoby w grę, ale mają tam kiepskie oferty.

 

Odnośnik do komentarza

Elie, a właśnie że zachowałaś się chamsko pisząc takie teksty. Wymówki, że coś jest szczere nie usprawiedliwia takiego zachowania. 

Nie znasz mojej sytuacji życiowej, nie masz bladego pojęcia w jaki sposób szukam pracy i ile w to wkładam energii, a oceniasz mnie jakbyś pozjadała wszystkie rozumy. 

Wróżka również powinna mieć trochę ogłady i pokory do tego co mówi. Interpretacji może być wiele i nie wiesz, czy jest na 100% tak jak piszesz.

I ten komentarz ,,Głupiec mówi sam za siebie"...widzę, że kultura osobista jest Ci kompletnie obca.

Rada dla Cb: jeśli nie potrafisz wypowiadać się publicznie w odpowiedni sposób to tego nie rób i zachowaj swoje komentarze dla siebie, jeśli sprawiają Ci radość. 

 

Lunaria, w mojej talii Sprawiedliwość ma numer 8.

 

Ragna, kontaktuje się z firmami osobiście. Ale nie mogą podjąć wszystkich ofert ze względu na status osoby uczącej się.

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, nastek96 napisał:

Ragna, kontaktuje się z firmami osobiście. A nie mogą podjąć wszystkich ofert ze względu na status osoby uczącej się.

 

Hm, ale są czasem oferty w których poszukują właśnie osób uczących się :mysli: Może właśnie karty mówią właśnie o tym, że powinno być jasno określone, że szukają takiej osoby?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
6 godzin temu, Elie-1 napisał:

Może wtedy zrozumiesz co mówiły. Chociaż wątpię. Głupiec mówi sam za siebie. 

wooow..... nawet nie wiem, co powiedzieć.... to było mega chamskie. Jestem w szoku. 

 

W dniu 21.09.2021 o 15:29, nastek96 napisał:

Jestem osobą poszukującą pracy i moje pytanie brzmi kiedy znajdę pracę?

 

Głupiec, Śmierć, Sprawiedliwość 

W mojej ocenie pracę znajdziesz, jak zakończysz etap edukacji lub stażu/praktyk po nowym roku. Praca będzie w formie zatrudnienia na umowę. Sprawiedliwość mówi, że praca będzie, prędzej czy później, ale będzie. Póki co ze świeżą energią i optymizmem wyfruwasz w świat w tym Głupcu, widać, że właśnie skończyłaś edukację i jest to dla Ciebie nowa droga. Śmierć rozumiem jako pewne zakończenie tego etapu właśnie, podomykanie spraw związanych z zakończeniem szkoły, wyjście z dotychczasowej roli studenta, ale również rozumiem tutaj tę kartę bardzo dosłownie jako koniec roku kalendarzowego. Powodzenia!!!

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dodatkowo ten Głupiec sugeruje, że zderzenie z rynkiem pracy może na początku być dość brutalne- wszak wędrowiec nie przygotował się na tę wyprawę należycie, chce obieżyć świat z małym tobołkiem, jest nieświadomy wysiłku i czeka go rozczarowanie. Początkowy entuzjazm opadnie, ale tak to bywa, nie od razu Rzym zbudowano, więc rozczarowania i trud są tutaj całkowicie adekwatne. Na wszystko przyjdzie pora, o tym mówi Sprawiedliwość. 

W podsumowaniu masz Kapłankę, zakładam więc, że póki co oferta, na którą czekasz pozostaje ukryta. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończyłem etap edukacji. Dziś najprawdopodobniej byłem ostatni raz na zajęciach i już więcej raczej nie pójdę. 

Dziękuje bardzo :)

Będę cierpliwie szukał :)

 

To rozczarowanie już przyszło. 

Trochę mną wstrząsnęło.

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Sorry, że tak się rozdrabniam na posty, ale dodam jeszcze, że Sprawiedliwość jest kartą karmiczną. Oznacza zatem, że pewne zdarzenia, sytuacje tak czy inaczej nadejdą. Tak jak poprzednia karta AW, czyli Koło mówi o losie człowieczym wirującym bezwiednie w machinie wszechświata, tak Sprawiedliwość mówi o pewnych naturalnych konsekwencjach, prawidłowościach. I rozumiejąc ją w ten sposób można wywnioskować, że osoba kończąca studia naturalnie dla swojego rozwoju rozpoczyna pracę, osoba szukająca pracy naturalnie prędzej czy później ją dostaje, itd. Wybory, działania mają swoje konsekwencje, ale też wszystko osadzone jest w naturalnej kolei rzeczy, prawach jakimi rządzi się życie ludzkie, świat, czy w węższym rozumieniu rynek pracy.  

Edytowane przez Priestess
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Sam mam tendencje do pisania kilku wiadomości zamiast jednej, więc rozumiem rozdrabnianie się :)

Powiem szczerze, że nawet pewnego wieczoru przyznałem, że życie mnie po prostu złamało. Tak usadziło twardo na tyłku.

Ale staram się właśnie w ten sposób o tym myśleć, jakby w kategoriach reinkarnacji i zbierania doświadczeń.

To nowe doświadczenie, które musiałem poznać, aby więcej zrozumieć.  A być może wyjdzie mi w przyszłości na plus :)

Zastanawiam się nad tą karmą w nawiązaniu do 8 roku numerologiczne go. To rok plonów. Można go przyrównać do karmy, kiedy zbieramy to co zasialiśmy. Tylko właśnie pytanie, czy wchodzimy w niego we wrześniu, czy razem z rokiem kalendarzowym. 

wiem, że opinie są bardzo różne. 

Gdyby rok numerologiczny zaczął się w styczniu, Sprawiedliwość była by ładnym podsumowaniem zakończenia nauki i rozpoczęcia pracy. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Moderators

Zadałeś pytanie "kiedy" - i to jest trudne, określenie czasu jak widać nie wyszło. Nie jestem tarotowy, ale bym rzekł, że Głupca masz już za sobą (pierwsza karta, pokazuje przeszłość, podłoże pytania) i to jest skończenie szkoly; Śmierć - to centrum, tu i teraz - więc jeszcze nie teraz (pytanie zadane we wrześniu na przełomie jesiennym), więc odddaliłbym tą Sprawiedliwość do 2022 r. która pokazuje przyszłość pytania i zarazem jego wynik. 

Czy w zawodzie? trudno powiedzieć, bo  skończyłeś szkolę w tym Głupcu i zaczynasz nowy etap życia, szukasz pracy, której jednakowoż nie dostaniesz od razu i/ lub może nie być w zawodzie (Śmierć).  Sprawiedliwość na końcu, jako wynikowa może wskazać, że sprawa pracy  wymaga  wysiłku, ale efekt ("wyrok") nastąpi.

Wypadły same AW, to ważna więc jest sprawa, Sprawiedliwość jeszcze wskazuje na to, że co zasiejesz to zbierzesz i wymaga dołożenie należytej staranności, więc może trzeba przyszlifować CV bardziej? Albo zdobyć jeszcze jakieś dodatkowe atuty, doszkolić się czy coś w tym typie.

 

W dniu 29.11.2021 o 16:33, nastek96 napisał:

Zastanawiam się nad tą karmą w nawiązaniu do 8 roku numerologiczne go. To rok plonów. Można go przyrównać do karmy, kiedy zbieramy to co zasialiśmy. Tylko właśnie pytanie, czy wchodzimy w niego we wrześniu, czy razem z rokiem kalendarzowym. 

wiem, że opinie są bardzo różne. 

 

Żeby był rok plonów i karma, to trzeba najpierw coś zasiać. A na razie nie masz co zbierać w temacie pracy. 

Rok numerologiczny- nie będę się wypowiadał, to bez sensu, zwłaszcza, że nie wiem o co Ci chodzi, czy o Twój rok osobisty (jako Panna kończysz go i zaczynasz w sierpniu - wrześniu), czy o rok numerologiczny automatyczny dla wszystkich, który wchodzi dla wszystkich bez wyjątku we wrześniu. 

W tym temacie, jeśli Twój rok to jest właśnie 8, to może dotyczyć raczej tego, iż, jeśli już pracę otrzymasz, to będziesz musiał być cholernie pracowity i pilny, trzeba będzie włożyć w nią dużo wysiłku, żebyś został dostrzeżony, doceniony i zdobył doświadczenie, które przyda Ci się bardzo w dalszym życiu zawodowym, w rozwoju kariery.

 

W dniu 29.11.2021 o 16:33, nastek96 napisał:

Gdyby rok numerologiczny zaczął się w styczniu, Sprawiedliwość była by ładnym podsumowaniem zakończenia nauki i rozpoczęcia pracy. 

 

Nastek, gdyby ciocia miała... no wiesz co ;) 

Nie gdybaj, to już jest naciąganie kart pod numero albo odwrotnie :sark: a już szczególnie, kiedy sam nie wiesz, jaką numerologiczną opcję wybrać ;p 

 

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ejbert, 

Już kiedyś próbowałem określać czas w Tarocie, ale jakoś nigdy nie mogłem tego uchwycić. Raczej widziałem sytuację np: 10 buław, zdarzenie nie nastąpiło za 10 dni, ale kiedy już byłem wręcz przybity sytuacją i bez sił. 

 

Ciekawa interpretacja. Też mi się wydaje, że odpowiedź się kryje w Sprawiedliwości. 

W tym roku plonów to myślałem, że to działa na innej zasadzie. Np: jeśli nie wykorzystywałem szans i swojego potencjału to teraz mogę mieć problemy, ponieważ tych szans nie będzie i np będą problemy z pracą, pieniędzmi...

 

Chodzi mi o rok, który się oblicza sumując pełna datę urodzenia z liczbą nowego roku numerologicznego. 

Wiem, że nie powinno się naciągać znaczeń kart, choć przyznaję, że lubię gdybać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Właśnie czytam "The Marseille Tarot Revealed" Yoav'a Ben-Dov'a i znalazłam takie zdanie o Głupcu: 

 

Cytat

The Fool card can indicate freedom from bonds and from attachment to fixed frameworks. For example, it can symbolize a period of aimlessly roaming about without a clear goal, a long journey, or an attitude of non-commitment that leaves all options open. In a less positive sense the card can represent a person who has difficulties in choosing and committing themselves - for example, to a fixed place of residence or relationship or professional activity

 

Zastanawiam się, czy te karty nie mówią o trudnościach związanych z podejmowaniem odpowiedzialności i angażowaniem się w długoterminowe projekty. Śmierć mówi o tym, że należy to zmienić, a Sprawiedliwość oznacza też sądy i podpisywanie umów, a więc podjęcie wiążącej decyzji.

 

Cytat zostawiam w ramach ciekawostki i do rozważenia czy to możliwe, chociaż pytanie było raczej o czas :) Ale ten w Tarocie też jest płynny...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witajcie, czas na długo wyczekiwaną weryfikację. Temat cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i pomoc w interpretacji. 

 

W końcu dostałem pracę, było to teraz na granicy zmieniających się znaków zodiaku. 

Zacząłem pracować jeszcze w Rybach, ale samą umowę podpisałem już w znaku Barana. 

Tak, więc po raz kolejny okazuje się, że w moim przypadku karty nie mówią o konkretnych datach, ale wydarzeniach. 

 

Głupiec, Śmierć, Sprawiedliwość 

 

Dostałem umowę na czas określony na 3 miesiące. To moja pierwsza praca w zawodzie o czym może mówić Głupiec. Śmierć może pokazywać mój stan, że niechętnie ją przyjąłem i z bólem, po prostu nie miałem innego wyboru. Znaczy miałem, mogłem być bezrobotny, ale wiecie...

Sprawiedliwość to sam fakt podpisania umowy, ale...Uwaga!!!

Być może to przeczucie, nwm...że to nie koniec tej weryfikacji. Gringe powiedziała, że prace na stałe znajdę w maju. Tam gdzie pracuje podobno ludzie szybko odchodzą i uciekają.

Rozkładałem karty na kwiecień, koleżanka powiedziała, że może kogoś gdzieś przeniosą. Więc zastanawiam się, czy Głupiec nie oznacza pracy ,,dorywczej" na chwilę. Śmierć zmiana i dopiero w Sprawiedliwości umowa na stałe w innym miejscu. Oczywiście wszystko zweryfikuje i jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za tak duże zainteresowanie :_buzki::serce1:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
9 godzin temu, nastek96 napisał:

Dostałem umowę na czas określony na 3 miesiące. To moja pierwsza praca w zawodzie

 

Nastku, gratulacje! :D Wreszcie coś się zaczęło pod tym względem u Ciebie dziać.

 

9 godzin temu, nastek96 napisał:

Tam gdzie pracuje podobno ludzie szybko odchodzą i uciekają.

 

To z jednej strony zły znak, z drugiej: może być tak, że firma uczy podstaw i potem łatwo znaleźć lepszą pracę. Być może też łatwo w niej byłoby awansować, skoro jest taki przemiał. Bądź dobrej myśli! :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo :)

 

Tu firma niczego nie uczy, tyle że mam wpis do CV, że nie jestem świeży. Awansu na moim stanowisku też raczej nie ma. Ale narazie się cieszę i jestem dobrej myśli :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kiedy znajdę pracę ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...