Skocz do zawartości

Jesienny czas ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zainspirowana wątkiem @nastek96 postanowiłam zadać następujące pytanie kartom:

Co przyniesie mi czas od rownonocy jesiennej do przesilenia zimowego?

 

9 Buław (Tarot 78 Drzwi)

 

*obniżony nastrój, przemęczenie, przygnębienie, wycofanie

*nadmiar obowiązków 

*remont

*kończenie tego co zaplanowane

*skupienie się na konkretach, materii

*dążenie do polepszenia swojego losu

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
16 minut temu, Kaliaa napisał:

Nie przytłoczą Cię obowiązki,bo to nie 10 buław.

Patrzę na obrazki, dlatego w nawiasie wpisałam rodzaj talii, z której korzystałam.

Dziękuję za interpretację 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, Lunaria napisał:

Co przyniesie mi czas od rownonocy jesiennej do przesilenia zimowego?

 

9 Buław (Tarot 78 Drzwi)

 

Będziesz postawiona w stan gotowości. 9 Buław pokazuje mi czujność, człowiek stoi w pogotowiu bo wie, że to jeszcze nie koniec walki. 9 Buław może tez ogólnie pokazywać trwanie jakiegoś działania, coś, co jeszcze się nie zakończy do końca grudnia( do kolejnego przesilenia w grudniu). 
Jak ja to mówię: „to nie jest zła karta”. Tylko to jeszcze nie jest koniec problemów jeśli się z takowymi zmagasz. Trzeba będzie jeszcze trochę wysiłku włożyć. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też uważam, że 9 buław nie jest złą kartą. 9 buław to dużo energii, którą włożysz w dokańczanie różnych planów, rozpoczętych działań. 

Wyznaczysz sobie cele i będziesz do nich dzielnie dążyła. 

Dlatego myślę, że właśnie będziesz miała dużo energii do działania, ale będziesz musiała jasno sprecyzować cele. 

I właśnie ta druga strona, określisz jasno do czego chcesz dążyć w tym okresie. 

Powodzenia :)

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Mnie 9 Buław często pokazuje dystansowanie się wobec czegoś/kogoś.Bycie ostrożnym, dmuchanie na zimne.  Też nie uważam, że to jest zła karta. Faktycznie też mówi o zmęczeniu, ale też że ono dobiega już powoli końca. Gdzieś tam przeczytałam, że to "karta wielkiej siły ". Zgadzam się, że jest to też karta determinacji.

Dobrej jesieni :)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Jesienny czas ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...