Skocz do zawartości

Anioł?pomocy


Szczygaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałabym dużą dozę sceptycyzmu, szczególnie co do anielskości delikwenta. To może być wszystko i ewidentnie ma interes żeby nawiązać z Tobą kontakt, a anioły, w sensie te boskie nie upadłe, nie mają interesu by z nami rozmawiać. 

 

Tak poza wszystkim tutaj była taki chłopak który mówił do dziewczyn w nocy ich imieniem, a one to słyszały więc ;) 

  • Smutny 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2021 o 15:47, Szczygaa. napisał:

Wiem że ktoś lub coś o imieniu Bovael próbował nawiązać ze mną nawiązać kontakt. Znalazłam informację że to jakiś Anioł? Może ktoś tu mógł by mi pomóc 

 

Ja mialam troche odwrotna sytuacje. Zgodnie z trendem na forum zapytalam o imie swojego przewodnika. W myslach dostalam odpiwiedz ze Razjel... troche sie wystraszylam, bo przeciez nie mam pewnosci czy to moj przewodnik czy cos sie pod niego nie podszywa. Dodatkowo w glowie slyszlam jakies tupanie albo cos jak trzesienie ziemi (?) Pamietam doznalam naglego nawrocenia (chwilowego) i zaczelam odmawiac wszystkie znane mi wtedy modlitwy z prosba zeby ten Razjel poszedl sobie w diably ;p

Uzywalas kart anielskich moze albo mialas jakas stucznosc z nimi? Te anioly i te karty diabelskie to podejzana sprawa

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób on z Tobą próbował nawiązać kontakt? Usłyszałaś to imię? W jakich okolicznościach to było?Przeanalizuj tą sytuacje.

Nie każdy przekaz jest prawdziwy.Tak samo,jak nie zawsze Istota,która próbuje się skontaktować ma czyste intencje.

Rozumiem,że pod pojęciem anioła masz  na myśli Istotę,która kieruje się bezwarunkową miłości.

Jednak niewiadomo czy ten Bovael to faktycznie taka Istota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 23.09.2021 o 15:47, Szczygaa. napisał:

Wiem że ktoś lub coś o imieniu Bovael próbował nawiązać ze mną nawiązać kontakt. Znalazłam informację że to jakiś Anioł? Może ktoś tu mógł by mi pomóc 

 

Cytat

Miałabym dużą dozę sceptycyzmu, szczególnie co do anielskości delikwenta. To może być wszystko i ewidentnie ma interes żeby nawiązać z Tobą kontakt, a anioły, w sensie te boskie nie upadłe, nie mają interesu by z nami rozmawiać. 

 

Ja nie mam dozy sceptycyzmu, mam pewność, że to nie Anioł.  Wystarczy sprawdzić wahadłem, lub różdżka, co to za energia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Imię Bovael występuje w Lemegetonie, a dokładniej w III księdze zatytułowanej "Ars Paulina" - jest to bardzo stary grumuar. Grymuary to księgi, zwykle stare, które najczęściej zawierają spisy demonów, aniołów (w tym upadłych), zaklęć (często z zakresu czarnej magii), sposoby na wywoływanie ich, a także tworzenie magicznych narzędzi. Z chrześcijańskimi, dobrymi, różowymi aniołami nie ma to nic wspólnego.

 

Mówi się, że autorem Lemegetonu był Salomon, ten sam, który był opisany w Biblii i Koranie  i który był znany dzięki swojej mądrości. Według legend panował nad demonami - sama Biblia milczy na ten temat, jest to żydowski koncept, aczkolwiek w Koranie podobno jest wzmianka, że Salomon rozkazywał dżinom. Według legendy Salomon zamknął demony w naczyniu. Powstawały grimuary spisujące imiona i przymioty demonów i władców piekieł, nad którymi zapanował, i które da się przyzwać. Lemegeton jest jednym z nich. Nie wszystkie są złe - niektóre to anioły, które pragną wrócić do nieba, a wiele demonów jest bardzo mądra i pomaga ludziom. Inne jednak bywają szkodliwe. Mimo to przyzywanie ich (sposoby są opisywane do dzisiaj we współczesnych książkach, nie jest to więc wyłącznie historyczna ciekawostka) to zabawa dla zdecydowanych i odważnych.

 

Bovael to jakiś pomniejszy, raczej mało znaczący anioł, zajmuje się rządzeniem 14 stopniem Skorpiona i Koziorożca w astrologii. Sprawdziłabym, czy przypadkiem w tym miejscu nie ma się w swoim kosmogramie jakiejś istotnej planety albo czy coś się nie wydarzy w tym stopniu ważnego, może to było zwrócenie na to uwagi.

 

Link do księgi Ars Paulina po angielsku: http://www.labirintoermetico.com/06numerologia_cabala/Lemegeton_3_ArsPaulina.pdf
Lemegeton w polskiej wersji, zawiera także rozdział Ars Paulina, imię Bovael jest w tabeli na 188 stronie: https://docplayer.pl/116750777-Lemegeton-mniejszy-klucz-salomona.html

 

 

Edytowane przez Ragna
dałam linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...