Skocz do zawartości

Prognoza X ZWEYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład na październik:

 

Aura: Królowa Denarów+8 kielichów+2 denarów

 

Myślę, że może chodzić o kwestie zawodowe, gdyż cały czas rozważam zmianę pracy lub studia, że jeszcze nie uda mi się obronić.

 

Praca: 2 denarów+9 denarów+As Kielichów

 

Ogólnie powinno być dobrze, ale nadal będę miała zmienne nastawienie co do mojej pozycji w pracy. Możliwe, że ten As Pucharów to szansa, aby sięgnąć po nowe.

 

Finanse: 3 kielichów+Rycerz Kielichów+Rycerz Mieczy

 

Czyżby pieniądze na jakieś przyjemności, spotkania?

 

Miłość: 8 buław+6 denarów+Siła

 

Nie poddaje się i nadal próbuję randkować, aczkolwiek nie ma tutaj równowagi w przepływie energii. Będę dalej uparcie działała i brała sprawy w swoje ręce.

 

Samopoczucie: 2 kielichów+Umiarkowanie+Król Buław

 

Odzyskam harmonię wewnętrzną i spokój. Widać, że nabiorę chęci do działania.

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+2 mieczy+Kapłan

 

Będę nieufna w stosunku do osób, które będą chciały służyć mi radą. Nie będę odczuwała z ich strony szczerych intencji.  A może będę źle interpretowała czyjeś intencje.

 

Pozytywna niespodzianka: Koło Fortuny+Rycerz Buław+Rycerz Monet

 

Możliwe, że pojawią się w moim życiu jakieś osoby reprezentujące cechy wyżej wspomnianych rycerzy.

 

Rada: Rycerz denarów+4 kielichów+Paź Buław

 

Działać rozważnie i metodą małych kroków. Nie zniechęcać się zbyt szybko, a dalej działać.

 

Dziękuję za każdą interpretację.

 

 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
19 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Królowa Denarów+8 kielichów+2 denarów

Sama aura może być pod znakiem pieniędzy - więcej będzie Ci wpływać niż wypływać :) 

Uważam, że Królowa Denarów to dobra karta na aurę- niczego Ci nie zabraknie( materialnie). 
Mizesz rez być bardziej skupiona na obowiązkach zawodowych. 
8 Kielichów bywa rozczarowująca - do czegoś możesz stracić serce i zainteresowanie( może być związane z planami zawodowymi, pracą). 
Może tez być próba utrzymania balansu lub równowagi w jakiejś sprawie( tak by był wilk syty i owca cała) lub też małe dochody z dodatkowego źródła. 

 

19 godzin temu, mezza napisał:

Praca: 2 denarów+9 denarów+As Kielichów

Starania by utrzymać równowagę, dyplomacja. 9 Denarów zwiastuje sporą niezależność w jakimś zakresie, może coś będziesz robić indywidualnie w pracy. 
As Kielichów faktycznie daje szansę na coś nowego, co może Cię uszczęśliwić w przyszłości. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: 3 kielichów+Rycerz Kielichów+Rycerz Mieczy

Ogólnie stan Twoich finansów powinien Cię uszczęśliwić - nie będziesz narzekać a wręcz powieje optymizmem. 
Rycerz Mieczy może zesłać jakiś niespodziewany wydatek - ktoś może chcieć pożyczyć od Ciebie pieniądze. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 8 buław+6 denarów+Siła

W uczuciach miesiąc charakteryzujący się komunikacją - dość niespodziewane wiadomości mogą do Ciebie dotrzeć. 
6 Denarów to pozytywny rozwój sytuacji- wszystko powinno pójść po Twojej myśli( a nawet bardziej niż się spodziewasz). 
Siła - będziesz emanować charyzmą i magnetyzmem w tym miesiącu. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie: 2 kielichów+Umiarkowanie+Król Buław

Samopoczucie okay, zadowolenie. Utrzymanie dobrego nastroju - pomoże Ci w tym podjęcie kontaktów z otoczeniem na własną rękę, wykazanie inicjatywy. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Księżyc+2 mieczy+Kapłan

Coś może mieć drugie dno. Ktoś będzie próbował zmanipulować Cię. Intuicja Cię nie zawiedzie - korzystaj z niej. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Koło Fortuny+Rycerz Buław+Rycerz Monet

 

Tutaj może być wszystko :) Cośzupełnie niespodziewanego, niezależne od Ciebie. Po prostu Kos Cię zaskoczy - może się do odnosić do dwóch osób które charakteryzuje Rycerz Buław( może być kierowcą, kontaktować się z Tobą) oraz Rycerz Monet - powolna osoba, uparta, życzliwa. 
 

19 godzin temu, mezza napisał:

Rada: Rycerz denarów+4 kielichów+Paź Buław

Trzymać się swojej ścieżki, uparcie. Nie poddawać się i nie rezygnować. Czas spędzony w domu może nie być taki zły - możesz poświecić go na porządki i drobne ulepszenia. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, mezza napisał:

Rozkład na październik:

 

Aura: Królowa Denarów+8 kielichów+2 denarów

 

Będziesz rozwiązywać, jakiś problem. 

 

Praca: 2 denarów+9 denarów+As Kielichów

Rownowaga w działaniu, ciągłość w pracy, będziesz się dobrze czuła. Jakaś nowa idea w powietrzu. 

 

Finanse: 3 kielichów+Rycerz Kielichów+Rycerz Mieczy

 

Jakiś zastrzyk gotówki, ktoś może odda dług. 

 

Miłość: 8 buław+6 denarów+Siła

 

Randkowanie jak najbardziej w 8 buław. Całkiem dobrze będziesz się czuła, będziesz uwodzicielska. 

 

Samopoczucie: 2 kielichów+Umiarkowanie+Król Buław

 

Samopoczucie poprawi Ci ktoś w typie króla Buław. 

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+2 mieczy+Kapłan

 

Dużo nieufności, zastanawiania się, karty wskazują, żeby w podejmowaniu decyzji zapytać kogoś o radę. 

 

Pozytywna niespodzianka: Koło Fortuny+Rycerz Buław+Rycerz Monet

 

Moim zdaniem wygrana w grze losowej. 

 

Rada: Rycerz denarów+4 kielichów+Paź Buław

 

Wykorzystywać sytuacje i nie zastanawiać się za długo, nie zwlekać. 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: Królowa Denarów+8 kielichów+2 denarów

Możliwe, że skupisz się na pracy, będziesz potrzebowała długiego odpoczynku. Możesz tutaj zastanawiać się nad przejściem do innej pracy, albo po prostu nad jakąś propozycja urlopu...

 

Praca: 2 denarów+9 denarów+As Kielichów

Będziesz się zastanawiała i analizowałam sytuację w pracy, choć w tym czasie będzie ona dobra. 

Jest szansa, że poprawia się relacje między pracownikami. 

 

 

Finanse: 3 kielichów+Rycerz Kielichów+Rycerz Mieczy

Możesz wydać większą.kwote na jakieś przyjemności, zabawę. Być może spotkanie z jakimś panem. Uważaj, abyś nie wydała zbyt dużo. 

 

Miłość: 8 buław+6 denarów+Siła

Widzę jakiś kontakt przez internet, możliwe flirt. Będziecie oboje tym zainteresowani i Siła pokazuje, że oboje będziecie się starać o relacje.

 

Samopoczucie: 2 kielichów +Umiarkowanie+Król Buław

Mozliwe, że się zakochasz, albo po prostu właśnie odzyskasz spokój i harmonię dzięki czemu będziesz miała dużo energii do działania. 

 

Relacje z otoczeniem: Księżyc+2 mieczy+Kapłan

Uważaj na nieszczerość i przemysł dwa razy zanim posłuchasz czyiś rad, nie wiadomo jakie mają intencje. 

 

Pozytywna niespodzianka: Koło Fortuny+Rycerz Buław+Rycerz Monet

Cos czego się nie spodziewasz. Jakiś dwóch panów, możliwe że chodzi o ten flirt. 

 

Rada: Rycerz denarów+4 kielichów+Paź Buław

Działaj sumiennie i nie zniechęcaj się nudą i podejmuj się nowych wyzwań. 

 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.09.2021 o 00:30, mezza napisał:

Rozkład na październik:

 

Aura: Królowa Denarów+8 kielichów+2 denarów

Kolejny raz tkwiłam nad poprawianiem pracy dyplomowej. Musiałam włożyć dużo czasu i energii, a tym samym balansować pomiędzy obowiązkami zawodowymi a pisaniem.

 

Praca: 2 denarów+9 denarów+As Kielichów

@nastek96tutaj rzeczywiście poprawiły się relacje z ludźmi z pracy. Poza tym balansowałam pomiędzy pracą a studiami.

 

Finanse: 3 kielichów+Rycerz Kielichów+Rycerz Mieczy

 

Nic specjalnego, finanse pod kontrolą, ale rzeczywiście miałam niespodziewaną imprezę z grupą znajomych i rzeczywiście trochę poszalałam.

 

Miłość: 8 buław+6 denarów+Siła

 

Cały miesiąc był intensywny, kontakt z jednym Panem. Siła to ja nadawałam tempo relacji i nie pozwoliłam sobie na żadne działania pod wpływem impulsu. 6 denarów kolejny raz brak balansu, ale tym razem ja mało od siebie dawałam, a Pan zabiegał.

 

Samopoczucie: 2 kielichów+Umiarkowanie+Król Buław

 

Zdecydowana poprawa dzięki nowym znajomościom, ale także ponownym kontakcie z moim ex, co dobrze zinterpretowała @Sunrise009

Relacje z otoczeniem: Księżyc+2 mieczy+Kapłan

 

@Gringemiała rację, gdyż czułam, że poznany Pan coś ukrywa, próbuje manipulować....Kapłan pokazał, że Pan jest formalnie w związku a Księżyc to próba ukrycia tego faktu.

 

Pozytywna niespodzianka: Koło Fortuny+Rycerz Buław+Rycerz Monet

 

Los w tym miesiącu postawił na mojej drodze różnych Panów.

 

Rada: Rycerz denarów+4 kielichów+Paź Buław

 

Działać rozważnie i metodą małych kroków. Nie zniechęcać się zbyt szybko, a dalej działać.

 

Dziękuję za każdą interpretację.

 

 

 

Edytowane przez mezza
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza X ZWEYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...