Skocz do zawartości

Pierwsza połowa października ZWEYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Aura
As pucharów + 2 denary + 7 denarów

Widać tutaj szczęśliwy czas, ale trzeba będzie podjąć jakąś decyzję i może na ten szczęśliwy czas poczekać.

 

Praca
królowa denarów + pustelnik+ cesarzowa

Widać tutaj mnie i szefową, może to być czas trochę odpoczynku po tym ostatnim intensywnym czasie, moim zdaniem jakieś zwolnienie tego biegu.

 

Uczucia
9 mieczy + 3 denarów + 2 denarów

Widać moją pracę nad lękami, które są w mojej głowie. Będą też jakieś wybory, rozterki.

 

Najważniejsze wydarzenie
wieża + 5 buław + 9 pucharów

Coś tu zostanie zburzone, co spowoduje powrót energii i radości. Wyjdzie mi to na dobre

 

Rada
6 pucharów + 5 denarów + słońce

Nie wracać do przeszłości, nie zadręczać się a wszystko się ułoży.

 

Znajomość z X

(żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest to Pan z którym się spotkałam i rozmawialiśmy, Pan zniknął z pewnym momencie bez słowa, ja trochę za dużo w nerwach napisałam mu czego żałuję. Pan nie ma rozwodu z żoną pomimo, że nie mieszkają ze sobą od 2 lat, ale mają razem dziecko. Po tym jak żona dowiedziała się o mnie zaczęły się awantury i szantaż, że nie dostanie rozwodu)
3 denary + cesarzowa + diabeł
Widać tutaj ogromną pracę nad sobą co spowoduje, że znajomość się odrodzi i będzie obsesyjne myślenie o sobie. Albo tutaj w drugą stronę cesarzowa może pokazać, tą niezdrową relację z żoną i problem z podjęciem decyzji o uwolnieniu się i złożeniu pozwu o rozwód. Cesarzowa chyba bardziej tutaj pokazuje jego żonę niż mnie.

 

Zamiary Pana X
królowa denarów + 6 pucharów + 2 denary

Na tą chwilę to widać, że Pan ma dylemat czy wybrać mnie czy swoje dziecko i jego dobro i skupić na nim niż budowaniu czegoś ze mną

 

Może ktoś zerknie i doda swoją interpretację. Będę bardzo wdzięczna 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
As pucharów + 2 denary + 7 denarów

 

jakieś silne emocje i trudności z zachowaniem równowagi w życiu, ale przyjdzie okres uspokojenia i wyciszenia.

 

Praca
królowa denarów + pustelnik+ cesarzowa

będziesz miała sporo pracy, prawdopodobnie papierkowej. Ścisła współpraca z kobietą.

 

Uczucia
9 mieczy + 3 denarów + 2 denarów

 

Będziesz się czymś martwić po nocach i być może zajmiesz się bardziej pracą/hobby, żeby się uspokoić. 

 

Najważniejsze wydarzenie
wieża + 5 buław + 9 pucharów

Możliwa jakaś większa impreza, która poprawi Ci nastrój i doda energii :)

 

Rada
6 pucharów + 5 denarów + słońce

Nie wracać do przeszłości, nie zadręczać się a wszystko się ułoży. - zgadzam się

 

Znajomość z X

(żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest to Pan z którym się spotkałam i rozmawialiśmy, Pan zniknął z pewnym momencie bez słowa, ja trochę za dużo w nerwach napisałam mu czego żałuję. Pan nie ma rozwodu z żoną pomimo, że nie mieszkają ze sobą od 2 lat, ale mają razem dziecko. Po tym jak żona dowiedziała się o mnie zaczęły się awantury i szantaż, że nie dostanie rozwodu)
3 denary + cesarzowa + diabeł
Widać tutaj ogromną pracę nad sobą co spowoduje, że znajomość się odrodzi i będzie obsesyjne myślenie o sobie. Albo tutaj w drugą stronę cesarzowa może pokazać, tą niezdrową relację z żoną i problem z podjęciem decyzji o uwolnieniu się i złożeniu pozwu o rozwód. Cesarzowa chyba bardziej tutaj pokazuje jego żonę niż mnie.

Wygląda na to, że jest uzależniony od żony. Nie odejdzie od niej łatwo, o ile w ogóle.

17 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Zamiary Pana X
królowa denarów + 6 pucharów + 2 denary

Na tą chwilę to widać, że Pan ma dylemat czy wybrać mnie czy swoje dziecko i jego dobro i skupić na nim niż budowaniu czegoś ze mną

 

Pan sam na razie nie wie, czego chce. Żal mu ogniska domowego, które miał z żoną. Waha się.

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Anastazja979 Słuchając i obserwując Pana widzę właśnie że tak łatwo nie zakończy małżeństwa swojego choć i tak ze sobą nie mieszkają. Widać że niby chce ruszyć dalej ale nie do końca, więc chyba lepiej będzie dla mnie pójście dalej a jak coś ma być to wróci :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Aura

As pucharów + 2 denary + 7 denarów

Możliwe, że zakochasz się, ale będziesz analizowała jaką podjąć decyzję typu odezwać się, czy nie...i długo tak pozostaniesz w tym wahaniu. 

 

Praca

królowa denarów + pustelnik+ cesarzowa

Będziesz w pracy się świetnie realizowała. Ale możesz mieć tutaj pracę wykonywaną w samotności, w izolacji od innych. Może dostaniesz jakieś inne zadania? 

Lub ty też się wyciszysz przy pracy. 

 

Uczucia

9 mieczy + 3 denarów + 2 denarów

Będziesz się czegoś bała. Zrobisz jeden krok do przodu, więc podejmiesz właśnie z tymi lękami, ale będziesz się zastanawiała co możesz zrobić i nie wykonasz jeszcze wielkiego kroku naprzód. 

 

Najważniejsze wydarzenie

wieża + 5 buław + 9 pucharów

Jakąś nagłe wydarzenie/impreza w dużym gronie ludzi. Będzie bardzo miły klimat. 

 

Rada

6 pucharów + 5 denarów + słońce

Nie skupiaj się na tym czego Ci kiedyś zabrakło, co straciłaś. Myśl optymistycznie. 

 

Znajomość z X

3 denary + cesarzowa + diabeł

Myślę, że on może tutaj w jakiś sposób nadal współpracować z żoną, która trzyma go w szachu. Jest od niej w jakiś sposób zależny przez nie może narazie rozwijać innych relacji. 

 

Zamiary Pana X

królowa denarów + 6 pucharów + 2 denary

Wydaje mi się, że pan tutaj jeszcze jakoś jest związany z tą żoną i kalkuluje co mu się opłaca.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 za interpretacje. W pracy zapowiada się wyjazd więc może to pokaże to najważniejsze wydarzenie bo jeszcze nie znam terminu kiedy to będzie. A co do Pana to na moje oko chyba nie do końca zakończone to małżeństwo i coś oprócz dziecka łączy go z żoną :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!!

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

Aura
As pucharów + 2 denary + 7 denarów

 

Były silne emocje związane z Panem X i wahanie co zrobić czy odezwać się czy odpuścić i przeczekanie i nic nie robienie

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

Praca
królowa denarów + pustelnik+ cesarzowa

 

Praca była moim wycieszenie. Górę tutaj wzięły moje emocje odnośnie X i raca była ucieczką :)

 

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
9 mieczy + 3 denarów + 2 denarów

 

 

Sporo leków we mnie odżyło, co spowodowało że zaczełam zastanawiać się na pracą nad sobą nad ucieszeniem tych leków w perspektywie już przyszłości nie samego Pana X

 

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
wieża + 5 buław + 9 pucharów

 

Po ostatniej wymianie zdań z X jeszcze we wrześniu bardzo biłam się z myślami czy przeprosic za to co mu napisałam. Postanowiłam napisać do niego i przeprosić co zburzyło mur pomiedzy nami i mi przyniosło ulgę i spokój. Niestety on dalej porządkuje swoje sprawy ale to już jakoś jest poza mną i ja ten czas poświęcam dla siebie

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

Rada
6 pucharów + 5 denarów + słońce

Tutaj to się sprawdziło :) Nie wracać do przeszłości, nie zadręczać się a wszystko się ułoży.

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

 

Znajomość z X

(żeby było łatwiej spojrzeć na karty, to jest to Pan z którym się spotkałam i rozmawialiśmy, Pan zniknął z pewnym momencie bez słowa, ja trochę za dużo w nerwach napisałam mu czego żałuję. Pan nie ma rozwodu z żoną pomimo, że nie mieszkają ze sobą od 2 lat, ale mają razem dziecko. Po tym jak żona dowiedziała się o mnie zaczęły się awantury i szantaż, że nie dostanie rozwodu)
3 denary + cesarzowa + diabeł
 

Oj znajomość ta pokazała mi jakie błedy dalej popełniam i zaczęłam pracę nad sobą. Pan faktycznie jest w jakiś sposób związany jeszcze ze swoją żoną, widać, że ma ona bardzo duży wpływ na niego. Gdy zaczęliśmy rozmawiać po wyjaśnieniu tej sytuacji ona znowu zaczeła się odzywać i szukac pretekstow do spotkań i rozmów więc ja się wycofałam

 

W dniu 26.09.2021 o 15:59, Mala_83 napisał:

 

Zamiary Pana X
królowa denarów + 6 pucharów + 2 denary

Chyba faktycznie ma tutaj dylemat co wybrać, ale niestety ja za niego nie dokonam wyboru i nie bede też czekać. Poukładam sobie swój bałagan i idę dalej :)

 

Dziękuje wsztystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa października ZWEYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...