Skocz do zawartości

Czwartkowa randka ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Na ten moment szykuje mi się randka na czwartek. Za zgodą @Blackraven wklejam jej rozkład Tarota na moje pytanie: Jak przebiegnie spotkanie( jeśli do niego dojdzie). 
Krotko i na temat zatem. 

Z przełożenia: Rydwan Diabeł Królowa Kielichów

 

Spotkanie : 3 Kielichy Król Bulaw Księżyc


 

Samo spotkanie zapowiada się sympatycznie - 3 Kielichy to luźna, swobodna atmosfera plus jakieś picie. Ogólnie bardzo przyjemnie - może oboje się dobie spodobamy. 
Król Buław jest dość romansowy, facet z inicjatywą. Atrakcyjny choć może trochę nawijać makaron na uszy i bajerować. 
To bajerowanie podkręca Księżyc - jakieś drugie dni spotkania, nie ze wszystkim będzie szczery. 
Z przełożenia Rydwan może pokazać jazdę samochodem, szybkość realizacji planów( nie będzie problemów ze stolikiem w pubie). Z kolei w Diable dużo nam obojgu może chodzić po głowie ale na tym się zakończy wieczor - Królowa Kielichów jest dość skromna, nieśmiała wiec do niczego konkretnego nie dojdzie. Choć sam wieczor zapowiada się sympatycznie. 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda,że tam na końcu tego przełożenia nie ma królowej buław,bo by świetnie pasowała do tego całego rozkładu.A królowa kielichów nie zawsze jest nieśmiała.Królowa kielichów to królowa emocji.Spotkanie może być dość emocjonalne.Ten diabeł to zdecydowanie grzeszne myśli,a rydwan mówi,że nie będzie nudno i dużo będzie się działo.Po prostu aktywny czas.

3 kielichy to bardzo fajna atmosfera i fajny czas spędzony przy królu buław,to najfajniejszy król w tarocie,fajny przedsiębiorczy facet.Dla mnie księżyc pokazywać może po prostu wieczór 

Odnośnik do komentarza

Pamietam ze jak spdawdzalas popdzedniego randkowicza to tez ksiezyc za nim stal. To ten lekarz co chyba na misji byl i kazal Ci dzwonic do swojego szefa...

No ale spotkanie wydaje siecslkiem fajne i w milej atmosferze.

 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Blackraven masz świetną pamięć. Ja sama zapomniałam o tym lekarzu - fakt, tam był Księżyc. 
Mnie ogólnie prześladują karty w rozkładach: Księżyc i 8 Mieczy - w sumie dość spójne: sprawy które nie są dla mnie oczywiste, wiadome, ukrywane plus poczucie bezsilności wobec tego. 
No, może akurat ten czwartek będzie sympatyczny - zweryfikuję na pewno :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gringe napisał:

@Blackraven masz świetną pamięć. Ja sama zapomniałam o tym lekarzu - fakt, tam był Księżyc. 
Mnie ogólnie prześladują karty w rozkładach: Księżyc i 8 Mieczy - w sumie dość spójne: sprawy które nie są dla mnie oczywiste, wiadome, ukrywane plus poczucie bezsilności wobec tego. 
No, może akurat ten czwartek będzie sympatyczny - zweryfikuję na pewno :) 

Ja mialam przez lata to samo z tym ksiezycem i8 mieczami....

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minutę temu, Kaliaa napisał:

E to są super karty w porównaniu do śmierci,która mi przez pewien czas często wychodziła.

Smierć to transformacja - nie ma drogi powrotnej. Nie jest zła karta - zapowiada diametralne zmiany( pokazała mi się zanim dowiedziałam się, ze jestem w ciąży). 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Patrząc na karty z przełożenia, to pan może chcieć już jakiejś bliskości z Tobą na tym spotkaniu (Rydwan + Diabeł), ale Ty go przystopujesz, bo poczujesz się nie komfortowo (królowa kielichów). Samo spotkanie jednak będzie sympatyczne - prawdopodobnie przejażdżka wieczorową porą. Baw się dobrze!

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Dziewczyny szybka weryfikacja - pan się zmył. Karty chyba aż za dobrze pokazały o co mu chodziło a ja go faktycznie przystopowałam :obled:

Nastepny rozkład na randkę wrzucę chyba już po fakcie…aby nie zapeszyć :obled:

  • Smutny 8
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minuty temu, Mala_83 napisał:

Ja myślalam że tylko ja mam takie dziwne sytuacje :)

Będę się z Tobą spierać - uważam, że wiodę prym w spotykaniu takich oryginałów :obled: ;) 

No ręce po prostu opadają…

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gringe napisał:

Dziewczyny szybka weryfikacja - pan się zmył. Karty chyba aż za dobrze pokazały o co mu chodziło a ja go faktycznie przystopowałam :obled:

Nastepny rozkład na randkę wrzucę chyba już po fakcie…aby nie zapeszyć :obled:

Rydwan i diabeł z przełożenia to pokazał.Zwiał,bo jest tchórzliwą pizdą.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze Księżyc odczytuję jako lęki, fobie, urojenia, czyli facet mógł tak jak już było napisane stchórzyć przez swoje problemy natury emocjonalnej, bo Księżyc pokazuje właśnie różne zachwiania emocjonalne, utajone problemy o podłożu psychicznym.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, mezza napisał:

Ja jeszcze Księżyc odczytuję jako lęki, fobie, urojenia, czyli facet mógł tak jak już było napisane stchórzyć przez swoje problemy natury emocjonalnej, bo Księżyc pokazuje właśnie różne zachwiania emocjonalne, utajone problemy o podłożu psychicznym.

@mezza masz 100% racji. Plus sprawa nie wyglada tak jak na pierwszy rzut oka widać. 
Czyli znowu bawię się w „ciuciubabkę”. 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 minuty temu, mezza napisał:

Ja mam podobnie z tymi randkami, więc dziewczyny łączę się z Wami w bólu. Zapewne zaraz postawię jakis rozkład, bo czeka mnie kolejne spotkanie z nowym absztyfikantem :D.

Grunt to nie poddawać się ;) 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
13 minut temu, nastek96 napisał:

Chętnie pomogę, ale co znaczą karty z przełożenia? 

U mnie przełożenie to podzielenie talii na trzy stosy i sprawdza się karty na spodzie - to są karty z przełożenia. 
Ja osobiście sprawdzam tylko kartę na samym spodzie i nie przekładam na trzy stosy. 
Co kto lubi, jaką ma technikę :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

 

Z przełożenia: Rydwan Diabeł Królowa Kielichów

 

Interpretacja kart z przełożenia to dla mnie nowość, ale spróbuję. 

Znajomość potoczyła się bardzo szybko i rozwija w szybkim tempie. Jest między wami chemia seksualna i przyciąganie. Sama będziesz miała bardzo emocjonalny stosunek do pana. 

 

Spotkanie : 3 Kielichy Król Bulaw Księżyc

Spotkanie będzie bardzo udane, dużo śmiechu i zabawy. On będzie pewny siebie. Księżyc przy karcie bulawowe i 3 kielichów może pokazać romans, który się skończy w łóżku. Spójrz mamy diabła, Króla buław, 3 kielichy, Rydwan. 

 

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Teraz, nastek96 napisał:

Ja czasem sprawdzam kartę na spodzie, ale nigdy nie interpretuje. Czasem jest tam fajna karta, która pokazuje tło sprawy, a czasem coś co do niczego nie pasuje, dlatego nie zwracam uwagi. 

No ja zaczęłam od jakiegoś czasu patrzeć i tak jak mówisz - jest to tło sprawy, dodatkowa informacja. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, najpierw zinterpretowałem, a potem zacząłem czytać i masz już weryfikację. 

Przykro mi, niestety są tacy ludzie. Nwm o co im chodzi. Chyba chcą sobie podbudować samoopinie, że kogos zdobyli i ktoś na nich czeka.

Przykro mi 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czwartkowa randka ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...