Skocz do zawartości

Rok numerologiczny 3 ZWERYFIKOWANY


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: 2 buław

 

eksperymenty, sprawdzanie różnych opcji, trudność w podjęciu decyzji, ścisła współpraca z kimś


najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów

 

zbyt duży wybór w pewnym momencie? 


uczucia: XII Wisielec

 

jestem w związku, w którym póki co jestem szczęśliwa. Może nic się po prostu nie zmieni?


zawodowo: 9 monet, królowa mieczy

 

9 monet to karta zadowolenia. Królowa mieczy to raczej kobieta posiadająca wiedzę i umiejętności - radzi sobie.


zdrowie: 3 kielichów

 

może za dużo używek i niezdrowego jedzenia?


co mnie zaskoczy? paź buław

 

jakiś wyjazd albo kontakt z czyjejś strony


nowe perspektywy: 4 mieczy

 

ciężko mówić o perspektywach w tej karcie. Może będzie więcej czasu na odpoczynek.


co odejdzie: 3 monet

 

Skończę studia.


co zostanie: 5 monet

 

Ale dalej będę biedna...


rada: 9 buław

 

Karty każą być wytrwałym i cierpliwym.

 

No rozczarowujące te karty, zwłaszcza, że trzeci rok numerologiczny niby ma być pozytywnym rokiem. Może chociaż kwestie pracy dobrze wyglądają? Jak myślicie?

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
14 godzin temu, Anastazja979 napisał:

aura: 2 buław

W aurze, motywem przewodnim będzie wahanie się przed podjęciem decyzji o działaniu. W którą stronę pójść, co wybrać, co robić przede wszystkim. Rozważanie dwóch opcji - coś osiągnęłaś i teraz jest pytanie - wybrać opcję A czy B. 
 

14 godzin temu, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów

Znów mam wrażenie, że chodzi o dylematy - tym razem na szerszą skalę, więcej opcji: i to nęci i to kusi- tylko nie można mieć wszystkiego razem. 
Oddawanie się marzeniom, snucie różnych scenariuszy. 
 

14 godzin temu, Anastazja979 napisał:

uczucia: XII Wisielec

Jeśli jesteś w związku to czeka Cię okres czekania. Czerpania tego, co najlepsze z relacji choć z drugiej strony możesz nie być tak zaangażowana emocjonalnie jak druga strona( Twoje serce może być zaangażowane w inne sprawy, niekoniecznie związane ze sferą partnerską). Uważam, że Wisielec nie jest zły - karta bardzo Neptuniczna, czasami oznaczając poświęcenie się dla jakiejś idei lub sprawy choć z drugiej strony Wisielcowi nic nie grozi, jest chroniony( efekt halo wokół jego głowy oznacza, że jest on pod opieką sił wyższych). 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

zawodowo: 9 monet, królowa mieczy

Nie będzie tu żadnych sentymentów z Twojej strony. Wykażesz się samodzielnością - brak sentymentów. Królowa Mieczy w pracy ma wiedzę, jest rzetelna ale i ostra - tu liczy się intelekt. 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

zdrowie: 3 kielichów

W zdrowiu Ci nie pomogę bo to zupełnie nie moja bajka i nie chcę napleść Ci głupot :obled:

 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

co mnie zaskoczy? paź buław

Zaskoczeniem mogą być jakieś wiadomości lub może zaskoczyć postawa jakiejś młodej osoby. 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

nowe perspektywy: 4 mieczy

Zdecydowanie więcej czasu w domu, faktycznie więcej wypoczynku. 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

co odejdzie: 3 monet

Tu się zgadzam - osiągniecie pewnego etapu w sferę zawodowej/szkolnej. 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

co zostanie: 5 monet

Aktywne działanie w celu zaspokojenia potrzeb materialnych - nic samo nie przyjdzie, swoje trzeba będzie wywalczyć. W 5 Monet jest właśnie to poczucie, niekoniecznie, że bida i piszczy - aktywnie z tym się walczy. 
 

15 godzin temu, Anastazja979 napisał:

rada: 9 buław

Być czujnym - to jeszcze nie jest czas by spocząć na laurach. Jest wiele fo zrobienia - to nie koniec cyklu. 
 

 

Też właśnie weszłam w trzeci rok i tez sobie pomyślałam patrząc na swoj rozkład: „what the fuck?..”

Twój nie jest zły - 3 rok nie jest rokiem spokoju bo to trójka - dużo się dzieje i tyle. U Ciebie pojawia się nowe opcje życiowe i będziesz się nad nimi zastanawiać - co jest dla Ciebie najlepsze. 
 

Czy omawialiśmy Twój Solariusz na forum? :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

aura: 2 buław

Będziesz niezdecydowana, możesz przyglądać się różnym opcjom. Szykują się dobre perspektywy, ale będziesz się ich obawiać, może trzeba będzie podzielić swój czas, zainteresowania i energię na pół 

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów

Dużo planów, chwytanie wiele srok za ogon i wydaje mi się że dobrze to koresponduje z 2 Buław. 

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

uczucia: XII Wisielec

Tutaj bez zmian, ale możesz mieć poczucie zastoju, może chciałabyś wskoczyć na kolejny level w związku a zostaniesz przyhamowana

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

zawodowo: 9 monet, królowa mieczy

Będziesz zadowolona, bo masz okazję do rozwinięcia swoich umiejętności, zdobędziesz pewność siebie

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

zdrowie: 3 kielichów

Problemy z pęcherzem moczowym, może trzeba zwrócić uwagę na potrzebę odpoczynku. Generalnie nic poważnego nie powinno się wydarzyć

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

co mnie zaskoczy? paź buław

Nowe informacje, znajomości, spora liczba zaproszeń na wydarzenia towarzyskie 

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

nowe perspektywy: 4 mieczy

Będziesz musiała nauczyć się jak efektywnie odpoczywać 

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

co odejdzie: 3 monet

Zakończy się etap szlifowania wiedzy, może jakieś znajomości odejdą

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

co zostanie: 5 monet

Poczucie niedostatku, zależności od innych

 

23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

rada: 9 buław

Ostrożnie podchodzić do wszystkich spraw, ale nie tracić nadziei

;)

Wydajemi się, że to nie bedzie zły rok, będzie się działo sporo, bo będzie dużo nowych opcji i okazji, żeby otwierać nowe drzwi, będziesz miała szansę, żeby spróbować czegoś nowego, innego - a w kolejnych latach będzie się krystalizowac to co w tym roku zrobisz i jakie decyzje podejmiesz :)

 

P.S. Chyba dużo numerologicznych 6 siedzi na forum :)

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gringe napisał:

W aurze, motywem przewodnim będzie wahanie się przed podjęciem decyzji o działaniu. W którą stronę pójść, co wybrać, co robić przede wszystkim. Rozważanie dwóch opcji - coś osiągnęłaś i teraz jest pytanie - wybrać opcję A czy B. 
 

Znów mam wrażenie, że chodzi o dylematy - tym razem na szerszą skalę, więcej opcji: i to nęci i to kusi- tylko nie można mieć wszystkiego razem. 
Oddawanie się marzeniom, snucie różnych scenariuszy. 
 

Jeśli jesteś w związku to czeka Cię okres czekania. Czerpania tego, co najlepsze z relacji choć z drugiej strony możesz nie być tak zaangażowana emocjonalnie jak druga strona( Twoje serce może być zaangażowane w inne sprawy, niekoniecznie związane ze sferą partnerską). Uważam, że Wisielec nie jest zły - karta bardzo Neptuniczna, czasami oznaczając poświęcenie się dla jakiejś idei lub sprawy choć z drugiej strony Wisielcowi nic nie grozi, jest chroniony( efekt halo wokół jego głowy oznacza, że jest on pod opieką sił wyższych). 
 

Nie będzie tu żadnych sentymentów z Twojej strony. Wykażesz się samodzielnością - brak sentymentów. Królowa Mieczy w pracy ma wiedzę, jest rzetelna ale i ostra - tu liczy się intelekt. 
 

W zdrowiu Ci nie pomogę bo to zupełnie nie moja bajka i nie chcę napleść Ci głupot :obled:

 

Zaskoczeniem mogą być jakieś wiadomości lub może zaskoczyć postawa jakiejś młodej osoby. 
 

Zdecydowanie więcej czasu w domu, faktycznie więcej wypoczynku. 
 

Tu się zgadzam - osiągniecie pewnego etapu w sferę zawodowej/szkolnej. 
 

Aktywne działanie w celu zaspokojenia potrzeb materialnych - nic samo nie przyjdzie, swoje trzeba będzie wywalczyć. W 5 Monet jest właśnie to poczucie, niekoniecznie, że bida i piszczy - aktywnie z tym się walczy. 
 

Być czujnym - to jeszcze nie jest czas by spocząć na laurach. Jest wiele fo zrobienia - to nie koniec cyklu. 
 

 

Też właśnie weszłam w trzeci rok i tez sobie pomyślałam patrząc na swoj rozkład: „what the fuck?..”

Twój nie jest zły - 3 rok nie jest rokiem spokoju bo to trójka - dużo się dzieje i tyle. U Ciebie pojawia się nowe opcje życiowe i będziesz się nad nimi zastanawiać - co jest dla Ciebie najlepsze. 
 

Czy omawialiśmy Twój Solariusz na forum? :) 

Wstawiałam solariusz w zeszłym roku pod koniec grudnia (odniosła się do niego Lianna) - link na dole. Jak rozumiem, jest aktywny do moich urodzin w 22 roku, potem dopiero mogę stworzyć nowy na rok 2022/2023?

 

Dzięki @Gringe i @Lunaria za interpretację i dodanie otuchy :)

 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Jak rozumiem, jest aktywny do moich urodzin w 22 roku, potem dopiero mogę stworzyć nowy na rok 2022/2023?

Dokładnie tak :) możesz stworzyć wcześniej swój solariusz na kolejny rok, czyli 2022/2023, ale będzie obowiązywał od urodzin :)

później zerknę na Twój solariusz, ale Lianna ładnie Ci opisała wszystko, tzn. Pewnie nie wylapie nic ponadto co napisała ona, ale spróbuję :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aura: 2 buław

Mogą się otwierać przed Tobą nowe możliwości. Dostrzeżesz nowe drogi w życiu, ale czy odważysz sie obrać jedną z nich? 

 

najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów

Tutaj może być jakieś wydarzenie z dużą ilością alkoholu, jakąś impreza. 

 

uczucia: XII Wisielec

Stagnacja. Możesz trochę się zamknąć w sobie i mieć mniejszy kontakt z partnerem. 

 

zawodowo: 9 monet, królowa mieczy

W pracy Ci będzie dobrze. Będziesz się realizowała. Możesz mieć zadania oparte na analizie lub logice. Tutaj zaznacza się praca umysłowa. 

 

 

zdrowie: 3 kielichów

Może okazać się niezbędna wizyta u dentysty. 

 

 

co mnie zaskoczy? paź buław

Jakis mężczyzna, który jest energiczny lub zaproszenie do jakiejś aktywności. 

 

nowe perspektywy: 4 mieczy

Raczej będziesz musiała sporo odpoczywać. 

 

co odejdzie: 3 monet

Tutaj rzeczywiście możesz zdobyć dyplom, podnieść kwalifikacje i nie będziesz już musiała się dokształcać. 

 

co zostanie: 5 monet

Jeśli brakuje Ci pieniędzy to nadal może tak być. Choć dużo zależy od Cb. W aurze masz 2 buław, więc to nie jest brak możliwości, ale nieumiejętność wyboru. 

 

 

rada: 9 buław

Doprowadzaj przedsięwzięcia do końca i się nie poddawaj. 

 

Mam nadzieję, że twój rok okaże się dobry, w końcu to trójka :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:

aura: 2 buław

 

eksperymenty, sprawdzanie różnych opcji, trudność w podjęciu decyzji, ścisła współpraca z kimś

Wahanie i stanie na rozdrożu. Czy zmienić pracę, czy nie, czy zostać w związku, czy nie.

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów

zbyt duży wybór w pewnym momencie?

A tu nie wiem, powiedzmy, że marzycielstwo i zastanawianie się, co dalej.

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:

 


uczucia: XII Wisielec

 

jestem w związku, w którym póki co jestem szczęśliwa. Może nic się po prostu nie zmieni?

Rozstaliśmy się przez jego brak decyzyjności i przez to, że trzymał mnie w niepewności.

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


zawodowo: 9 monet, królowa mieczy

 

9 monet to karta zadowolenia. Królowa mieczy to raczej kobieta posiadająca wiedzę i umiejętności - radzi sobie.

Uczyłam się dużo i wdrażałam się.

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


zdrowie: 3 kielichów

 

może za dużo używek i niezdrowego jedzenia?

alkohol i niezdrowe jedzenie

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


co mnie zaskoczy? paź buław

 

jakiś wyjazd albo kontakt z czyjejś strony

nowi znajomi

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


nowe perspektywy: 4 mieczy

 

ciężko mówić o perspektywach w tej karcie. Może będzie więcej czasu na odpoczynek.

no trochę się leniłam

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


co odejdzie: 3 monet

 

Skończę studia.

tak

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


co zostanie: 5 monet

 

Ale dalej będę biedna...

rozstanie z facetem

W dniu 28.09.2021 o 09:11, Anastazja979 napisał:


rada: 9 buław

 

Karty każą być wytrwałym i cierpliwym.

 

No rozczarowujące te karty, zwłaszcza, że trzeci rok numerologiczny niby ma być pozytywnym rokiem. Może chociaż kwestie pracy dobrze wyglądają? Jak myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Rok numerologiczny 3 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...