Skocz do zawartości

Happy New Year... 3 ZWERYFIKOWANE


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Rozkład na nowy rok numerologiczny 

 

Aura: Mag - dużo energii do działania, czekają na mnie nowe pomysły, które zapragnę wcielić w życie. 

 

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - skupię się na swoim wnętrzu, będę pracować nad sobą 

 

Uczucia: Śmierć 4 Denarów - zmiany w istniejącym związku, może stanę się bardziej zaborcza albo będę większą egoistką

 

Zawodowo: 2 Mieczy - bez zmian, niedostrzeganie nowych perspektyw, poczucie uwiazania 

 

Zdrowie: Paź Kielichów - wyczytałam, że może oznaczać płukanie żołądka, więc może problemy z trawieniem

 

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów - będę miała dużo okazji do świętowania (a już myślałam, że ten rok był rekordowy :p) może bardziej życzliwe relacje z otoczeniem

 

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów - nie mam pojęcia, dużo Kielichów, więc emocji, wrażliwości, a to są pojecia które mało mi się kojarzą ze mną samą :D może będzie okazja pojechać gdzieś wypocząć w miejsce o którym od dawna marzę lub zrobię kurs np. Reikki

 

Co odejdzie: 5 Mieczy - poczucie klęski, straty, rozpamietywanie porażek 

 

Co zostanie: Król Buław - energia do działania,  pewność siebie 

 

Rada: As Mieczy 7 Denarów - zrezygnować z tego co nie sprzyja cierpliwości i oczekiwaniu na rezultaty 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Rozkład na nowy rok numerologiczny 

 

Aura: Mag - dużo energii do działania, czekają na mnie nowe pomysły, które zapragnę wcielić w życie. 

poszerzanie horyzontów. Możesz odkryć nowe hobby albo rozglądać się za nową pracą. Możliwa podróż.

 

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - skupię się na swoim wnętrzu, będę pracować nad sobą 

Może relacja/jakieś wydarzenie związane z matką? Jeśli nie to po prostu skupienie na swoim rozwoju.

 

Uczucia: Śmierć 4 Denarów - zmiany w istniejącym związku, może stanę się bardziej zaborcza albo będę większą egoistką

Tak jakby pieniądze miały was podzielić.

 

Zawodowo: 2 Mieczy - bez zmian, niedostrzeganie nowych perspektyw, poczucie uwiazania 

Możesz nie dostrzegać nowych możliwości. Boisz się ryzyka.

 

Zdrowie: Paź Kielichów - wyczytałam, że może oznaczać płukanie żołądka, więc może problemy z trawieniem

A może ciąża?

 

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów - będę miała dużo okazji do świętowania (a już myślałam, że ten rok był rekordowy :p) może bardziej życzliwe relacje z otoczeniem

Dużo radości :)

 

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów - nie mam pojęcia, dużo Kielichów, więc emocji, wrażliwości, a to są pojecia które mało mi się kojarzą ze mną samą :D może będzie okazja pojechać gdzieś wypocząć w miejsce o którym od dawna marzę lub zrobię kurs np. Reikki

Rozbudzenie kreatywności - poszerzanie zainteresowań, nowe hobby.

 

Co odejdzie: 5 Mieczy - poczucie klęski, straty, rozpamietywanie porażek 

Odejdzie czarnowidztwo. 

 

Co zostanie: Król Buław - energia do działania,  pewność siebie 

Chęć działania.

 

Rada: As Mieczy 7 Denarów - zrezygnować z tego co nie sprzyja cierpliwości i oczekiwaniu na rezultaty 

Odciąć się od tego, co nie służy i spokojnie iść do wyznaczonych celów.

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Aura: Mag - dużo energii do działania, czekają na mnie nowe pomysły, które zapragnę wcielić w życie. 

 

Wiele się nauczysz, przed Tobą być może nowy etap w życiu.

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - skupię się na swoim wnętrzu, będę pracować nad sobą 

 

Wyciszysz się wewnętrznie, wyostrzy Ci się intuicja, wiele się nauczysz, Kapłanka jest mądra :).

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Uczucia: Śmierć 4 Denarów - zmiany w istniejącym związku, może stanę się bardziej zaborcza albo będę większą egoistką

 

Ja to widzę, że albo będziecie więcej siedzieć w domu, albo faktycznie jakieś problemy związane z kasą.

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Zawodowo: 2 Mieczy - bez zmian, niedostrzeganie nowych perspektyw, poczucie uwiazania 

Czegoś możesz nie dostrzegać.

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Zdrowie: Paź Kielichów

 

Też mi się skończyło się z dzieckiem :slonko:

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów

 

Dużo radosnych spotkań, zabawy, może jakieś wesela? :)

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

 

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów

 

Ta karta mi pokazuje też wyciszenie, ale może być jak piszesz, że zrobisz kurs Reiki ;).

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

 

Co odejdzie: 5 Mieczy - poczucie klęski, straty, rozpamietywanie porażek 

 

Widzę to tak samo, jak Ty. Nie znoszę tej karty :P

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

 

Co zostanie: Król Buław - energia do działania,  pewność siebie 

 

Energia, aktywność, chęć inicjowania.

 

6 godzin temu, Lunaria napisał:

Rada: As Mieczy 7 Denarów

 

Ja bym powiedziała, że nie planować długoterminowo.

 

Wszystkiego dobrego w tym 3 roku numero ! Niech Ci spełni, to o czym marzysz :koniczynka::serce1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: Mag 

Dużo energii. Bardzo dużo kreatywności, możesz być liderem i przewodzić w tym roku. Będziesz bardziej otwarta i wygadana. Mnóstwo nowych pomysłów. 

 

 

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - tutaj ciężko określić. Możesz rozwinąć intuicje i rozwinąć się z ezo lub zbliżyć się ze swoją matką. To również dobrą kartą na naukę. 

 

Uczucia: Śmierć 4 Denarów -

Tutaj może być koniec w związku lub wyjdą na jaw jakieś trudne sprawy przez co zamkniecie się w sobie. 

 

 

Zawodowo: 2 Mieczy - możesz rozważać inną propozycję 

 

 

Zdrowie: Paź Kielichów - być może przezibienia. Ale to też problemy z nerwami, możesz być jakaś melancholijna.

 

 

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów - 

Jakaś impreza: wesele, urodziny...

 

 

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów 

Tutaj może.pijawic się jakiś pan, który zawróci w głowie i...pójdzie sobie dalej

 

 

Co odejdzie: 5 Mieczy - obwinianie się, złe samopoczucie.

 

 

 

Co zostanie: Król Buław - dużo energii do działania, werwa.

 

 

Rada: As Mieczy 7 Denarów - 

Kieruj się intelektem i uzbrój w cierpliwość 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Możliwa podróż.

Byłoby super :dance:

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Tak jakby pieniądze miały was podzielić

Oby nie... Ale będę informować 

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Możesz nie dostrzegać nowych możliwości. Boisz się ryzyka.

To też racja :p

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

A może ciąża?

No może może :p

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Rozbudzenie kreatywności - poszerzanie zainteresowań, nowe hobby.

Aż jestem ciekawa co to może być: :)

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Odejdzie czarnowidztwo. 

Nareszcie xD 

11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Odciąć się od tego, co nie służy i spokojnie iść do wyznaczonych celów.

Bardzo dziękuję :bukiet3i:

 

6 godzin temu, Lianna napisał:

Wiele się nauczysz, przed Tobą być może nowy etap w życiu.

Mag zawsze mi pokazywał miłe rzeczy, więc mam nadzieję że teraz też tak będzie :)

 

6 godzin temu, Lianna napisał:

Wyciszysz się wewnętrznie, wyostrzy Ci się intuicja, wiele się nauczysz, Kapłanka jest mądra :).

Ciekawe ta Kapłanka do niczego mi nie pasuje, ale intuicja mogłaby się poprawić, bo na razie moja sprawdzalność jest tak mizerna, że zastanawiam się czy nie porzucić tego całego ezo mezo :-/

 

6 godzin temu, Lianna napisał:

 

Ja to widzę, że albo będziecie więcej siedzieć w domu, albo faktycznie jakieś problemy związane z kasą.

 oby więcej siedzenia w domu 

6 godzin temu, Lianna napisał:

Też mi się skończyło się z dzieckiem :slonko:

:)

6 godzin temu, Lianna napisał:

Dużo radosnych spotkań, zabawy, może jakieś wesela? :)

Ufff w tym roku miałam 3 wesela, 2 panieńskie, 1 osiemnastkę i 1 komunię, więc mam nadzieję że przyszły rok będzie spokojniejszy

 

6 godzin temu, Lianna napisał:

 

Ta karta mi pokazuje też wyciszenie, ale może być jak piszesz, że zrobisz kurs Reiki ;).

Mi ta karta kojarzy się z rozmemłaniem zawsze wyskakuje mi jako cien, ale może tym razem pokaze coś dobrego :)

6 godzin temu, Lianna napisał:

Ja bym powiedziała, że nie planować długoterminowo.

To też fakt, bardzo trafne spostrzeżenie <3

6 godzin temu, Lianna napisał:

Wszystkiego dobrego w tym 3 roku numero ! Niech Ci spełni, to o czym marzysz :koniczynka::serce1:

Dziękuję bardzo bardzo mocno :-* :-* :-*

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Aura: Mag 

Dużo energii. Bardzo dużo kreatywności, możesz być liderem i przewodzić w tym roku. Będziesz bardziej otwarta i wygadana. Mnóstwo nowych pomysłów. 

Na to liczę :D

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - tutaj ciężko określić. Możesz rozwinąć intuicje i rozwinąć się z ezo lub zbliżyć się ze swoją matką. To również dobrą kartą na naukę. 

Może i racja z tą nauką, bo mnie już nosi :p z mamą jest ok, ale może coś się zmieni

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Uczucia: Śmierć 4 Denarów -

Tutaj może być koniec w związku lub wyjdą na jaw jakieś trudne sprawy przez co zamkniecie się w sobie. 

Mam nadzieję że nie będzie tak drastycznie, mam męża a taki wagonik ciężej odczepic niż zwykłego chłopaka xD 

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Zawodowo: 2 Mieczy - możesz rozważać inną propozycję 

Może tak być 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Zdrowie: Paź Kielichów - być może przezibienia. Ale to też problemy z nerwami, możesz być jakaś melancholijna.

Dziękuję, racja też mi się z tym kojarzy :)

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów - 

Jakaś impreza: wesele, urodziny...

Może faktycznie wpadnie cos znienacka, poki co nic sie nie zapowiada :)

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów 

Tutaj może.pijawic się jakiś pan, który zawróci w głowie i...pójdzie sobie dalej

Jako mężatka mało jestem zainteresowana jakimiś obcymi facetami, ale może jakiś będzie szczęścia probowal :p

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Co odejdzie: 5 Mieczy - obwinianie się, złe samopoczucie.

Pasuje, niech to idzie precz. Może pogodze się z pewnymi rzeczami

 

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Co zostanie: Król Buław - dużo energii do działania, werwa.

Czyli ładnie pasuje do Maga :)

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Rada: As Mieczy 7 Denarów - 

Kieruj się intelektem i uzbrój w cierpliwość 

Bardzo dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Aura: Mag

Czyli wszystko w Twoim zasięgu :D wystarczy tylko chcieć a chcieć to móc! 
Super karta, świetna na realizację planów. Wzmaga Twoją kreatywność, żadne przeszkody Ci nie groźne. No wszystko jest do pokonania. 
Dla samotnych możliwy romans - w Twoim przypadku: nie powinno być nudno w związku  :D 


 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka

Tsk jakbyś więcej czasu miała spędzić w domu na pogłębianiu jakieś dziedziny wiedzy.  Skupienie na sobie i na tym, co dzieje się w Twoim wnętrzu. 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Uczucia: Śmierć 4 Denarów

W sferze uczuć zdecydowana transformacja - wydarzą się pewne rzeczy które na dobre odmienią Twoją relację, co wpłynie też na sferę domową. 
Mam wrażenie, że karty mogą być ciążowe, zwłaszcza przy Kapłance jako najważniejszym wydarzeniu.

 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Zawodowo: 2 Mieczy

Jakieś wahanie przed podjęciem zawodowych decyzji -  poczucie presji bo coś trzeba postanowić. Dwie opcje, dylematy. 
 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Zdrowie: Paź Kielichów

zdaje się na Ciebie - nie mam doświadczenia z Tarotem a zdrowie. Paź kielichów to tez młody człowiek :) 

 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów

Dużo sympatycznych momentów, łatwość w kontaktach z innymi, pozytywny rozwój sytuacji społecznych, towarzyskich. Przyjemnie spędzany czas z innymi nie tylko w kontekście imprez. 
 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów

Nowe perspektywy mogą die pojawić dzięki znajomosci kogoś w typie Rycerza Kielichów( mężczyzna lub kobieta). Ktoś emocjonalny, przyjacielsko nastawiony, współczujący. 

 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Co odejdzie: 5 Mieczy

Odejdzie uczucie porażki. 
 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Co zostanie: Król Buław

Paduje na małżonka który jest bardzo wygadany i lubi brylować w towarzystwie( robić dobre wrażenie na kobietach). Mąż jak najbardziej zostanie w Twoim życiu w tym roku ;) 


 

W dniu 29.09.2021 o 08:34, Lunaria napisał:

Rada: As Mieczy 7 Denarów

Podjąć się wyjaśniającej rozmowie i…czekać na wynik cierpliwie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 09:34, Lunaria napisał:

Rozkład na nowy rok numerologiczny 

 

Aura: Mag - aura mozliwości. sprytu, wykorzystania swoich atutów i umiejętności. Wszystko w Twoich rękach

 

Najważniejsze wydarzenie: Arcykapłanka - Wycofasz się, żeby coś przemyśleć.

 

Uczucia: Śmierć 4 Denarów - Rutyna związkowa się skończy.

 

Zawodowo: 2 Mieczy - nie będziesz umiała się na nic zdecydować.

 

Zdrowie: Paź Kielichów - myślę, ze lekko się przeziębisz, będzie Ci trochę kapać z nosa.

 

Co mnie zaskoczy: 3 Kielichów - będziesz coś świętować

 

Nowe perspektywy: Rycerz Kielichów - dużo marzycielskiego podejścia, dużo marzeń i wyobrażeń. 

 

Co odejdzie: 5 Mieczy - poczucie klęski

 

Co zostanie: Król Buław - energia do działania,  pewność siebie - zgadzam się

 

Rada: As Mieczy 7 Denarów - Nie zwlekaj, wykorzystaj swój intelekt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator

WERYFIKACJA

Aura rzeczywiście wskazywała na nowe pomysły i ich realizacje, a Kapłanka w najważniejszym wydarzeniu informowała, że skupię się na swoim wnętrzu oraz pogłębianiu wiedzy ezoterycznej.

W uczuciach sporo czasu spędzaliśmy osobno, ponieważ mąż musiał pochylić się nad sprawami nauki i pracy.

Zawodowo miałam parę kryzysowych momentów, w których chciałam rzucić wszystko precz, ale nie było innych ciekawych ofert.

Zdrowie faktycznie @Sunrise009cały czas dokuczały mi katary i przeziębienia.

A propos tego co zaskoczy dowiedziałam się o paru trójkątach w pracy i wśród znajomych.

Nowe perspektywy, to rozwój w social mediach.

Odeszło moje poczucie klęski, staram się znaleźć pozytywy w każdej zaistniałej sytuacji.

Rada: myślę, że chdziło o to, aby zbyt wiele nie planować.

 

Dziękuję Wam za interpretacje <3

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Happy New Year... 3 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...