Skocz do zawartości

Rytuał odcięcia karmy


Gość Kaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad poszukaniem rytualisty i próbie odcięcia więzów karmicznych z rodzicami.

Mam pytanie,czy ktoś z Was robił kiedyś coś takiego i przyniosło to jakiś efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do pytania, wczoraj chciałam zapytać o coś podobnego. Ode mnie jeszcze takie pytanie, czy ktoś brał udział w jakimkolwiek rytuale i czy podziałało to na niego chociaż terapeutycznie. Chociaż na jakiś czas :D Jeśli ktoś ma opory przed robieniem na forum reklamy jakiemuś szamanowi, to chętnie przygarnę namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kaliaa napisał:

Zastanawiam się nad poszukaniem rytualisty i próbie odcięcia więzów karmicznych z rodzicami.

Mam pytanie,czy ktoś z Was robił kiedyś coś takiego i przyniosło to jakiś efekt?

 

Z tego co wiem z nauki o karmie, to nie da się zerwać więzów karmicznych z rodzicami ani np: z kimś z ezoforum , wg, Hinduizmu... ale już wg, Buddyzmu można na te więzy ( karmę ) z rodzicami wpłynąć  i do tego służą w Europie tzw. Ustawienia systemowe Berta Hellingera . (to kosztuje.)

Więcej tutaj https://jasnapolska.pl/ustawienia-systemowe-wg-berta-hellingera-dlaczego-dzialaja-i-jak-bardzo/ 

 

albo tutaj: https://hellinger.com.pl/o-ustawieniach/czym-sa-ustawienia-hellingerowskie/

 

PS: Korzystała z tego moja przyjaciółka , jeżeli chodzi o rodziców i tak... Przyniosło to efekt... pozbyła się traumy... i złagodziła karmę...

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ustawienie to jest bardziej rodzaj terapii.Ja nie chcę odgrywać jakiś scenek i grzebać w tym wszystkim.Wystarczająco dużo sama się nagrzebałam.Po prostu chciałabym Wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piko napisał:

 

Tu już może pomóc Twoja Wolna Wola...

Człowiek ma wolną wolę tylko do pewnego stopnia.

Istnieją różne okoliczności zewnętrzne,na które nie mam wpływu.Do tego dichodzi mój autosabotaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Piko napisał:

To właśnie karma czyli prawo przyczyny i skutku... I tylko Ty masz na to wpływ...

...na którą wpływ ma jak najbardziej to, co mamy w głowie, nasze myśli i życzenia, bowiem to co sobie zakodujemy głęboko w podświadomości będzie wpływało na karmę. Wszelkiego rodzaju terapie, a nawet siła sugestii rytuałami które nas osobiście przekonują nie są złymi pomysłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ragna napisał:

siła sugestii rytuałami które nas osobiście przekonują nie są złymi pomysłami

 

Oczywiście ! Wpływ ma także to na co mentalnie reagujemy i co przyciągamy... Takie jest prawo karmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo tak,ale nasze obecne myśli nie mają wpływu na to w jakiej np.rodzinie przyszliśmy na świat.Ja nie mam wpływu na to,że np. moja mama niszczy mnie psychicznie i emocjonalnie.Być może nie robi tego w pełni świadomie.Napewno są między nami silne zależności karmiczne,nie tylko z tego wcielenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kaliaa napisał:

Być może nie robi tego w pełni świadomie.Napewno są między nami silne zależności karmiczne,nie tylko z tego wcielenia.

Masz większą moc niż ktokolwiek inny, aby zmienić swoją karmę... choćby przez wyprowadzenie się i zerwanie kontaktu. ... do tego może być i pomocna też modlitwa do siły którą uznajesz za wyższą... oraz rzeczywiście podjęte działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...