Skocz do zawartości

Co tutaj się kryje?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście na etapie randek. Poprzednia relacja się nagle ucięła, ale mam już za sobą kilka spotkań z nowym panem. Przejrzymy zatem jego intencje:

 

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

 

On chce czegoś nowego, jakiejś fascynacji, motylków w brzuchu. Chyba trochę się może blokować, nie mieć w siebie wiary lub boi się tego nowego.

 

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

 

Nie będzie to trwała relacja, raczej kolejny epizod w moim życiu.

 

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

 

Raczej nie, aczkolwiek może pozostać miłe wspomnienie lub znajomość koleżeńska. Chyba będę się lepiej czuła sama na obecną chwilę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, mezza napisał:

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

Myślę, że może nie spać po nocach, bo mu w głowie zawróciłaś ;) chciałby się spotkać 

 

4 minuty temu, mezza napisał:

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

Dużo więcej ponadto co się wydarzyło już nie osiągnięcie, bo Pan pocwałuje dalej, ale będzie okazja do spędzenia miłego czasu razem 

 

6 minut temu, mezza napisał:

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

No relacji nie będzie, ale Pan pozwoli poczuć Ci się wyjątkowo :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 godzin temu, mezza napisał:

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

Chyba sam się bije z myślami czego chce. Pogubiony w swoich emocjach i uczuciach do Ciebie. Może nie wie jak w ogóle zabrać się fo relacji z Tobą - gdzie i jak zacząć? Paź Buław jest dość kontaktowy wiec pan skrycie ma ochotę nawiązać kontakt, wysłać wiadomość. Wykazać jakaś inicjatywę. 
 

12 godzin temu, mezza napisał:

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

Jakiś etap się zakończy by mógł się zacząć inny. Rycerz Buław może pokazać, że jednak uda mu się przełamać jakiś impas i wykazać się przed Tobą w tym Rycerzu Buław. 
jakieś mam wrażenie, że facet jest bardzo naiwny, nie ma doświadczenia w kontaktach z kobietami. Idealistycznie podchodzi do znajomosci. 
 

12 godzin temu, mezza napisał:

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

I znów 10 - tym razem Mieczy. Mam wrażenie, że coś musi się skończyć byś mogła zacząć się coś innego - karty nie negują możliwości kontynuacji znajomosci tylko nie w takiej postaci jak jest teraz. 6 Kielichów jest powrotem sentymentalnym, odrodzeniem czegoś z przeszłości. Z kolei 9 Monet pokazuje samodzielnego singla - a przynajmniej duża niezależność w relacji na zasadzie, że każdy radzi sobie sam. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

 

 

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

Jestes dla niego czyms nieodkrytym (Glupiec) checia na poczatek (glupiec) na mala przygode (paz palek), jednak cos tutaj rujnuje jego checi, ta 9 mieczy, czyli ten jego zly nastroj, badz poprzednie zranienie.

W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

 

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

 

To sa mury nie do przebicia (10 monet), mowa tutak o tym, ze nie da sie nic trwalego z tego uzyskac (10 monet). Jednak glupiec daje ciekawy epizod na cos nowego, cos co toczy sie bardzo spontanicznie (rycerz palek), to moze byc flirt, romans badz zwyczajnie chwilowa znajomosc.

 

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

 

10 mieczy to rezygnacja, brak mocny aby walczy o relacje, bo cos poleglo i juz nie wstaje. Sentymenty jednak zostana (6 kielichow), a takze swiadomosc, ze na chwile bylo milo, ale to bylo wszystko ulotne.

 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

Hmmm... wygląda na to, że ktoś chce wyleczyć rany na zasadzie szukania nowych kontaktów i znajomości. Czyli plasterek.

 

W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

Niezobowiązujący flirt...

 

W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

...bez możliwości kontynuacji - bo on utknął w przeszłości.

 

Czyli: chwilowe uniesienia, miło spędzony czas ale nic więcej...

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to ja się trochę leczę albo oboje. Pan odstrasza mnie swoją zbyt szybką wylewnością, a to raczej właśnie cechy Rycerza Bulaw. Ja tego nie widzę, więc rozkład raczej się sprawdza. 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.09.2021 o 01:07, mezza napisał:

Oczywiście na etapie randek. Poprzednia relacja się nagle ucięła, ale mam już za sobą kilka spotkań z nowym panem. Przejrzymy zatem jego intencje:

 

Jakie ma ukryte intencje?

 

9 mieczy+Głupiec+Paź buław

 

On chce czegoś nowego, jakiejś fascynacji, motylków w brzuchu. Chyba trochę się może blokować, nie mieć w siebie wiary lub boi się tego nowego.

 

Jak rozwinie się nasza znajomość?

 

10 monet+Głupiec+Rycerz Buław

 

Nie będzie to trwała relacja, raczej kolejny epizod w moim życiu.

 

Jakie mamy szanse na zbudowanie relacji?

 

10 mieczy+6 pucharów+9 denarów

 

Raczej nie, aczkolwiek może pozostać miłe wspomnienie lub znajomość koleżeńska. Chyba będę się lepiej czuła sama na obecną chwilę.

Kolejna znajomość, która tak jak się zaczęła, tak szybko zakończyła, gdy wyszły na jaw nieuregulowane sprawy formalne Pana. Tak więc, intencje= Pan zapewne analizował i stresował, bo miał ochotę na powiew świeżości, randki, flirt, kontakt, ale, pomimo że mieszka sam, to formalnie żona nadal na papierze, z którą ma kontakt.

10 monet to rodzina, a więc sytuacja nie miała prawa się rozwinąć, a przy Głupcu i Rycerzu Buław, to on beztrosko pobiegnie dalej szukać takiej, która nie będzie zadawała pytań.

10 mieczy, a więc nagłe przekreślenie znajomości z mojej strony, co Pana zaskoczyło. Próbował jeszcze coś wyjaśnić, przekonać, że możemy zostać w przyjacielskim kontakcie, ale 9 denarów zna swoją wartość i nie opłakuje, że będzie dalej singlem :).

Edytowane przez mezza
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w pytaniu dodatkowym, którego wtedy nie wkleiłam zapytałam:

 

Czy można Panu zaufać?

 

9 buław+Cesarzowa+Król Denarów

 

Już wtedy zapaliła się czerwona lampka, bo rozkład ewidentnie pokazał bardzo mocną pozycję Pani, a jego zapewne kurczowo trzymającego się tego, co ma i zna. Karty jednak bardzo ładnie pokazały, że Pan ma żonę. Jak juz widzę w rozkładach Cesarzowa, 10 monet, Króla Denarów lub Kapłana, to widać jakieś więzy rodzinne, relację małżeńską.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ano fakt. Siostra spytała się mnie jak zamierzam pozyskać „męską energię” w najbliższym czasie i też stwierdziłam, że nie wiem. Ostatni koleś był jak antidotum na wszelkie randki- na randce „wymknęło” mu się, że ma żonę… No i po godzinie wróciłam do domu. 
Trzymam kciuki @mezza by kolejny randkowicz był bardziej udany a Tobie życzę wytrwałości. :koniczynka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...