Skocz do zawartości

Czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy ?


Truskaweczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w interpretacji .Zadałam pytanie Czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy ? Dodam ze jesteśmy aktualnie skłóceni.

 

wyszlo :

 

Królowa Mieczy + Księżyc+ 5 mieczy 

 

Po tych kartach to nawet jak się skontaktuje to boje się odebrać tel np najbardziej po tej5 mieczy .
Może się skontaktować k mieczy miecze to komunikacja księżyc może oznaczać noc ,pozna porę a 5 mieczy kłótnie albo jakiś podstęp razem z tym księżycem ewentualnie zadzwoni do mnie od kogoś z numeru ze będę myslala ze to inna osoba i odbiorę a to będzie on . Albo inna sytuacja ze będzie próbował się skontaktować a ja nie odbiorę .

 

F07EABF0-F335-4966-B8CD-D90D702F2A61.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kart wynika,że na ten moment jesteście skłóceni.Nie będzie stosował żadnych podstępów.Popatrz,że królowa mieczy i ten facet na 5 mieczach patrzą na siebie wrogo.A po środku masz księżyc- kartę nieporozumień,niedomówień i fałszu. Jeżeli ktokolwiek skontaktuje się to Ty,a nie On.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Truskaweczka3 napisał:

Królowa Mieczy + Księżyc+ 5 mieczy 

 

Ależ skąd, pobożne życzenia. Odstraszasz go swoją postawą. Czujesz się w jakimiś stopniu winna zaistniałej sytuacji. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Truskaweczka3 napisał:

rosze o pomoc w interpretacji .Zadałam pytanie Czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy ? Dodam ze jesteśmy aktualnie skłóceni.

 

wyszlo :

 

Królowa Mieczy + Księżyc+ 5 mieczy 

 

Brak tu kart kontaktu. Za to widać Ciebie poranioną, zapewne nie tylko przez tego osobnika. Marzy się Tobie ,że on się odezwie i pokaja. Przyzna się, że postąpił podle. Nie licz na to nigdy. Ludzie zdolni do podłości takimi po prostu są. Nie pozwól  kolejny raz wmanewrować się w podobną znajomość. Powodzenia , 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobie karty "czy odezwie się w dłuższej perspektywie?" lub "czy ty możesz się pierwsza odezwać?".

Bo z tych kart niestety nic pozytywnego nie wynika.Jednak energia zmienia się i za jakiś czas może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Truskaweczka3 napisał:

Prosze o pomoc w interpretacji .Zadałam pytanie Czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy ? Dodam ze jesteśmy aktualnie skłóceni.

 

wyszlo :

 

Królowa Mieczy + Księżyc+ 5 mieczy 

 

Po tych kartach to nawet jak się skontaktuje to boje się odebrać tel np najbardziej po tej5 mieczy .
Może się skontaktować k mieczy miecze to komunikacja księżyc może oznaczać noc ,pozna porę a 5 mieczy kłótnie albo jakiś podstęp razem z tym księżycem ewentualnie zadzwoni do mnie od kogoś z numeru ze będę myslala ze to inna osoba i odbiorę a to będzie on . Albo inna sytuacja ze będzie próbował się skontaktować a ja nie odbiorę .

 

F07EABF0-F335-4966-B8CD-D90D702F2A61.jpeg

 

Z tego co wiem karta ksiezc pokazuje zludne nadzieje..nie odezwie sie moim zdaniem...miecze nie wskazuja na nic dobrego..:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś zła zraniona z jego powodu. On zachował się nie fair i z tąd ta kłótnia. Między wami Księżyc karta niejasności błędnej ocenie sytuacji ( czy kłótnia czasem nie poszła może o jakąś jego znajomą?) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Elie-1 napisał:

 

Brak tu kart kontaktu. Za to widać Ciebie poranioną, zapewne nie tylko przez tego osobnika. Marzy się Tobie ,że on się odezwie i pokaja. Przyzna się, że postąpił podle. Nie licz na to nigdy. Ludzie zdolni do podłości takimi po prostu są. Nie pozwól  kolejny raz wmanewrować się w podobną znajomość. Powodzenia , 

 

to zalezy, nie znamy calej sytuacji. Sa ludzie, ktorzy pracuja nad soba i niweluja sklonnosci do czegos. Oczywiscie kazdy ma swoj charakter i pewne rzeczy sie nie zmienia, ale mozna obrac inna sciezke i isc w pozytyw. Trzeba miec otwarty umysl i pracowac na soba! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się pytanie brzmiało czy on się odezwie do 2 miesięcy.

I trzeba ściśle trzymać się pytania.

Cała reszta typu "czy on się pokaja" "czy postapił podle " itd... to już jest nadinterpretacja kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 15:14, Kaliaa napisał:

Znaczy się pytanie brzmiało czy on się odezwie do 2 miesięcy.

I trzeba ściśle trzymać się pytania.

Cała reszta typu "czy on się pokaja" "czy postapił podle " itd... to już jest nadinterpretacja kart


tez tak uwazam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2021 o 14:22, Truskaweczka3 napisał:

Prosze o pomoc w interpretacji .Zadałam pytanie Czy Pan X skontaktuje się ze mną do 2 miesięcy ? Dodam ze jesteśmy aktualnie skłóceni.

 

wyszlo :

 

Królowa Mieczy + Księżyc+ 5 mieczy 

 

Po tych kartach to nawet jak się skontaktuje to boje się odebrać tel np najbardziej po tej5 mieczy .
Może się skontaktować k mieczy miecze to komunikacja księżyc może oznaczać noc ,pozna porę a 5 mieczy kłótnie albo jakiś podstęp razem z tym księżycem ewentualnie zadzwoni do mnie od kogoś z numeru ze będę myslala ze to inna osoba i odbiorę a to będzie on . Albo inna sytuacja ze będzie próbował się skontaktować a ja nie odbiorę .

 

F07EABF0-F335-4966-B8CD-D90D702F2A61.jpeg

Energia królowej mieczy, wskazuje na to, że czekasz na ten kontakt, spojrz, ona siedzi bokiem, ale pozwala mówić, Księżyc mówi o złudnych nadziejach, natomiast 5 mieczy o bardzo konkretnym zaznaczaniu swojego zdania. Jeśli się pokłóciliście, a Ty czekasz na kontakt, to on nie nadejdzie, bo Pan jest pewien swego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w tych karatach nie ma kontaktu. Jest twoja postawa osoby, która nie pozwoli sobie "w kaszę dmuchać", co może być jedynie przykrywką na zewnątrz. Tutaj ktoś czuje się oszukany, zdradzony, źle potraktowany, co pozostawia niesmak na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...