Skocz do zawartości

Kontakt i cel kontaktu. ZWERYFIKOWANE


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że afera związkowa wciąż trwa, dochodzą kolejne rozkłady. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, wszystkie rozkłady dostaną swoją weryfikację w odpowiednim czasie. 

 

Na ten moment Ja i były Partner nie jesteśmy w dobrych stosunkach, jest dużo wzajemnych oskarżeń, z tą różnicą, że z mojej strony trwa ciągła próba załagodzenia sytuacji i prosba o realną ocenę, natomiast z jego strony jest to emocjonalny i wybuchowy kontakt, który inicjuje sam i dodatkowo nie przebiera w słowach. Na ten moment ucięłam rozmowę, bo jestem już tym zmęczona. 

 

Zapytałam kart czy będzie jeszcze kontakt z jego strony:

Rycerz Denarów (dołożony Rycerz Buław) 

Kontakt będzie, odłożony w czasie, po przemyśleniach (R. Denarów), Rycerz Buław może mówić, że nastąpi on niespodziewanie. 

 

W jakim celu będzie się kontaktował:

As Denarów + Koło Fortuny + 3 buław

 

W celu porozumienia, zbudowania czegoś na solidniejszych fundamentach (As Denarów), ponieważ zadzieje się jakieś zdarzenie losowe (Kolo Fortuny) i zaistnieje silna potrzeba zmian (3 buław). 

 

Nie wiem jednak, czy nie czytam tych kart życzeniowo. 

 

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

W jakim celu będzie się kontaktował:

As Denarów + Koło Fortuny + 3 buław

Bedzie kontakt ale bedziesz musiala poczekac. Moze dotyczyc jakiegos przedmiotu lub podrozy. Ten kontakt spowoduje ze sprawy przybiora nieoczekiwany obrot.  

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z kart wynika,że będzie kontakt po dłuższym czasie,bo mówi o tym wleczący się rycerz denarów,ale również koło może pokazac kontakt po dłygim czasie.

Asy to szanse.Nie wiadomo jeszcze co z tego wyniknie.

Tak będzie nieoczekiwany ,bo mówi o tym rycerz bulaw i koło.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Zapytałam kart czy będzie jeszcze kontakt z jego strony:

Rycerz Denarów (dołożony Rycerz Buław) 

Kontrakt zdecydowanie będzie tylko rycerz denarów musi sobie przemyśleć, poukładać. Jak to zrobi to w rycerzu bulaw będzie to niespodziewany kontakt

3 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

W jakim celu będzie się kontaktował:

As Denarów + Koło Fortuny + 3 buław

 

As to szansa. Będzie to coś niespodzieeanego jakiś dar od losu, coś co nawet Ci nie chodzi po głowie. Może będzie on chciał zacząć to od nowa,  jakiś nowy etap. 

Moim zdaniem będzie dobrze tylko potrzeba trochę czasu  aby opadły emocje

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

 

Zapytałam kart czy będzie jeszcze kontakt z jego strony:

Rycerz Denarów (dołożony Rycerz Buław) 

Rycerz monet to opieszalosc, powolnosc w kontakcie. Wiec narazie sie odezwac nie chce i sie nad tym dlugo zastanawia, jest w tym kontakcie bardzo opieszaly.

21 godzin temu, Sunrise009 napisał:

 

W jakim celu będzie się kontaktował:

As Denarów + Koło Fortuny + 3 buław

 

Czy nie chodzi o jakies gesty (as monet), propozycje, finanse (as monet). W jego glowie cos sie zmienilo (kolo), 3 palek, to nadmierne wybieganie w przyszlosci, zamiast skupienie sie na tym, co jest teraz.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam, kontakt był, niespodziewanie, ale wyjatkowo spokojny i rzeczowy. Jeśli chodzi o cel kontaktu, to najbliżej z interpretacją była @kleopatra40. Faktycznie miał plan na bardzo daleką przyszłość. 

 

Dzisiaj też wyłożyłam karty na kontakt i stwierdziłam, że będę kłaść codziennie. 

 

Czy będzie kontakt z jego strony? 

Sprawiedliwość + Kapłan + Słońce

 

Kontaktu nie będzie, gdyż to są statyczne karty, Sprawiedliwość mówi o tym, że zastanawia się co dalej, stawia wszystko na szali, Kapłan o tym, że być może musi się poradzić autorytetu, lub dojrzeć, Słońce co prawda mówi o tym, że kontakt może być, ale ja przy tych kartach myślę, że to chodzi o to, że jest zadowolony z tego stanu rzeczy. 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Będzie nie tylko kontakt ale i spotkanie - Słońce.Mozliwa dluga rozmowa wyjaśniająca problem.Oczywiscie jego racja bedzie na pierwszym miejscu, moze Cie pouczac,przyjac postawę ojcowska.

 

Co do kart na kontakt, to moga one wypełnić sie np.jutro,pojutrze.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 21:32, Inez2503 napisał:

Będzie nie tylko kontakt ale i spotkanie - Słońce.Mozliwa dluga rozmowa wyjaśniająca problem.Oczywiscie jego racja bedzie na pierwszym miejscu, moze Cie pouczac,przyjac postawę ojcowska.

 

Co do kart na kontakt, to moga one wypełnić sie np.jutro,pojutrze.

Dziękuję Inez, bardzo trafna interpretacja, weryfikuję: był i kontakt, i spotkanie, następnego dnia. Było to spotkanie niemalże oficjalne, dosyć sztywne, ale na koniec "wyrwały" się ciepłe uczucia. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.10.2021 o 16:00, Sunrise009 napisał:

 

 

Czy będzie kontakt z jego strony? 

Sprawiedliwość + Kapłan + Słońce

 

On juz na chlodno ocenia ta relacje, ktora kojarzy mu sie jako "formalnosc" (sprawiedliwosc). Mozliwe, ze wymagany jest kontakt miedzy wami, bo cos musicie zalatwic miedzy soba, cos uregulowac (sprawiedliwosc), cokolwiek, np: oddanie pieniedzy, badz jakis rzeczy, cokolwiek. Sprawiedliwosc to takze moment osadzenia nas ze wszystkiego, a wiec kontakt ten moze ci sie wydawac dosc surowy i oficjalny. 

Kaplan mowi, ze ktos nas pouczy, takze osadzi. Mozliwe rowniez, ze w gre wchodza jakies odmienne zdania na sprawy malzenskie. 

Oraz na koniec, wyjda na swiatlo dzienne (Slonce - ujawnienie), jakies sprawy jakich nie bylas swiadoma.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2021 o 17:03, Sunrise009 napisał:

Jako, że afera związkowa wciąż trwa, dochodzą kolejne rozkłady. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, wszystkie rozkłady dostaną swoją weryfikację w odpowiednim czasie. 

 

Na ten moment Ja i były Partner nie jesteśmy w dobrych stosunkach, jest dużo wzajemnych oskarżeń, z tą różnicą, że z mojej strony trwa ciągła próba załagodzenia sytuacji i prosba o realną ocenę, natomiast z jego strony jest to emocjonalny i wybuchowy kontakt, który inicjuje sam i dodatkowo nie przebiera w słowach. Na ten moment ucięłam rozmowę, bo jestem już tym zmęczona. 

 

Zapytałam kart czy będzie jeszcze kontakt z jego strony:

Rycerz Denarów (dołożony Rycerz Buław) 

Kontakt będzie, odłożony w czasie, po przemyśleniach (R. Denarów), Rycerz Buław może mówić, że nastąpi on niespodziewanie. 

 

W jakim celu będzie się kontaktował:

As Denarów + Koło Fortuny + 3 buław

 

W celu porozumienia, zbudowania czegoś na solidniejszych fundamentach (As Denarów), ponieważ zadzieje się jakieś zdarzenie losowe (Kolo Fortuny) i zaistnieje silna potrzeba zmian (3 buław). 

 

Nie wiem jednak, czy nie czytam tych kart życzeniowo. 

 

Myślę, że jeszcze sprawy mogą się wyklarować. Widać, że Pan się odezwie, ale będzie musiał do tego dojrzeć, odłożyć emocje na bok. Jemu chyba zależy na tobie, gdyż łączyła Was możliwe także przyjacielska relacje. Kolejny rozkład mówi, że los da wam druga szansę, ale będziecie musieli pozostawić stare niesnaski za sobą, przestać wracać do tego, co było. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Myślę, że jeszcze sprawy mogą się wyklarować. Widać, że Pan się odezwie, ale będzie musiał do tego dojrzeć, odłożyć emocje na bok. Jemu chyba zależy na tobie, gdyż łączyła Was możliwe także przyjacielska relacje. Kolejny rozkład mówi, że los da wam druga szansę, ale będziecie musieli pozostawić stare niesnaski za sobą, przestać wracać do tego, co było. 

Dziękuję :) Masz rację z tymi niesnaskami, Partner lubi wywlec tę sytuację, zwlaszcza w momentach gorszego nastroju, ale cierpliwie znoszę. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Kontakt i cel kontaktu. ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...